Két aranyat nyertünk Győrben

2014.05.19, 08:51 Kajak-kenu
A Pupp-Köteles duó, és Hodován Dávid is első helyen végzett  

 

Graboplast Maraton Országos Bajnokság

Győr, 2014. május 16-18.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV


-K1                  Női Felnőtt                            26 km                          A döntő

6.         Kiszli Vanda                                                                           ASE

-C1                  Férfi Felnőtt                           26 km                          A döntő

8.         Viktor Endre                                                                         ASE

-C2                  Férfi Ifjúsági                           17 km                          A döntő

3.         Török Márk Aurél                                                                  ASE

Koleszár Zoltán                                                                     ASE

-K1                  Női Ifjúsági                             17 km                          A döntő

5.         Pupp Noémi                                                                          ASE

-K1                  Férfi Serdülő V.                     15 km                         döntő II.

27.       Bencze Barna                                                                         ASE

-K1                  Férfi Serdülő V.                     15 km                         döntő            III.

16.       Kerti Tamás                                                                           ASE

-C1                  Férfi Serdülő V.                     15 km                          A döntő

2.         Cseh Olivér                                                                           ASE

19.       Kasi Mátyás                                                                           ASE

-K1                  Férfi Kölyök IV.                     10 km                         döntő            I.

28.       Pupp Bence                                                                          ASE

-C1                  Férfi Kölyök IV.                      10 km                          A döntő

11.       Ledneczki Tamás                                                                    ASE

-MK1               Férfi Kölyök III.                      10 km                         döntő I.

18.       Spiesz Levente                                                                      ASE

-K1                  Férfi Ifjúsági                           21 km síkvíz               döntő II.

11.       Horányi Péter                                                                          ASE

-PC2                Férfi Kölyök III.                      10 km                          A döntő

8.         Witt Péter                                                                             ASE

Flaisz Denisz                                                                           ASE

-C1                  Férfi Kölyök III.                      10 km                         A döntő

1.         Hodován Dávid                                                                      ASE

-K2                  Női Felnőtt                            26 km                         A döntő

3.         Kiszli Vanda                                                                           ASE

Horváth Lilla                                                                         Kaposvár

-K2                  Női Ifjúsági                             17 km                         A döntő

1.         Pupp Noémi                                                                          ASE

Köles Fatima                                                                         Esztergom

3.         Fritz Anett                                                                            ASE

Gál Fruzsina                                                                          Szolnok

-C1                  Férfi Ifjúsági                           17 km                         A  döntő

4.         Koleszár Zoltán                                                                     ASE

12.       Török Márk Aurél                                                                  ASE

17.       Hanol Dávid                                                                          ASE

28.       Hrivik Máté Bálint                                                                   ASE

30.       Jámbor Dániel                                                                        ASE

-K2                  Férfi Serdülő V.                     15 km                         A döntő

8.         Kerti Tamás                                                                           ASE

Bencze Barna                                                                        ASE

-C1                  Férfi Serdülő VI.                    15 km                         A döntő

17.       Kovács Ákos                                                                           ASE

23.       Hauzman Donát                                                                      ASE

24.       Fitt Máté                                                                               ASE

27.       Róka Bence                                                                           ASE

-MC1               Férfi Gyermek I-II.                 5 km                           A döntő

8.         Jámbor Bence                                                                        ASE


-TC4                Férfi Gyermek I-II.                 5 km                           A döntő

10.       Forster Martin                                                                       ASE

János András                                                                        ASE

Sáfrán Alex                                                                          ASE

Nyisztor Bence                                                                      ASE

11.      Zuschlag Bence                                                                     ASE

Németh Áron                                                                       ASE

Pinczés Milán                                                                        ASE

Flaisz Denisz                                                                         ASE