Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ...

2009.06.30, 05:43 Kajak-kenu
Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Ifjúsági K-4, C-4 Válogató, Főiskolai és Egyetemi BajnokságSukoró2009. 06. 26-28. péntek-vasárnapC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 9. Ledneczky Zoltán-Till József-Kiss Gábor-Balogh ZsoltK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 1. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 9. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 500 m 9. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 500 m 6. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 5. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Blatt KristófK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 9. Weisz ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Molnár Balázs-Pinczés AlexanderC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Ledneczky Zoltán-Till JózsefPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 7. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 5. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 3. Fritz Marcell-Huszák Donát 9. Török Aurél-Kővágó AttilaTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kasi Mátyás-Kovács Ákos-Róka Bence-Cseh OlivérMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m csapat 8. Horányi Péter-Lukács Bara-Vucsák NorbertMK-1 női, gyermek II. kcs. 2000 m csapat 3. Ágoston Veszta-Pupp Noémi-Fritz AnettEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző     

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Ifjúsági K-4, C-4 Válogató, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
Sukoró
2009. 06. 26-28. péntek-vasárnap

C-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 9. Ledneczky Zoltán-Till József-Kiss Gábor-Balogh Zsolt
K-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 1. Somorácz Tamás
K-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 9. Árki Dávid
K-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli Vanda
K-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 500 m 9. Fejes István
K-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 500 m 6. Somorácz Tamás
K-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Árki Dávid
K-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 5. Fenyvesi Réka
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Blatt Kristóf
K-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 9. Weisz Zoltán
K-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Molnár Balázs-Pinczés Alexander
C-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Ledneczky Zoltán-Till József
PC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 7. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor
MC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár Zoltán
MK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 5. Ágoston Veszta-Fritz Anett
MK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp Noémi
PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 3. Fritz Marcell-Huszák Donát 9. Török Aurél-Kővágó Attila
TC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kasi Mátyás-Kovács Ákos-Róka Bence-Cseh Olivér
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m csapat 8. Horányi Péter-Lukács Bara-Vucsák Norbert
MK-1 női, gyermek II. kcs. 2000 m csapat 3. Ágoston Veszta-Pupp Noémi-Fritz Anett

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Bedecs Ferenc
vezetőedző