III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - Szeged

2007.07.13, 13:05 Kajak-kenu
III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - SzegedC-1 ffi, ifi 1000 m 8. Sohonyai ZoltánK-1 ffi, felnőtt válogató 500 m 2. Boros GergelyK-1 női, kölyök, IV. kcs. 1000 m 9. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő, V. kcs. 1000 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi 1000 m 1. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán; 3. Molnár Mihály-Rohn TamásC-1 ffi, felnőtt válogató 200 m 9. Dejcző BalázsK-4 ffi, felnőtt válogató 200 m 1. Babella Balázs (Pécsi K-K Club)-Boros Gergely; Beé István (Domino Honvéd)-Kadler Viktor (Graboplast)C-1 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző BálintC-1 ffi, serdülő,V. kcs. 500 m 6. Rohn RichárdC-4 ffi, U23 500 m 4. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)C-2 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, U23 1000 m 1. Boros GergelyK-1 ffi, U23 500 m 1. Boros GergelyK-2 ffi, U23 500m 1. Boros Gergely-Sík Márton (Démász-Szeged)C-4 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)K-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 3. Rohn RihárdK-1 ffi, kölyök, IV. kcs. 4000 m 6. Széperdei RenátóC-1 ffi, kölyök, III. kcs. 4000 m 6. Csipszer Balázs; 9. Péri DávidK-1 női, kölyök, IV. kcs. 4000 m 7. Kiszli Vanda; 8. Fenyvesi RékaPC-2 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Pukli Bálint-Ledneczky ZoltánMK-2 ffi, gyermek, I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Kővágó Attilla-Kiss Dániel-Sima Tamás-Brackó Zsombor; 8. Balogh Márk-Khin Olivér-Feczer Zoltán-Balogh ZsoltEdzők: Bedecs Ferenc, Séra Miklós, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - Szeged


C-1 ffi, ifi 1000 m 8. Sohonyai Zoltán
K-1 ffi, felnőtt válogató 500 m 2. Boros Gergely
K-1 női, kölyök, IV. kcs. 1000 m 9. Fenyvesi Réka
C-1 ffi, serdülő, V. kcs. 1000 m 3. Rohn Richárd
C-2 ffi, ifi 1000 m 1. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán; 3. Molnár Mihály-Rohn Tamás
C-1 ffi, felnőtt válogató 200 m 9. Dejcző Balázs
K-4 ffi, felnőtt válogató 200 m 1. Babella Balázs (Pécsi K-K Club)-Boros Gergely; Beé István (Domino Honvéd)-Kadler Viktor (Graboplast)
C-1 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző Bálint
C-1 ffi, serdülő,V. kcs. 500 m 6. Rohn Richárd
C-4 ffi, U23 500 m 4. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)
C-2 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán
K-1 ffi, U23 1000 m 1. Boros Gergely
K-1 ffi, U23 500 m 1. Boros Gergely
K-2 ffi, U23 500m 1. Boros Gergely-Sík Márton (Démász-Szeged)
C-4 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)
K-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 4. Somorácz Tamás
C-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 3. Rohn Rihárd
K-1 ffi, kölyök, IV. kcs. 4000 m 6. Széperdei Renátó
C-1 ffi, kölyök, III. kcs. 4000 m 6. Csipszer Balázs; 9. Péri Dávid
K-1 női, kölyök, IV. kcs. 4000 m 7. Kiszli Vanda; 8. Fenyvesi Réka
PC-2 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Pukli Bálint-Ledneczky Zoltán
MK-2 ffi, gyermek, I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár Balázs
TC-4 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Kővágó Attilla-Kiss Dániel-Sima Tamás-Brackó Zsombor; 8. Balogh Márk-Khin Olivér-Feczer Zoltán-Balogh Zsolt

Edzők: Bedecs Ferenc, Séra Miklós, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel