Fenyvesi Réka első Szolnokon

2011.06.06, 11:09 Kajak-kenu


Atomerőmű SE Kajak-Kenu Szakosztály

Eredmények

 

Verseny: Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság

Verseny helye: Szolnok

Verseny ideje: 2011. június 04-05. szombat-vasárnap

 

K-2      ffi, ifjúsági             2000 m       12. Németh Ferenc-Lukács Bence

MK-1  ffi, gyermek II.        2000 m       3. Kerti Tamás

C-1      ffi, ifjúsági             2000 m       3. Blatt Kristóf

                                                           5. Péri Dávid

                                                           15. Csipszer Balázs

K-1      női, ifjúsági            2000 m        1. Fenyvesi Réka

                                                            18. Németh Judit

PC-2    ffi, gyermek I-II.   2000 m          6. Hrivik Botond-Ledneczki Tamás

MC-1  ffi, gyermek I-II.   2000 m            2. Cseh Olivér

K-1      ffi, serdülő V.        2000 m       13. Molnár Balázs

                                                          18. Pinczés Alexander

C-1      ffi, serdülő V.        2000 m       14. Hanol Dávid

MK-2  ffi, gyermek I.       2000 m        11. Pupp Bence-Vajda Bence

K-2      női, serdülő V-VI.  2000m       14. Vajda Eszter-Lukács Petra

MK-1  női, kölyök III.      2000 m       2. Pupp Noémi

K-2      női, kölyök III.      2000 m       7. Koch Dominika-Hanol Viktória

K-2      ffi, serdülő V-VI.  2000 m       18. Vucsák Norbert-Horányi Péter

                                                              19. Kovács János-Lukács Barna

C-2      ffi, serdülő V-VI.  2000 m       3. Till József-Ledneczky Zoltán

                                                              7. Huszák Donát-Fritz Marcell

C-1      ffi, serdülő VI.      2000 m       19. Czimmer Zoltán

K-1      női, serdülő VI.    2000 m       13. Csipszer Bettina

PC-2    ffi, kölyök III.       2000 m       6. Róka Bence-Kovács Ákos

                                                              7. Cseh Olivér-Hauzman Donát

C-1      ffi, kölyök IV.       2000 m       6. Koleszár Zoltán

                                                              17. Hrivik Bálint

K-2      ffi, kölyök IV.       2000 m       8. Széperdei Bence-Horányi Benjámin

K-1      női, kölyök IV.      2000 m       14. Fritz Anett

MK-4  ffi, gyermek I-II.   2000 m       9. Molnár Patrik-Kerti Tamás-Orvai Róbert-Vajda Bence

TC-4    ffi, gyermek I-II.   2000 m       3. Kasi Mátyás-Klenk Botond-Somkert Máté-Hodován Dávid

C-4      ffi, serdülő V-VI.  2000 m       5. Till József-Ledneczky Zoltán-Hanol Dávid-Czimmer Zoltán

                                                              7. Huszák Donát-Kővágó Attila-Fritz Marcell-Török Aurél

K-4      női, kölyök IV.      1000 m       6. Fritz Anett-Pupp Noémi-Koch Dominika-Hanol Viktória

 

 

Edzők:

Bedecs Ferenc

Meczker András

Feil Imre

Gutai Dániel

 

Paks, 2011. június 6.

 

Bedecs Ferenc

 

vezetőedző