Népszerűsítő maraton verseny

2012.09.13, 11:29 Kajak-kenu


 

Hétvégén Tolnán rendezték meg a Népszerűsítő Maratont, ahol az Atomerőmű SE is részt vett. Berka Barna 4000 méteren TC4-ben, Pupp Noémi K1-en 4000 méteren és Somkert Máté PC2 szintén 4000 méteren aranyérmesek lettek. A többi ASE versenyző eredménye lejeb olvasható:

 

-MK 2              GYERMEK I. FIÚ                      4000 m

9.         TÓTH BENEDEK                                                                                 ASE

TÓTH MARCELL

-MK1               GYERMEK II. FIÚ                    4000 m

4.         PUPP BENCE                                                                                     ASE

11.       KATZ DÁRIUSZ                                                                                  ASE

-TC4                GYERMEK I-II. FIÚ                  4000 m

1.         BERKA BARNA                                                                                    ASE

FORSTER MARTIN

WITT PÉTER

JÁMBOR BENCE

4.         JÁNOS ÁGOSTON ANDRÁS

SÁFRÁN ALEX

ZUSCHLAG BENCE

VRANYÁK BENCE

-MK1               GYERMEK II. LÁNY                 4000 m

9.         GÁL CSENGE                                                                                        ASE

 

 

 

 

-K2                  KÖLYÖK III-IV. FIÚ                 4000 m

7.         BENCZE BARNA                                                                                ASE

KERTI TAMÁS

12.       ORVAI RÓBERT

BERÉNYI MÁRTON

-MK1               GYERMEK I. LÁNY                  4000m

6.         BERÉNYI CSENGE                                                                              ASE

12.       LEDNECZKI VIRÁG                                                                             ASE

-MK1               KEZDŐ FIÚ 99-00-01              500 m

12.       KIRIZS BALÁZS                                                                                  ASE

-MK1               KEZDŐ LÁNY                          500 m

4.         NÉMETH ALETTA                                                                              ASE

9.         KERTÉSZ GRÉTA                                                                                ASE

10.       VÖRÖS FLÓRA                                                                                   ASE

11.       SEBESTYÉN CSENGE                                                                          ASE

-K1                  KÖLYÖK IV. LÁNY                  4000 m

1.         PUPP NOÉMI                                                                                    ASE

-PC2                GYERMEK I-II. FIÚ                  4000 m

1.         SOMKERT MÁTÉ                                                                               ASE

KLENK BOTOND

-MK2               GYERMEK II. FIÚ                    4000 m

4.         PUPP BENCE                                                                                     ASE

VAJDA BENCE

7.         KATZ DÁRIUSZ

KERN BENCE

 

-K1                  KÖLYÖK IV. FIÚ                      4000 m

17.       KERTI TAMÁS                                                                      ASE

18.       BERÉNYI MÁRTON                                                                ASE

22.       HŐNYI TAMÁS                                                                     ASE

-MC1               KÖLYÖK III. FIÚ                      4000 m

6.         HODOVÁN DÁVID                                                                 ASE

7.         LEDNECZKI TAMÁS                                                               ASE

-C1                  KÖLYÖK IV. FIÚ                      4000m

2.         CSEH OLIVÉR                                                                         ASE

3.         KOVÁCS ÁKOS                                                                       ASE

4.         GYULAI SZABOLCS                                                                 ASE

5.         RÓKA BENCE                                                                         ASE

6.         FITT MÁTÉ                                                                           ASE

8.         HAUZMANN DONÁT                                                               ASE

9.         HRIVIK BOTOND                                                                   ASE

-MK1               GYERMEK I. FIÚ                     4000 m

3.         VAJDA BENCE                                                                        ASE

13.       KERTI VIKTOR                                                                        ASE

-MK1               GYERMEK I. FIÚ                     4000 m

10.       SPIESZ LEVENTE                                                                    ASE

14.       TÓTH BENEDEK                                                                     ASE

15.       TÓTH MARCELL                                                                     ASE

-MK2               KEZDŐ LÁNY                          500 m

4.         NÉMETH ALETTA                                                                  ASE

LEDNECZKI VIRÁG

 

-MK1               KÖLYÖK III. FIÚ                      4000 m

5.         BENCZE BARNA                                                                     ASE

7.         ORVAI RÓBERT                                                                     ASE

12.       KERN BENCE                                                                         ASE

-MK2               GYERMEK II. LÁNY                 4000 m

4.         BERÉNYI CSENGE                                                                  ASE

GÁL CSENGE