Évadnyitó Maraton

2009.05.06, 06:37 Kajak-kenu
Évadnyitó MaratonTolna2009. 05. 02. szombatK-2 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 1. Somorácz Tamás-Széperdei RenátóK-2 női VII-VIII. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditK-1 lány VI. kcs. 500 m 1. Fenyvesi RékaK-2 fiú III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 2. Molnár Balázs-Pinczés Alexander 4. Lukács Barna-Horányi PéterC-1 masters  500 m     1. Meczker András    2. Feil Imre    3. Kirschner Zoltán    6. Lőrincz ZoltánK-2 női III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-1 ffi kezdő 500 m 5. Molnár PatrikC-1 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 2. Rohn RichárdK-2 fiú V-VI. kcs. 500 m Széperdei Renátó-Árki DávidK-2 lány V-VI. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditMK-1 ffi kezdő 500 m 4. Kovács János 6. Benedeczky MátéK-1 fiú VI. kcs. 500 m 2. Széperdei RenátóC-1 fiú III. kcs. 500 m 3. Ledneczki ZoltánK-1 fiú VII-VIII. kcs. 500 m 3. Somorácz TamásK-1 fiú V. kcs. 500 m 2. Árki DávidMK-1 fiú, gyermek I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 6. Kerti Tamás   II. évfolyam 3000 m 5. Széperdei BencePC-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 3000 m 1. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor 3. Róka Bence-Kovács ÁkosMK-1 gyermek, lány I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m 1. Pupp NoémiMK-2 gyermek, fiú I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m     1. Kerti Tamás-Berényi Márton    2. Orvai Róbert-Molnár PatrikMK-2 gyermek, lány I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 2. Hanol Fanni-Koch Dominika   II. évfolyam 3000 m 1. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 kölyök, fiú III. kcs. 3000 m 1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsC-1 serdülő, fiú V-VI. kcs. 6000 m    3. Blatt Kristóf    4. Péri Dávid    5. Kovács BálintK-1 serdülő, lány V-VI. kcs. 6000 m 1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaMC-1 fiú, gyermek II. kcs. 3000 m 1. Koleszár ZoltánK-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásC-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 2. Rohn RichárdC-1 masters  3000 m    1. Feil Imre    2. Kirschner Zoltán    3. Meczker András    6. Lőrincz ZoltánTC-4 kezdő  3000 m     1. Szendi Csaba-Gaál Csanád-Kern Márk-Hanol Dávid    2. Cseh Olivér-Hodován Dávid-Klenk Botond-Hrivik M. Bálint    4. Karmacsi Dominik-Kasi Mátyás-Farkasinszky Péter-Hrivik Á. BotondK-2 lány III-IV. kcs. 3000 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-2 fiú III. kcs. 3000 m    1. Horányi Péter-Lukács Barna    2. Vucsák Norbert-Széperdei Bence    3. Kovács János-Bendeczky MátéMC-1 fiú III. kcs. 3000 m    1. Huszák Donát    3. Fritz Marcell    4. Török M. AurélEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Évadnyitó Maraton
Tolna
2009. 05. 02. szombat

K-2 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 1. Somorácz Tamás-Széperdei Renátó
K-2 női VII-VIII. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh Judit
K-1 lány VI. kcs. 500 m 1. Fenyvesi Réka
K-2 fiú III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 2. Molnár Balázs-Pinczés Alexander 4. Lukács Barna-Horányi Péter
C-1 masters  500 m 
    1. Meczker András
    2. Feil Imre
    3. Kirschner Zoltán
    6. Lőrincz Zoltán
K-2 női III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 1. Lukács Petra-Vajda Eszter
MK-1 ffi kezdő 500 m 5. Molnár Patrik
C-1 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 2. Rohn Richárd
K-2 fiú V-VI. kcs. 500 m Széperdei Renátó-Árki Dávid
K-2 lány V-VI. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh Judit
MK-1 ffi kezdő 500 m 4. Kovács János 6. Benedeczky Máté
K-1 fiú VI. kcs. 500 m 2. Széperdei Renátó
C-1 fiú III. kcs. 500 m 3. Ledneczki Zoltán
K-1 fiú VII-VIII. kcs. 500 m 3. Somorácz Tamás
K-1 fiú V. kcs. 500 m 2. Árki Dávid
MK-1 fiú, gyermek I-II. kcs.
   I. évfolyam 3000 m 6. Kerti Tamás
   II. évfolyam 3000 m 5. Széperdei Bence
PC-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 3000 m 1. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor 3. Róka Bence-Kovács Ákos
MK-1 gyermek, lány I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m 1. Pupp Noémi
MK-2 gyermek, fiú I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m 
    1. Kerti Tamás-Berényi Márton
    2. Orvai Róbert-Molnár Patrik
MK-2 gyermek, lány I-II. kcs.
   I. évfolyam 3000 m 2. Hanol Fanni-Koch Dominika
   II. évfolyam 3000 m 1. Ágoston Veszta-Fritz Anett
MK-1 kölyök, fiú III. kcs. 3000 m 1. Pinczés Alexander 2. Molnár Balázs
C-1 serdülő, fiú V-VI. kcs. 6000 m
    3. Blatt Kristóf
    4. Péri Dávid
    5. Kovács Bálint
K-1 serdülő, lány V-VI. kcs. 6000 m 1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli Vanda
MC-1 fiú, gyermek II. kcs. 3000 m 1. Koleszár Zoltán
K-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 1. Somorácz Tamás
C-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 2. Rohn Richárd
C-1 masters  3000 m
    1. Feil Imre
    2. Kirschner Zoltán
    3. Meczker András
    6. Lőrincz Zoltán
TC-4 kezdő  3000 m 
    1. Szendi Csaba-Gaál Csanád-Kern Márk-Hanol Dávid
    2. Cseh Olivér-Hodován Dávid-Klenk Botond-Hrivik M. Bálint
    4. Karmacsi Dominik-Kasi Mátyás-Farkasinszky Péter-Hrivik Á. Botond
K-2 lány III-IV. kcs. 3000 m 1. Lukács Petra-Vajda Eszter
MK-2 fiú III. kcs. 3000 m
    1. Horányi Péter-Lukács Barna
    2. Vucsák Norbert-Széperdei Bence
    3. Kovács János-Bendeczky Máté
MC-1 fiú III. kcs. 3000 m
    1. Huszák Donát
    3. Fritz Marcell
    4. Török M. Aurél

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Bedecs Ferenc
vezetőedző