GRABOPLAST Magyar Bajnokság

2013.05.21, 13:11 Kajak-kenu


 

GRABOPLAST Magyar Bajnokság

Győr  2013. május 17-19.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

 

-K1                  NŐI Felnőtt                            26 km                         A DÖNTŐ

4.         Kiszli Vanda                                                                                     ASE

-K2                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       21 km                         A DÖNTŐ

18.       Horányi Péter                                                                                   ASE

Kovács János

-C2                  Férfi Ifjúsági                           17 km                         A DÖNTŐ

7.         Török Márk Aurél                                                                             ASE

Fritz Marcell

9.         Koleszár Zoltán                                                                                 ASE

Moldován Milán                                            Csepeli Indotek Kajak-kenu Egyesület

10.       Csóti Gergő Tamás                                        Központi Sport és Ifjúsági Sortegyesület

Till József                                                                                          ASE

-K1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       21 km                         DÖNTŐ I.

13.       Horányi Péter                                                                                    ASE

-K1                  Női Serdülő V.                      15 km                         A DÖNTŐ

4.         Pupp Noémi                                                                                      ASE

-C1                  Férfi Serdülő V.                     15 km                         A DÖNTŐ

21.       Kovács Ákos                                                                                      ASE

24.       Hauzmann Donát                                                                              ASE

29.       Róka Bence                                                                                       ASE

31.       Hrivik Áron Botond                                                                           ASE

-K1                  FÉRFI Kölyök VI.                    10 km                                     DÖNTŐ II.

24.       Orvai Róbert                                                                                     ASE

-C1                  FÉRFI Kölyök IV.                    10 km                                     A DÖNTŐ

1.         Cseh Olivér                                                                                       ASE

14.       Kasi Mátyás                                                                                      ASE

-MK1               FÉRFI Kölyök III.                     10 km                                     DÖNTŐ I.

11.       Pupp Bence                                                                                       ASE

-MK1               FÉRFI Kölyök III.                     10 km                                     DÖNTŐ II.

26.       Katz Dáriusz                                                                                      ASE

-C1                  FÉRFI Kölyök III.                     10 km                                     A DÖNTŐ

8.         Ledneczki Tamás                                                                              ASE

11.       Somkert Máté                                                                                              ASE

12.       Klenk Botond                                                                                     ASE

-K2                  NŐI Ifjúsági                            17 km                                     A DÖNTŐ

12.       Lukács Petra                                                                                     ASE

Vajda Eszter

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       17 km                                     A DÖNTŐ

6.         TÖRÖK MÁRK AURÉL                                                                       ASE

15.       Till József                                                                                          ASE

19.       Hanol István Dávid                                                                            ASE

22.       Huszák Donát                                                                                    ASE

-C2                  FÉRFI Serdülő V.                    15 km                                     A DÖNTŐ

12.       Kovács Ákos                                                                                      ASE

Gyulai Szabolcs

-K1                  Női Serdülő VI.                     15 km                                     A DÖNTŐ

8.         Fritz Anett                                                                                         ASE

-C1                  Férfi Serdülő VI.                    15 km                                     A DÖNTŐ

1.         Koleszár Zoltán                                                                                 ASE

18.       Hrivik Máté Bálint                                                                            ASE

23.       Jámbor Dániel                                                                                              ASE

24.       Gszelmann Dávid                                                                              ASE

-K2                  FÉRFI Kölyök IV.                    10 km                                     A DÖNTŐ

5.         Kerti Tamás                                                                                      ASE

Bencze Barna

-MK1               FÉRFI Gyermek II.                  5 km                                       A DÖNTŐ

2.         Vajda Bence                                                                                     ASE

 

-MC1               FÉRFI Gyermek I-II.                5 km                                       A DÖNTŐ

1.         Hodován Dávid                                                                                 ASE