Meghúzták a magukét

2017.12.14, 10:47 Kajak-kenu
Paksi kajak-kenus fölény jellemezte a Tolna Megyei Diáksport Tanács szekszárdi díjátadóját, amelyet az idei esztendőben diákolimpiákon érmet szerzett versenyzőknek szerveztek.

Összesen tizenkilenc, az ASE-ban kajakozó vagy kenuzó fiatal vehetett át elismerést a Garay Gimnáziumban tartott rendezvényen. A fiatalok a nyár közepén, a velencei-tavi Sukorón tartott diákolimpián harcolták ki ezt az elismerést. Képek a galériában.

 

K-1 férfi, serdülő U16 1000 m A Döntő

  1. Vajda Bence Ferenc Paksi Vak Bottyán Gimnázium

Edző: Meczker András

Testnevelő: Sánta István

 

C-1 férfi, serdülő U16 1000 m A Döntő

  1. Kollár Kristóf Energetikai Szakgimnázium és Kollégium

Edző: Bedecs Ferenc

Testnevelő: Nagy Gábor

  1. Hodován Dávid Energetikai Szakgimnázium és Kollégium

Edző: Bedecs Ferenc

Testnevelő: Nagy Gábor

 

C-2 férfi, serdülő U15-U16 1000 m A Döntő

  1. Hodován Dávid Energetikai Szakgimnázium és Kollégium

3. Kollár Kristóf Energetikai Szakgimnázium és Kollégium

 

C-1 férfi, serdülő U16 500 m A Döntő

  1. Hodován Dávid Energetikai Szakgimnázium és Kollégium
  2. Kollár Kristóf Energetikai Szakgimnázium és Kollégium

 

K-1 férfi U15-16 szabadidős 500 m Döntő 6.

  1. Spiesz Levente Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn.

Edző: Meczker András

Testnevelő: Strasszerné Kindl Judit

 

K-1 fiú U14 szabadidős 500 m Döntő 2.

  1. Kabai Ákos Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn.

Edző: Meczker András

Testnevelő: Strasszerné Kindl Judit

 

K-1 lány U14 szabadidős 500 m Döntő 1.

  1. Sebestyén Csenge Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn.

Edző: Meczker András

Testnevelő: Hesz Csaba

 

MK-1 lány U10 szabadidős 500 m Döntő 1.

  1. Prókai Boglárka Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Edző: Tóth Márton

Testnevelő: Erdei Judit

 

PC-2 fiú U13-14 szabadidős 500 m Döntő

  1. Tengölics Tamás Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Kanczler István

Müller Roland Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Kanczler István

 

MK-1 lány U10-11 szabadidős 500 m Döntő 2.

  1. Frast Lilla Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Tóth Márton

Testnevelő: Sántáné Blatt Szilvia

 

K-1 női U17-19 szabadidős 500 m Döntő

  1. Krémer Franciska Energetikai Szakgimnázium és Kollégium

Edző: Meczker András

Testnevelő: Lacza Csaba

 

PC-2 fiú U10-12 szabadidős 500 m Döntő

  1. Lojek Levente Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Kanczler István

Szinger Milán Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Kanczler István

 

TC-4 fiú U11-12, U13-14 szabadidős 500 m Döntő

  1. Szinger Milán Paksi Bezerédj Általános Iskola

Lojek Levente Paksi Bezerédj Általános Iskola

Müller Roland Paksi Bezerédj Általános Iskola

Fleisz Martin Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Szilágyi Istvánné

  1. Mácsik Attila Dunaszentgyörgyi Csapó Vilmos Ált. Isk.

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Kovács Mária

Frast Medárd Madocsai Általános Iskola

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Cziegler Mónikí

Németh Bálint Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Fürediné Nikl Aranka

Kovács Kristóf Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn.

Edző: Feil Imre

Testnevelő: Sztanóné Körösztös Lívia

 

K-1 lány U14 szabadidős 500 m Döntő 2.

  1. Szabó Alexandra Paksi Bezerédj Általános Iskola

Edző: Tóth Márton

Testnevelő: Szilágyi Istvánné