Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny

2009.08.03, 19:13 Kajak-kenu
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató VersenySukoró2009. 07. 31- 08. 02.; péntek-vasárnap

C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 9. Kovács Bálint
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Blatt Kristóf, 8. Péri Dávid
K-2 női, serdülő VI. kcs. 500m 5. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda
K-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 2. Árki Dávid - Bakos Dávid (Győr)

C-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Blatt Kristóf, 7. Péri Dávid, 10. Csipszer Balázs
K-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Széperdei Renátó - Nagy Zsolt (Győr)
C-2 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 9. Kiss Gábor – Balogh Zsolt
K-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 3. Fenyvesi Réka - Kiszli Vanda

K-1 női, serdülő VI. kcs. 4000 m 3. Fenyvesi Réka, 7. Kiszli Vanda
C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 4000 m 8. Kovács Bálint
K-2 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 4. Lukács Bence - Árki Dávid
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 3. Blatt Kristóf,  6. Péri Dávid

MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 1. Pinczés Alexander, 7. Molnár Balázs
C-4 ffi, kölyök III.-IV. kcs. 4000 m 5. Kiss Gábor – Till József –  Ledneczky Zoltán – Balogh Zsolt
MK-4 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 8. Lukács Barna - Kovács János – Vucsák Norbert – Horányi Péter
TC-4 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 1. Kővágó Attila – Gaál Csanád – Hanol István – Benedeczky Máté

PC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 7. Fritz Krisztián - Brackó Zsombor
MC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár Zoltán
MK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 4. Fritz Anett - Ágoston Veszta
MK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 10. Berényi Márton – Kerti Tamás

PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 5. Huszák Donát – Fritz Marcell,  8. Szendi Csaba – Török Márk
MK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp Noémi
TC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 9. Kovács Ákos - Róka Bence - Kasi Mátyás - Cseh Olivér
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 1. Pinczés Alexander – Molnár Balázs - Horányi Péter, 7. Kovács János – Vucsák Norbert - Lukács Barna

C-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 5. Huszák Donát – Fritz Marcell – Török Márk
MK-1 női, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 7. Fritz Anett - Vajda Eszter - Lukács Petra
MK-1 vegyes, gyermek II. kcs. 4x500 m váltó 2. Pupp Noémi - Kerti Tamás - Ágoston Veszta - Széperdei Bence

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Bedecs Ferenc
vezetőedző