Országos Diákolimpia Sukorón

2013.06.03, 11:11 Kajak-kenu


 

Országos Diákolimpia

Sukoró 2013. június 1-2.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

 

-K2                  Férfi Ifjúsági                           2000 m                       A DÖNTŐ

9.         Kovács János                                                                                    ASE

Horányi Péter                                                                                   ASE

-MK1               FÉRFI Gyermek II.                  2000 m                       A DÖNTŐ

4.         Vajda Bence                                                                                     ASE

-C2                  Férfi Ifjúsági                           2000 m                       A DÖNTŐ

1.         Hanol Dávid                                                                                       ASE

Fritz Marcell                                                                                     ASE

2.         Huszák Donát                                                                                    ASE

Kerekes Szilveszter                                                                           ASE

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       2000 m                       A DÖNTŐ

10.       Till József                                                                                           ASE

11.       Török Márk Aurél                                                                             ASE

-MK1               Férfi Gyermek II.                   2000 m                       B DÖNTŐ

12.       Spiesz Levente                                                                                  ASE

-K2                  Női Ifjúsági                             2000 m                       A DÖNTŐ

1.         Lukács Petra                                                                                     ASE

Vajda Eszter                                                                                      ASE

-MC1               FÉRFI Gyermek I-II.                2000 m                       A DÖNTŐ

1.         Hodován Dávid                                                                                 ASE

-C1                  FÉRFI Serdülő V.                    2000 m                       A DÖNTŐ

14.       Kovács Ákos                                                                                      ASE

-K1                  Női Serdülő V.                       2000 m                       A DÖNTŐ

4.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

-C2                  FÉRFI Serdülő                         2000 m                       A DÖNTŐ

7.         Hauzmann Donát                                                                              ASE

Róka Bence                                                                                       ASE

8.         Fitt Máté                                                                                           ASE

Gyulai Szabolcs                                                                                 ASE

-K1                  FÉRFI Serdülő VI.                   2000 m                       B DÖNTŐ

15.       Horányi Benjamin                                                                             ASE

-C1                  Férfi Serdülő VI.                    2000 m                       A DÖNTŐ

14.       Jámbor Dániel                                                                                              ASE

-K1                  Női Serdülő VI.                     2000 m                       A DÖNTŐ

9.         Fritz Anett                                                                                         ASE

-PC2                FÉRFI Kölyök III.                     2000 m                       A DÖNTŐ

4.         Somkert Máté                                                                                              ASE

Klenk Botond                                                                                     ASE

-C1                  Férfi Kölyök III.                      2000 m                       A DÖNTŐ

9.         Ledneczki Tamás                                                                               ASE

-MK1               Férfi Kölyök III.                      2000 m                       C DÖNTŐ

3.         Pupp Bence                                                                                       ASE

-C1                  FÉRFI Kölyök IV.                    2000 m                       A DÖNTŐ

2.         Cseh Olivér                                                                                       ASE

16.       Kasi Mátyás                                                                                      ASE

-K2                  FÉRFI Kölyök IV.                    2000 m                       A DÖNTŐ

4.         Bence Barna                                                                                     ASE

Kerti Tamás                                                                                      ASE

 

-C4                  FÉRFI Ifjúsági                         1000 m                       A DÖNTŐ

2.         Török Márk Aurél                                                                             ASE

Till József                                                                                          ASE

Kerekes Szilveszter                                                                           ASE

Fritz Marcell                                                                                     ASE

-K4                  Női Ifjúsági                            500 m                         A DÖNTŐ

1.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

Fritz Anett                                                                                         ASE

Lukács Petra                                                                                     ASE

Vajda Eszter                                                                                      ASE

-C4                  FÉRFI Serdülő                         1000 m                       A DÖNTŐ

5.         Cseh Olivér                                                                                       ASE

Gyulai Szabolcs                                                                                 ASE

Kovács Ákos                                                                                      ASE

Hauzmann Donát                                                                              ASE

 

-TC4                FÉRFI Gyermek I-II.                2000 m                       A DÖNTŐ

6.         Flaisz Denisz                                                                                     ASE

Vidákovics Elián                                                                                ASE

Jámbor Bence                                                                                   ASE

Vasadi Patrik                                                                                     ASE

10.       Bodnár Máté                                                                                    ASE

Sáfrán Alex                                                                                       ASE

Forster Martin                                                                                  ASE

Witt Péter                                                                                         ASE