Évadnyitó maraton verseny

2013.05.07, 15:09 Kajak-kenu


 

Kajak-kenu eredmények

Évadnyitó maraton verseny

Tolna  2013. 05. 04.

 

 

 

 

  1. 1. 10.08                    MK-1             gyermek II. fiú          4000 m

3. Vajda Bence                       ASE

12. Spiesz Levente                 ASE

 

 

  1. 2. 10.16                    TC-4               gyermek I.-II. fiú      4000 m

2. János András –  Sáfrán Alex –  Csire Balázs –  Jámbor Bence                       ASE

3. Nyisztor Bence – Richard-Zuschlag –  Bence-Németh Áron – Forster Martin            ASE

 

 

 

  1. 3. 10.24                    C-1                 serdülő V-VI fiú       4000 m

1. Koleszár Zoltán                ASE

6. Kovács Ákos                    ASE

9. Jámbor Dániel                  ASE

10. Gyulai Szabolcs             ASE

11. Hausmann Donát           ASE

12. Hrivik Bálint                  ASE

13. Róka Bence                    ASE

14. Fitt Máté                        ASE

16. Hrivik Botond                ASE

17. Brávácz Richárd            ASE

 

 

  1. 4. 10.32                    K-1                 serdülő V-VI lány     4000 m

3. Pupp Noémi                     ASE

4. Fritz Anett                       ASE

12. Hanol Viktória               ASE

 

  1. 5. 10.48                    MK-1             gyermek II. leány      4000 m

13. Berényi Csenge              ASE

 

  1. 6. 10.56                    K-2                 kölyök III-IV. fiú      4000 m

2. Kerti Tamás –  Bencze Barna                  ASE

8. Pupp Bence –  Orvai Róbert                   ASE

 

 

  1. 7. 11.04                    K-1                 serdülő V-VI fiú       4000 m

18. Horányi Benjámin          ASE

25. Berényi Márton              ASE

 

 

 

  1. 8. 11.20                    PC-2               kölyök IV. fiú            4000 m
    1. Brávác Martin – Klenk Botond                   ASE
    2. Wolf Máté – Koch Dominika                      ASE

 

 

  1. 9. 11.36                    K-1     felnőtt férfi    4000 m

5. Kovács János                   ASE

 

10. 11.44                    MK-1 kezdő fiú (2004-2005)           500 m

8. Barad Levente 2004        ASE

9. Békési László 2005          ASE

10. Bauer Konrád 2005       ASE

 

 

 

 

11. 11.52                    MK-1             kezdő  lány                 500 m

7. Békési Rebeka                 ASE

8. Kertész Gréta                   ASE

9. Vörös Flóra                      ASE

10. Makai Petra                    ASE

11. Bauer Lujza                    ASE

12. Sebestyén Csenge          ASE

13. Hanol Míra                     ASE

 

 

12. 12.16                    PC-2               gyermek I.-II. fiú      4000 m

3. Vidákovics Elián – Flaisz Denisz            ASE

 

 

 

13. 12.32                    C-1                 ifi VII-VIII fiú          4000 m

4. Török Aurél                      ASE

5. Hanol Dávid                    ASE

6. Fritz Marcell                     ASE

7. Huszák Donát                  ASE

 

14. 12.40                    K-1                 kölyök IV. fiú            4000 m

5. Kerti Tamás                      ASE

11. Bencze Barna                 ASE

18. Orvai Róbert                  ASE

 

15. 13.04                    MK-2             kezdő  fiú                   500 m

6. Domonkos Benedek - Kabai Ákos                     ASE

 

 

 

16. 13.44                    C-1                 kölyök IV. fiú, lány 4000 m

  1. Cseh Olivér                                     ASE

3.    Kasi Mátyás                         ASE

 

 

 

 

17. 13.52                    K-1                 ifi VII-VIII lány        4000 m

2. Pupp Noémi                     ASE

3. Fritz Anett                                   ASE

 

 

18. 14.08                    C-1                 kölyök III. fiú                       4000 m

  1. Hodován Dávid                   ASE

3.    Lednecki Tamás                   ASE

4.    Somkert Máté                      ASE

5.    Klenk Botond                      ASE

 

 

19. 14.16                    MK-2             kezdő  lány                500 m

3.    Békési Rebeka – Makai Petra 2002             ASE

 

20. 14.24                    MK-1             kölyök III. fiú                       4000 m

5.    Pupp Bence                          ASE

 

 

21. 14.40                    K-1                 ifi VII-VIII fiú          4000 m

18. Kovács János                       ASE

19.  Horányi Benjámin                ASE

21.  Deák Lajos                           ASE