Kolonics György Emlékverseny

2011.08.01, 12:41 Kajak-kenu


 

Atomerőmű SE Kajak-Kenu Szakosztály

Eredmények

 

Verseny: Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató

Verseny helye: Sukoró

Verseny ideje: 2011. július 29-31. péntek-vasárnap

 

 

K-2      ffi, serdülő V.               500 m      5.  Pinczés Alexander-Molnár Balázs

C-2      ffi, serdülő VI.             500 m       4.  Till József-Ledneczky Zoltán

C-4      ffi, serdülő                    500 m     2.  Till József-Ledneczky Zoltán-Fritz Marcell-Huszák Donát

K-4      női, serdülő V-VI.        500 m       5.  Lukács Petra-Csipszer Bettina-Vajda Eszter-Szeltner Zita (Velencei-tavi Vízi Sportiskola)

K-1      ffi, serdülő V-VI.     3x200 m        6.  Lukács Barna-Vucsák Norbert-Kovács János

C-1      ffi, serdülő V-VI.    3x200 m         5.  Ledneczky Zotlán-Till József-Czimmer Zoltán

C-1      ffi, serdülő V-VI.     3x200 m        4.  Hanol Dávid-Török Aruél-Fritz Marcell

K-1      női, serdülő V-VI.    3x200 m        5.  Csipszer Betitna-Lukács Petra-Vajda Eszter

C-1      ffi, kölyök IV.            1000 m       7.  Koleszár Zoltán

C-1      ffi, serdülő V.             1000 m      8.  Török Aurél

K-1      női, kölyök IV.           1000 m       6.  Fritz Anett

C-2      ffi, serdülő V.             1000 m      4.  Fritz Marcell-Huszák Donát

K-2      női, kölyök IV.           1000 m       4.  Fritz Anett-Pupp Noémi

K-4      ffi, kölyök III-IV.      1000 m          9.  Széperdei Bence-Horányi Benjámin-Berényi Márton-Mercz Tamás (Szekszárdi Kajai-Kenu SE)

C-4      ffi, serdülő V-VI.       1000 m       4.  Hanol Dávid-Török Aurél-Czimmer Zoltán-Kővágó Attila

K-4      ffi, serdülő V-VI.       1000 m       9.  Horányi Péter-Weisz Zoltán-Lukács Barna-Vucsák Norbert

K-4      női, serdülő V-VI.      1000 m       3.  Lukács Petra-Csipszer Bettina-Vajda Eszter-Szeltner Zita (Velencei-tavi Vízi Sportiskola)

C-1      ffi, kölyök III.          3x200 m       1.  Róka Bence-Kovács Ákos-Gyulai Szabolcs

2.  Fitt Máté-Hrivik Botond-Hauzman Donát

C-1      ffi, kölyök IV.          3x200 m       2.  Jámbor Dániel-Koleszár Zoltán-Hrivik Bálint

MK-1  ffi, gyermek II. 4x500 m váltó       4.  Kerti Tamás-Vajda Bence-Bencze Barna-Orvai Róbert

 

 

Edzők:

Bedecs Ferenc

Feil Imre

Meczker András

Gutai Dániel