2023-ban fokoztuk az előző évek menetelését: az Atomerőmű Sportegyesület Kajak-kenu Szakosztálya az összes nagy világversenyen ott volt, és közben a bázis is erősödött. Hol tartunk, mit csináltunk, merre haladunk a csónakházban?

Elolvasom
Szegedi befejezés HÍROLVASÓ

Szegedi befejezés

2023.08.11, 07:44 Kajak-kenu

Augusztus elején ért véget a kajak-kenus magyar bajnokság: ebben a négy napban a serdülők, ifik, U23-asok is eldöntötték a bajnoki címek sorsát- ebből Paksra nyolc került.

Elolvasom
Nyárzár HÍROLVASÓ

Nyárzár

2023.08.06, 15:25 Kajak-kenu

Szeged volt a házigazdája július utolsó hétvégéjén a kajak-kenus felnőtt, illetve kölyök és gyermek magyar bajnokságnak, ami a vízi tapasztalatokon túl szárazföldi élményeket is adott.

Elolvasom
Odaértünk! HÍROLVASÓ

Odaértünk!

2023.07.28, 14:29 Kajak-kenu

Magyarország 25 arany-, 12 ezüst- és 7 bronzéremmel zárta a 2023-as ifjúsági, U23 világbajnokságot az olasz Alpok festői taván, Auronzóban: ebből Paksra 3, 3 és 2 került két értékes negyedik helyezéssel.

Elolvasom
Bombagól! HÍROLVASÓ

Bombagól!

2023.06.20, 20:47 Kajak-kenu

Szegeden rendezték a kajak-kenusok második válogatóját, amire ASE-sként mondhatjuk azt a focistáktól véve, hogy bombagól!

Elolvasom
Világkupán jártam... HÍROLVASÓ

Világkupán jártam...

2023.05.17, 14:21 Kajak-kenu

2023 első kajak-kenus világkupájának Szeged adott otthont, ahol öt ASE-s versenyző is rajthoz állt, és három döntős helyezés mellett egy érem is került Paksra.

Elolvasom
Szegedi antré HÍROLVASÓ

Szegedi antré

2023.05.08, 22:42 Kajak-kenu

A Maty-ér adott otthont a felnőtt és U23-as férfiak első válogatójának, illetve a hölgyek és az ifjúsági versenyzők tájékoztató versenyének. Biztató rajtot vettünk, ami a hétvégi, szegedi világkupán íródik tovább.

Elolvasom
Újra vízen HÍROLVASÓ

Újra vízen

2023.03.20, 14:39 Kajak-kenu

Február közepétől már itthon is vízre tették a hajót a felnőtt kajak-kenusok, ugyanis korán, május elején már csúcsformában kell versenyezniük a válogatón: kicsit délebbre biztosabb a jobb idő, így az ASE-sok is melegebb éghajlatot kerestek.

Elolvasom
Így eveztünk mi....2022 HÍROLVASÓ

Így eveztünk mi....2022

2023.01.06, 08:31 Kajak-kenu

2022-ben, azon túl, hogy az Atomerőmű Sportegyesület Kajak-kenu Szakosztálya a 10. helyen végzett a 90 egyesület közül, olyan korszakos sikerek is kötődnek sportolóinkhoz, amelyek a kitartásnak és a munka iránti alázatnak a lenyomatai. Hol tartunk, mit csináltunk, merre haladunk a csónakházban?

Elolvasom
No. 7 HÍROLVASÓ

No. 7

2022.10.17, 15:06 Kajak-kenu

Kiszli Vanda a maratoni kajak-kenu világbajnokságon megvédte címét, és 2019 óta negyedszer is ő lett ennek a számnak a bajnoka, ráadásul kenuban is érdekeltek voltunk.

Elolvasom
Pörgős szeptember HÍROLVASÓ

Pörgős szeptember

2022.09.29, 11:29 Kajak-kenu

Az elmúlt két hétben több kajak-kenu verseny is volt, aminek egyike maratoni világbajnoki indulást ért.

Elolvasom
Országos aranyos HÍROLVASÓ

Országos aranyos

2022.08.31, 08:15 Kajak-kenu

Az ifi és U23-as világbajnokság, ahol hárman is képviselik az ASE-t, előtti héten zajlott le a felnőtt magyar kajak-kenu országos bajnokság, ahol klubunk az éremtáblázat negyedik helyén végzett.

Elolvasom
Back to Szeged HÍROLVASÓ

Back to Szeged

2022.08.04, 11:23 Kajak-kenu

A csongrád-csanádi megyeszékhely adott otthont a serdülő, ifi, U23-as magyar bajnokságnak, amely egyben a szeptember eleji szegedi ifi és U23-as világbajnokságra is válogatott. Kijött a forma, amelyet országos bajnoki címek, helyezések és világbajnoki kvalifikáció fémjelez!

Elolvasom
Világbajnoki belépő HÍROLVASÓ

Világbajnoki belépő

2022.07.02, 15:28 Kajak-kenu

Június utolsó hétvégéjén, Szolnokon rendezték a második felnőtt válogatót, ami után csütörtökön történt csapathirdetés: három szakágban is kint leszünk világversenyeken, összesen három versenyzőnk fog a felnőtt világbajnokságon rajthoz állni!

Elolvasom
Lépéselőny HÍROLVASÓ

Lépéselőny

2022.06.03, 14:05 Kajak-kenu

Szeged adta a kajak-kenusok első síkvízi felnőtt és U23-as válogatóját: Pupp Noémi kajak egyes 1000 méteren, illetve Kollár Kristóf Slihoczki Ádámmal kenu 1000 párosban nyerte meg futamát, így lépéselőnybe került a három hét múlva sorra kerülő második válogatóra.

Elolvasom
Így eveztünk mi HÍROLVASÓ

Így eveztünk mi

2021.12.30, 17:03 Kajak-kenu

Hasonló lendülettel léptünk át 2021-be, mint az előző esztendőkben, és a lendületünk a versenyekig ki is tartott- az Atomerőmű Sportegyesület Kajak-kenu Szakosztálya az év végi bajnoki pontversenyben eddigi legjobb helyezését érte el, az egyesületi rangsor 9. helyén zárt. Hol tartunk, mit csináltunk, merre haladunk a csónakházban?

Elolvasom
Áttörés HÍROLVASÓ

Áttörés

2021.08.27, 09:01 Kajak-kenu

Augusztus 20-án kezdődött a szegedi Maty-éren a kajak-kenusok országos bajnoksága, ami az olimpiai utáni idei legrangosabb versenyre, a világbajnokságra is válogatott. Nem voltunk sokan, de komoly erőt képviseltünk, és kikerülhetetlen tényezői voltunk a mezőnynek.

Elolvasom
Közös siker HÍROLVASÓ

Közös siker

2021.08.12, 22:31 Kajak-kenu

Közel ezer indulóval, a szegedi Maty-éren tartották meg az év egyik legnagyobb hazai rendezésű utánpótlás kajak-kenu versenyét, az U23-as, az ifjúsági és a serdülő országos bajnokságot, ahonnan egyéni arany is került Paksra, és paksi is került nemzetközi vizekre.

Elolvasom
Szeged,ez vagy Te nekem... HÍROLVASÓ

Szeged,ez vagy Te nekem...

2021.06.01, 22:17 Kajak-kenu

Az olimpia és a további világversenyekre való kijutás volt a tét a Szegeden rendezett második olimpiai és első Európa-bajnoki válogatón, ahol hat versenyzővel felemás szereplést mutattunk: olimpián idén nem lesz ASE-s kajak-kenus, de a többi nemzetközi versenyen képben vannak sportolóink.

Elolvasom
Első olimpiai felvonás HÍROLVASÓ

Első olimpiai felvonás

2021.05.11, 12:12 Kajak-kenu

Felnőtt kajak-kenusaink Szegeden tették vízre május elején a hajójukat, hogy az első olimpiai válogatón közelebb kerüljenek Tokióhoz- felemás szereplés, de a remény még él.

Elolvasom
Paksi landolás HÍROLVASÓ

Paksi landolás

2021.03.31, 21:29 Kajak-kenu

Kenus csapatunk, amelynek tavaly nyár óta oszlopos tagja Besenyei Ádám, két kajakos hölggyel kiegészülve teszik vízre napról napra hajójukat a Fadd-Dombori holtágon.

Elolvasom
Így eveztünk mi...2020 HÍROLVASÓ

Így eveztünk mi...2020

2020.12.20, 19:53 Kajak-kenu

Nem kisebb elszántsággal futottunk neki 2020-nak, mint az előző éveknek, amit azonban a világot lelassító koronavírus másmilyenre formált. Hogy milyenre, az majd a következő években fog kiderülni, mindenesetre az Atomerőmű Sportegyesület Kajak-kenu Szakosztálya erősödve ért el az évfordulóra. Hol tartunk, mit csináltunk, merre haladunk a csónakházban?

Elolvasom
Kell egy hét együttlét.... HÍROLVASÓ

Kell egy hét együttlét....

2020.09.03, 13:07 Kajak-kenu

Augusztus utolsó hete nagyüzem volt a hazai kajak-kenusoknál, hiszen előbb a felnőtt, majd a serdülő, ifi, U23-as országos bajnokságot rendezték meg a szolnoki holtágon. Az előbbin 3, az utóbbin 11 ASE-s elsőségnek lehetett szemtanúja a publikum.

Elolvasom
A világ trónján HÍROLVASÓ

A világ trónján

2019.08.05, 14:49 Kajak-kenu

Az utóbbi idők legsikeresebb síkvízi utánpótlás világbajnokságán vannak túl az ASE kajak-kenusai: egy arany, három ezüst, egy-egy ötödik, hetedik és tizenegyedik hely került Paksra a romániai Pitestiben rendezett versenyről.

Elolvasom
Poznani érmek HÍROLVASÓ

Poznani érmek

2018.09.18, 14:54 Kajak-kenu

Poznan nem kevésszer kerül elő kajak-kenus relációban, a lengyelországi kajak-kenus pálya évente legalább egyszer helyet ad valamilyen nemzetközi versenynek. Szeptember közepén a 15-17 évesek egyik legrangosabb viadalának, az Olimpiai Reménységek Versenyének csatározásait is ezen a kissé szeles pályán tartották, ahonnan érmekkel gazdagon tértek haza fiataljaink.