Kolonics György Emlékverseny eredményei

2012.07.31, 08:49 Kajak-kenu


Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató

Sukoró          2012.július 27-29.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

 

-K1                  NŐI SERDÜLŐ V.                    500 m                         A DÖNTŐ

7.         FRITZ ANETT                                                                         ASE

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                500 m                         A DÖNTŐ

3.         TÖRÖK MÁRK AURÉL                                                            ASE

KOLESZÁR ZOLTÁN

-C4                  FÉRFI SERDÜLŐ                      500 m                         A DÖNTŐ

1.         HANOL ISTVÁN DÁVID                                                          ASE

KEREKES SZILVESZTER

HUSZÁK DONÁT

FRITZ MARCELL

-K4                  FÉRFI SERDÜLŐ                      500 m                         A DÖNTŐ

9.         HORÁNYI BENJÁMIN                                                             ASE

HORÁNYI PÉTER

VUCSÁK NORBERT

KOVÁCS JÁNOS

-K1                  FÉRFI SERDÜLŐ V-VI.            3X200 m VÁLTÓ        B DÖNTŐ

2.         PINCZÉS ALEXANDER                                                             ASE

HORÁNYI BENJÁMIN

HORÁNYI PÉTER

 

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ V-VI.            3X200 m VÁLTÓ                    A DÖNTŐ

3.         TÖRÖK MÁRK AURÉL                                                                       ASE

HANOL ISTVÁN DÁVID

KOLESZÁR ZOLTÁN

4.         HUSZÁK DONÁT                                                                                ASE

FRITZ MARCELL

KEREKES SZILVESZTER

-K1                  NŐI SERDÜLŐ V-VI.               3X200 m VÁLTÓ                    C DÖNTŐ

4.         FRITZ ANETT                                                                                     ASE

LUKÁCS PETRA

VAJDA ESZTER

-K1                  NŐI KÖLYÖK IV.                    1000 m                                   A DÖNTŐ

1.         PUPP NOÉMI                                                                                    ASE

-C2                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  1000 m                                   A DÖNTŐ

6..        GYULAI SZABOLCS                                                                            ASE

BRÁVÁCZ RICHÁRD MÁRIÓ

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                1000 m                                   A DÖNTŐ

3.         KOLESZÁR ZOLTÁN                                                                           ASE

TÖRÖK MÁRK AURÉL

-K2                  NŐI SERDÜLŐ V.                   1000 m                                   A DÖNTŐ

6.         PUPP NOÉMI                                                                                     ASE

FRITZ ANETT

 

 

 

 

-C4                  FÉRFI KÖLYÖK                                   1000 m                                   A DÖNTŐ

3.         CSEH OLIVÉR                                                                                     ASE

RÓKA BENCE

HAUZMAN DONÁT

KOVÁCS ÁKOS

-C4                  FÉRFI SERDÜLŐ                      1000 m                                   A DÖNTŐ

2.         HANOL ISTVÁN DÁVID                                                                      ASE

KEREKES SZILVESZTER

FRITZ MARCELL

HUSZÁK DONÁT

-K4                  FÉRFI SERDÜLŐ                      1000 m                                   A DÖNTŐ

3.         PINCZÉS ALEXANDER                                                                        ASE

HORÁNYI PÉTER

KOVÁCS JÁNOS

VUCSÁK NORBERT

-K4                  NŐI SERDÜLŐ                                    1000 m                                   A DÖNTŐ

4.         ZÁDECZKI ORSOLYA EDIT                              TISZAÚJVÁROSI VIZISPORT EGYESÜLET

SOLTÉSZ PETRA                                             TISZAÚJVÁROSI VIZISPORT EGYESÜLET

VAJDA ESZTER                                                                                              ASE

LUKÁCS PETRA                                                                                  ASE

-K4                  FÉRFI SERDÜLŐ                      4000 m                                   A DÖNTŐ

6.         HORÁNYI BENJÁMIN                                                                        ASE

HORÁNYI PÉTER

PINCZÉS ALEXANDER

VUCSÁK NORBERT

 

-K1                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                4000 m                                   A DÖNTŐ

21.       KOVÁCS JÁNOS                                                                                 ASE

-K2                  NŐI SERDÜLŐ VI.                  4000 m                                   A DÖNTŐ

7.         LUKÁCS PETRA                                                                                   ASE

VAJDA ESZTER

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                4000 m                                   A DÖNTŐ

4.         FRITZ MARCELL                                                                                 ASE

HUSZÁK DONÁT

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                4000 m                                   A DÖNTŐ

4.         TÖRÖK MÁRK AURÉL                                                                        ASE

10.       HANOL ISTVÁN DÁVID                                                                      ASE

-K1                  NŐI SERDÜLŐ V.                   4000 m                                   A DÖNTŐ

4.         FRITZ ANETT                                                                                     ASE

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ V.                 4000 m                                   A DÖNTŐ

3.         KOLESZÁR ZOLTÁN                                                                           ASE

13.       HRIVIK MÁTÉ BÁLINT                                                                       ASE

15.       JÁMBOR DÁNIEL                                                                               ASE

-K1                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  4000 m                                   DÖNTŐ II.

19.       BERÉNYI MÁRTON                                                                            ASE

-MK1               FÉRFI KÖLYÖK III.                   4000 m                                   A DÖNTŐ

25.       ORVAI RÓBERT                                                                                 ASE

-C4                  FÉRFI KÖLYÖK                                    4000 m                                   A DÖNTŐ

1.         GYULAI SZABOLCS                                                                            ASE

KOVÁCS ÁKOS

RÓKA BENCE

HAUZMAN DONÁT

-K1                  NŐI KÖLYÖK IV.                    4000 m                                   A DÖNTŐ

4.         PUPP NOÉMI                                                                                     ASE

-C1                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  4000 m                                   A DÖNTŐ

14.       FITT MÁTÉ ÁDÁM                                                                             ASE

-C1                  FÉRFI KÖLYÖK III.                   4000 m                                   A DÖNTŐ

2.         CSEH OLIVÉR                                                                                    ASE

10.       KASI MÁTYÁS                                                                                    ASE

-K2                  FÉRFI KÖLYÖK III.                   4000 m                                   A DÖNTŐ

4.         KERTI TAMÁS ATTILA                                                                        ASE

BENCZE BARNA ATTILA

-MK1               FÉRFI GYERMEK II.                 2000m                                    A DÖNTŐ

8.         PUPP BENCE                                                                                     ASE

-PC2                FÉRFI GYERMEK I-II.               2000 m                                   A DÖNTŐ

3.         KLENK BOTOND                                                                                ASE

SOMKERT MÁTÉ

-MC1               FÉRFI GYERMEK I-II.               2000 m                                   A DÖNTŐ

8.         HODOVÁN DÁVID                                                                             ASE

-MK1               FÉRFI GYERMEK I.                  2000 m                                   DÖNTŐ I.

5.         VAJDA BENCE                                                                                   ASE

-MK1               NŐI GYERMEK I.                    2000 m                                   A DÖNTŐ

21.       BERÉNYI CSENGE                                                                              ASE

-MK1               FÉRFI KÖLYÖK III.                   3X200 m VÁLTÓ                    A DÖNTŐ

3.         KERTI TAMÁS                                                                                    ASE

BENCZE BARNA ATTILA

ORVAI RÓBERT

 

-C1                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  3X200 m VÁLTÓ                    B DÖNTŐ

2.         FITT MÁTÉ ÁDÁM                                                                             ASE

KOVÁCS ÁKOS

GYULAI SZABOLCS

5.         RÓKA BENCE

HAUZMAN DONÁT

HRIVIK ÁRON BOTOND