Kolonics György Emlékverseny

2013.08.06, 06:43 Kajak-kenu


 

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató

Sukoró, 2013. 08. 02-04.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

 

K1                    Női  serdülő V.                                  500 m                          DÖNTŐ

3.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

-C1                  Férfi serdülő VI.                                500 m                          DÖNTŐ

8.         Jámbor Dániel                                                                                               ASE

-K2                  Női  serdülő VI.                                 500 m                           DÖNTŐ

1.         Fritz Anett                                                                                          ASE

Gál Fruzsina                                                   Szolnoki Sportcentrum Nonprfit Kft.

-C2                  Férfi serdülő V.                                 500 m                          DÖNTŐ

5.         Róka Bence                                                                                       ASE

Hausmann Donát                                                                              ASE

-C2                  Férfi serdülő VI.                                 500 m                         DÖNTŐ

3.         Kovács Ákos                                                                                      ASE

Koleszár Zoltán                                                                                 ASE

-K2                  FÉRFI Serdülő VI.                               500 m                         DÖNTŐ

3.         Horányi Benjámin                                                                             ASE

Havasi Viktor                                                                                    Tolna-Vízmű K-K SE

-C1                  FÉRFI Serdülő V-VI.                           3x200 m váltó                        DÖNTŐ A

3.         Kovács Ákos                                                                                      ASE

Koleszár Zoltán                                                                                 ASE

Jámbor Dániel                                                                                              ASE

-C1                  FÉRFI Serdülő V-VI.                           3x200 m váltó                       DÖNTŐ B

4.         Hrivik Máté Bálint                                                                            ASE

Hausmann Donát                                                                              ASE

Róka Bence                                                                                       ASE

-K1                  Női serdülő V-VI.                  3x200 m váltó                                   DÖNTŐ B

4.         Hanol Viktória                                                                                              ASE

Fritz Anett                                                                                         ASE

Pupp Noémi                                                                                      ASE

-K1                  Férfi serdülő                         2000+200 m                           DÖNTŐ

3.         Horányi Benjámin                                                                             ASE

-C1                  FÉRFI Kölyök IV.                    1000 m                                     DÖNTŐ

1.         Cseh Olivér                                                                                       ASE

-C1                  Férfi Serdülő V.                     1000 m                                   DÖNTŐ

7.         Kovács Ákos                                                                                      ASE

-C1                  Férfi Serdülő VI.                    1000 m                                   DÖNTŐ

3.         Koleszár Zoltán                                                                                 ASE

-K1                  Női Serdülő V.                       1000 m                                   DÖNTŐ

2.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

-K2                  FÉRFI Kölyök IV.                    1000 m                                   DÖNTŐ

7.         Bencze Barna                                                                                   ASE

Kerti Tamás                                                                                      ASE

-K2                  Férfi serdülő VI.                    1000 m                                   DÖNTŐ

9.         Horányi Benjámin                                                                            ASE

Havasi Viktor                                                                                    Tolna-Vízmű K-K SE

 

-C2                  Férfi serdülő VI.                     1000 m                                   DÖNTŐ

6.         Jámbor Dániel                                                                                              ASE

Gszelmann Dávid                                                                              ASE

-K2                  Női serdülő V.                                   1000 m                                   DÖNTŐ

3.         Fritz Anett                                                                                         ASE

Fauszt Abigél                                                                                     Tolna-Vízmű K-K SE

-C4                  FÉRFI Serdülő                         1000 m                                   DÖNTŐ

2.         Hrivik Máté Bálint                                                                            ASE

Róka Bence                                                                                       ASE

Hausmann Donát                                                                              ASE

Gszelmann Dávid                                                                              ASE

-K1                  Férfi Serdülő                         2000+ 200 m                          DÖNTŐ

31.       Horányi Benjámin                                                                             ASE

-K1                  Férfi Serdülő VI.                    4000 m                                   DÖNTŐ II.

17.       Horányi Benjámin                                                                             ASE

-K1                  Női Serdülő VI.                     4000 m                                   DÖNTŐ

3.         Fritz Anett                                                                                         ASE

-C2                  FÉRFI Serdülő VI.                   4000 m                                   DÖNTŐ

7.         Gszelmann Dávid                                                                              ASE

Hrivik Máté Bálint                                                                            ASE

-C1                  Férfi Serdülő IV.                    4000 m                                   DÖNTŐ

2.         Koleszár Zoltán                                                                                ASE

7.         Jámbor Dániel                                                                                              ASE

 

-C2                  Férfi Serdülő V.                     4000 m                                   DÖNTŐ

5.         Róka Bence                                                                                       ASE

Hausmann Donát                                                                              ASE

-K2                  Fréfi Kölyök IV.                      4000 m                                   DÖNTŐ

4.         Bencze Barna                                                                                   ASE

Kerti Tamás                                                                                       ASE

-K1                  Női Serdülő V.                       4000 m                                   DÖNTŐ

2.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

11.       Hanol Viktória                                                                                              ASE

-C1                  Férfi Serdülő V.                     4000 m                       DÖNTŐ

5.         Kovács Ákos                                                                                      ASE

16.       Hrivik Áron Botond                                                                           ASE

-K1                  Férfi Kölyök IV.                     4000 m                       DÖNTŐ I.

16.       Orvai Róbert                                                                                      ASE

-MK1               FÉRFI Kölyök III.                     4000 m                       DÖNTŐ I.

13.       Pupp Bence                                                                                       ASE

-C1                  FÉRFI Kölyök IV.                    4000 m                       DÖNTŐ

2.         Cseh Olivér                                                                                        ASE

16.       Kasi Mátyás                                                                                      ASE

-C1                  Férfi Kölyök III.                      4000 m                       DÖNTŐ

10.       Ledneczki Tamás                                                                              ASE

-MK1               Férfi Gyermek II.                   2000 m                       DÖNTŐ I.

4.         Vajda Bence                                                                                     ASE

-MC1               FÉRFI Gyermek I-II.                2000 m                       DÖNTŐ

1.         Hodován Dávid                                                                                 ASE

-PC2                FÉRFI Kölyök III.                     2000 m                       DÖNTŐ

5.         Somkert Máté                                                                                              ASE

Klenk Botond                                                                                     ASE

-PC4                Férfi Gyermek I-II.                 2000 m                       DÖNTŐ

4.         Vidákovics Elián                                                                               ASE

Nyisztor Bence                                                                                  ASE

Jámbor Bence                                                                                   ASE

Flaisz Denisz                                                                                      ASE

 

 

-K1                  Férfi Kölyök IV.                      3x200 m váltó                       DÖNTŐ B

1.         Orvai Róbert                                                                                    ASE

Kerti Tamás                                                                                      ASE

Bencze Barna                                                                                    ASE

-C1                  Férfi Kölyök III.                      3x200 m váltó                       DÖNTŐ B

2.         Somkert Máté                                                                                              ASE

Klenk Botond                                                                                     ASE

Ledneczki Tamás                                                                              ASE