U-23 és ifjúsági Magyar Bajnokság

2012.08.07, 06:51 Kajak-kenu


U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság

Szolnok        2012.augusztus 04-05.

 

 

-K1                  NŐI U23                                  1000 m                                   A DÖNTŐ

9.         KISZLI VANDA                                                                                  ASE

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       1000 m                                   A DÖNTŐ

7.         PÉRI DÁVID                                                                                       ASE

-K2                  NŐI U23                                 1000 m                                   A DÖNTŐ

3.         KISZLI VANDA                                                                                    ASE

FENYVESI RÉKA

-C2                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       1000 m                                   A DÖNTŐ

6.         BLATT KRISTÓF                                                                                 ASE

TÖRÖK MÁRK AURÉL

-C4                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       1000 m                                   A DÖNTŐ

2.         PÉRI DÁVID                                                                                       ASE

BLATT KRISTÓF

TILL JÓZSEF

TÖRÖK MÁRK AURÉL

-K1                  NŐI U23                                  200m                                      A DÖNTŐ

8.         FENYVESI RÉKA                                                                                 ASE

-K1                  FÉRFI U23                               200 m                                     A DÖNTŐ

2.         SOMORÁCZ TAMÁS                                                                         ASE

-K1                  FÉRFI U23                               500 m                                     A DÖNTŐ

3.         SOMORÁCZ TAMÁS                                                                         ASE

-C4                  FÉRFI IFJÚSÁGI                                   500 m                         A DÖNTŐ

4.         FRITZ MARCELL                                                                                ASE

LEDNECZKY ZOLTÁN

HUSZÁK DONÁT

HANOL ISTVÁN DÁVID

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       3X200 m VÁLTÓ                    B DÖNTŐ

3.         TILL JÓZSEF                                                                                       ASE

PÉRI DÁVID

BLATT KRISTÓF

-C1                  FÉRFI U23                               4000 m                                   A DÖNTŐ

17.       ROHN RICHÁRD                                                                                ASE

-K1                  NŐI U23                                  4000 m                                   A DÖNTŐ

3.         KISZLI VANDA                                                                                   ASE

-C4                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       4000 m                                   A DÖNTŐ

3.         TÖRÖK MÁRK AURÉL                                                                       ASE

BLATT KRISTÓF

TILL JÓZSEF

LEDNECZKY ZOLTÁN

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       4000m                                    A DÖNTŐ

4.         PÉRI DÁVID                                                                                       ASE