Kajak-kenu közérdekű

Hasznos információk versenyzőknek, szülőknek

Sportorvosi időpontok, 2019 ősz

November 11. hétfő 8:00     November 14. csütörtök 8:00
           
Spiesz Levente     1. Berger Péter  
Kabai Ákos     2. Frast Medárd  
Forster Martin     3. Bedecs Tamás  
Fischer Péter     4. Pálfalvi Vikor  
Pólya Dániel     5. Nagy Soma  
           
           
November 11. hétfő 9:00     November 14. csütörtök 9:00
         
Kollár Kristóf     1. Mácsik Krisztina  
Németh Aletta     2. Mácsik Attila  
Strobl Adél     3. László Zoltán André  
Ottófi Lili     4. Mácsik Gréta  
Kertész Gréta     5. Kasparek Kristóf új
           
           
November 11. hétfő 10:00     November 14. csütörtök 10:00
         
Kelemen Bettina     1. Szili Donát  
Kiss Virág     2. Ulbert Lujza  
Prókai Panni     3. Bana Zétény  
Prókai Boglárka     4. Kohári Rafael új
Csapó-Kun Réka     5. Hum Eszter új
           
           
November 11. hétfő 11:00     November 14. csütörtök 11:00
         
Lojek Levente     1. Kóti Szabolcs  
Németh Áron     2. Jávor Bence  
Németh Bálint     3. Jávor Levente  
Juhász István     4. Kiss Panka új
Szinger Milán     5. Kiss Bendegúz új
           
           
November 11. hétfő 13:00     November 14. csütörtök 13:00
           
Németh Tamara     1. Kirschner Dávid  
Frast Lilla     2. Kirschner Dorka  
Németh Noémi     3. Fillér Fábió  
Tímár Míra     4. Darnai Dávid új
Adorján Angéla     5. Bognár Botond új
           
           
           
November 21. csütörtök 8:00        
           
Szántai Ármin          
Vajna Lóránt          
Kerekes Boglárka új        
Jaksa Zsombor új        
Pálfi Tibor          
           
           
           
November 21. csütörtök 9:00        
           
Hanol Péter          
Böcz Álmos új        
Szlovacsek Medárd új        
Pach Botond          
Rózsa Bence          
           
           
           
November 21. csütörtök 10:00        
           
Babarik Levente          
Nyitrai Richárd          
Nős Dalma          
Fritz Léna új        
Pruzsina Márk új        
           

 

 

Téli edzésrend, kicsik, november 5-től tavaszig

Kedd Szerda Csütörtök Péntek
16-17:30 17:30-19:00 16-17:30 16:15-17:30
Úszás, erősítés- uszoda Tornaterem (II. Rákóczi Ált. Isk.) Futás- ASE-csarnoknál (néha tanmedence a csónakházban) Úszás, erősítés, uszoda