Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság

2013.08.26, 15:00 Kajak-kenu


 

Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság

Szolnok 2013. augusztus 10-11.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

 

-K1                  Női  U23                                 1000 m                       A DÖNTŐ

5.         Kiszli Vanda                                                                                     ASE

-K1                  Női Ifjúsági                            1000 m                       A DÖNTŐ

7.         Fritz Anett                                                                                         ASE

-C2                  Férfi Ifjúsági                           1000 m                       A DÖNTŐ

2.         Török Aurél                                                                                        ASE

-C4                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       1000 m                       A DÖNTŐ

2.         Koleszár Zoltán                                                                                  ASE

Cseh Olivér                                                                                       ASE

Hanol Dávid                                                                                      ASE

Kovács Ákos                                                                                      ASE

-K4                  Női Ifjúsági                             1000 m                       A DÖNTŐ

4.         Lukács Petra                                                                                     ASE

Vajda Eszter                                                                                      ASE

Fritz Anett                                                                                         ASE

Pupp Noémi                                                                                      ASE

-K1                  Férfi U23                                 200 m                         A DÖNTŐ

3.         Somorácz Tamás                                                                              ASE

-K2                  Női Ifjúsági                             200 m                         A DÖNTŐ

8.         Vajda Eszter                                                                                      ASE

Lukács Petra                                                                                     ASE

 

 

 

-C4                  FÉRFI U23                               200 m                          A DÖNTŐ

7.         Blatt Kristóf                                                                                      ASE

Péri Dávid                                                                                         ASE

Hanol Dávid                                                                                      ASE

Till József                                                                                          ASE

-K1                  Női Ifjúsági                             500 m                          A DÖNTŐ

2.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

-C1                  FÉRFI Ifjúsági                          500 m                          A DÖNTŐ

6.         Till József                                                                                          ASE

-K1                  FÉRFI U23                               500 m                         ADÖNTŐ

4.         Somorácz Tamás                                                                              ASE

-C2                  Férfi Ifjúsági                           500 m                         A DÖNTŐ

2.         Török Aurél-Dóczé Patrik GYőr                                                        ASE

4.         Fritz Marcell—Huszák Donát Zoltán                                                ASE

-C4                  Férfi Ifjúsági                           500 m                          A DÖNTŐ

3.         Till József                                                                                          ASE

Hanol Dávid                                                                                      ASE

Fritz Marcell                                                                                     ASE

Koleszár Zoltán                                                                                  ASE

-C1                  Férfi Ifjúsági               3x200 m váltó                                   B DÖNTŐ

2.         Till József                                                                                          ASE

Hanol Dávid                                                                                      ASE

Fritz Marcell                                                                                     ASE

-K1                  Női U23                                  4000 m                       A DÖNTŐ

5.         Kiszli Vanda                                                                                       ASE

-K1                  Férfi Ifjúsági                           4000 m                       A DÖNTŐ

33.       Kovács János                                                                                     ASE

34.       Horányi Benjámin                                                                             ASE

 

-C4                  Férfi Ifjúsági                           4000 m                       A DÖNTŐ

2.         Fritz Marcell                                                                                     ASE

Cseh Olviér                                                                                       ASE

Kovács Ákos                                                                                      ASE

Hanol Dávid                                                                                      ASE

-C2                  Férfi Ifjúsági                           4000 m                       A DÖNTŐ

2.         Török Aurél                                                                                       ASE

Koleszár Zoltán                                                                                 ASE

-K2                  Női Ifjúsági                             4000 m                       A DÖNTŐ

8.         Lukács Petra                                                                                     ASE

Vajda Eszter                                                                                      ASE

-K1                  Női Ifjúsági                            4000 m                       A DÖNTŐ

3.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

10.       Fritz Anett                                                                                         ASE