Helló Október, viszlát versenyek!

2022.10.05, 13:38 Kajak-kenu
Október első napján zárult a Fadd-Dombori versenypálya 2022-es szezonja, ezen a szombaton zajlott a Kammerer Zoltán Regionális Kupa, ahová 13 egyesület közel 300 sportolója nevezett.

Családias légkör, szeszélyes időjárás, pontos indulások, gyors futamok: az egyesületek mindegyike elégedetten térhetett haza, hiszen minden adott volt az állapot felméréséhez- kinek jobban, kinek rosszabbul sikerült, de a lehetőség adott volt.

Az ASE kajak-kenusainak többsége jó szájízzel zárta a szombatot, voltak papírformagyőzelmek, meglepetésrepesztések és persze süvegelendő előfutamból való kipottyanások is. Mindenesetre elmondható, hogy az utánpótlásunk jó úton halad, a régió legnépesebb kenus csapata Pakson fogja nap mint nap a lapátokat és teszi vízre hajóját.

 

 

 

 

Kammerer Zoltán Akadémiai Kupa

Fadd-Dombori, 2022. október 01.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

 

K1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

1. Strobl Adél

C-1 férfi serdülő U16 1000 m A Döntő

6. Roszkopf Norman

K-1 női serdülő U16 1000 m A Döntő

2. Adorján Angéla

3. Mácsik Krisztina Anna

K-2 női kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

5. Nős Dalma, Szankovits Szonja Izabella

C-2 Férfi Kölyök U13-U14 1000 m A Döntő

4. Fillér Fábió, Jávor Levente Lajos

C-1 férfi serdülő U15 1000 m A Döntő

1. Pálfalvi Viktor

5. Frast Medárd

7. Nagy Tibor Soma

K-1 női serdülő U15 1000 m A Döntő

1. Prókai Boglárka

4. Csapó-Kun Réka

9. Frast Lilla

C-1 férfi ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő

1. Pálfalvi Viktor

2. Nagy Tibor Soma

3. Frast Medárd

C-2 férfi serdülő U15-U16 500 m A Döntő

4. Pálfalvi Viktor, Frast Medárd

5. Bedecs Tamás, Nagy Tibor Soma

K-2 női serdülő U15-U16 500 m A Döntő

4. Adorján Angéla, Mácsik Krisztina Anna

5. Frast Lilla, Csapó-Kun Réka

K-1 Női Ifjúsági U17-U18 500 m A Döntő

1. Strobl Adél

3. Prókai Boglárka

5. Csapó-Kun Réka

6. Adorján Angéla

10. Mácsik Krisztina Anna

MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

2. Vig Ajna

6. Galambos Gréta

7. Szabó Kata Lili

8. Hum Eszter

PC-2 Vegyes Gyermek U11 2000 m Döntő I.

2. Böcz Álmos Bulcsú, Szlovacsek Medárd

PC-2 Vegyes Gyermek U12 2000 m Döntő I.

1. Kovács Roland, Galó Árpád

3. Bauer Mirkó, Mittler Ármin

K-1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

3. Szankovits Szonja Izabella

MK-1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

4. Kerekes Boglárka

5. Prókai Panni

7. Csehák Fédra

C-1 Férfi Kölyök U14 2000 m Döntő I.

8. Fillér Fábió

11. Jávor Levente

12. Rikli Barnabás

13. Nyitrai Richárd

14. Pruzsina Márk

C-1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő I.

1. Vajna Lóránt

2. Fábián Ábel

6. Kóti Szabolcs

11. Pach Botond

PC-2 Vegyes Gyermek U10 2000 m Döntő I.

1. Rikli Balázs, Nyitrai Gergő

2. Prókai Gábor, Jaksa Zsombor

3. Orbán László, Schäffer Miksa

MK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő I.

1. Schäffer Liza

6. Csapó-Kun Petra

MK-1 Női Gyermek U10 2000 m Döntő I.

3. Staub Gréta

4. Boros Zoé Lilla

6. Kóti Blanka

MK-2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.

4. Vig Ajna, Szabó Kata Lili

K-1 Női Kölyök U14 2000 m Döntő I.

7. Nős Dalma

PC-2 Vegyes Kölyök U13 2000 m Döntő I.

1. Fábián Ábel, Kóti Szabolcs

MC-1 Férfi Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

1. Jaksa Zsombor

MK-2 Női Gyermek U10-U11 2000 m Döntő I.

2. Schäffer Liza, Tóth Boglárka

4. Kirschner Dorka, Babarik Hanna

MC-1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

1. Babarik Levente György

2. Kirschner Dávid

3. Rózsa Bence

4. Galó Árpád

5. Kovács Roland

6. Bauer Mirkó