Dunaferr Kupa

2013.09.27, 10:04 Kajak-kenu


 

Dunaferr Kupa, Dunaújváros 2013. 09. 21. Kajak-kenu jegyzőkönyv


 

12. futam 10.25 C-1 férfi felnőtt 500 méter döntő

 

1

Péri Dávid

Atom SE

 

14. futam 10.35 C-1 férfi ifi 500 méter döntő

 

1

Till József

Atom SE

 

2

Török Aurél

Atom SE

 

4

Hanol Dávid

Atom SE

 

5

Huszák Donát

Atom SE

 

6

Kerekes Szilveszter

Atom SE

 

15. futam 10.40 K-1 férfi ifi 500 méter döntő

 

8

Horányi Péter

Atom SE

11

Kovács János

Atom SE

 

16. futam 10.45 K-1 női ifi 500 méter döntő

4

Vajda Eszter

Atom SE

5

Lukács Petra

Atom SE

17. futam 10.50 C-1 férfi serdülő 500 méter döntő

2

Kovács Ákos

Atom SE

7

Jámbor Dániel

Atom SE

9

Gszelmann Dávid

Atom SE

18. futam 10.55 K-1 női serdülő 500 méter döntő

1

Pupp Noémi

Atom SE

2

Fritz Anett

Atom SE

19. futam 11.00 K-1 férfi serdülő 500 méter döntő

1

Horányi Benjámin

Atom SE

20. futam 11.15 MK-1 férfi gyermek szabadidős 500 méter 1. döntő

8

Tóth Milán

Atom SE

9

Kabai Ákos (2003)

Atom SE

21. futam 11.20 MK-1 férfi gyermek szabadidős 500 méter 2. döntő

7

Békési László (2005)

Atom SE

8

Kirizs Dávid (2004)

Atom SE

9

Bauer Konrád (2005)

Atom SE

22. futam 11.25 MK-1 női gyermek szabadidős 500 méter döntő

2

Békés Rebeka (2003)

Atom SE

8

Kertész Gréta (2004)

Atom SE

10

Hanol Míra (2003)

Atom SE

11

Vörös Flóra (2003)

Atom SE

13

Sebestyén Csenge (2003)

Atom SE

28. futam 12.09 C-1 férfi felnőtt 200 méter döntő

1

Péri Dávid

Atom SE

30. futam 12.15 K-1 női felnőtt 200 méter döntő

1

Fritz Anett

Atom SE

2

Pupp Noémi

Atom SE

4

Vajda Eszter

Atom SE

5

Lukács Petra

Atom SE

32. futam 12.36 MK-1 férfi gyermek 3x200 méter váltó I. döntő

4

Vajda Bence - Spiesz Levente - Domonokos Benedek

Atom SE

34. futam 12.48 MK-1 női gyermek 3x200 méter váltó döntő

 

5

Kertész Gréta - Németh Aletta - Békési Rebeka

Atom SE

 

35. futam 12.54 C-1 kölyök 3x200 méter váltó döntő

 

5

Hodován Dávid - Klenk Botond - Kasi Mátyás

Atom SE

 

36. futam 13.00 K-1 férfi kölyök 3x200 méter váltó 1. döntő

 

1

Orvai Róbert - Kerti Tamás - Bencze Barna

Atom SE

 

39. futam 13.18 C-1 serdülő 3x200 méter váltó döntő

 

2

Koleszár Zoltán - Kovács Ákos - Hausmann Donát

Atom SE

 

4

Gszelmann Dávid - Róka Bence - Jámbor Dániel

Atom SE

 

41. futam 13.30 K-1 női serdülő 3x200 méter váltó

 

1

Pupp Noémi - Fritz Anett - Hanol Viktória

Atom SE

 

43. futam 14.05 MK-1 férfi gyermek I. évf. 2000 méter 2. döntő

 

8

Domonkos Benedek

Atom SE

 

46. futam 14.25 MK-1 női gyermek I. évf. 2000 méter döntő

 

12

Ledneczki Virág

Atom SE

 

13

Bauer Lujza

Atom SE

 

47. futam 14.40 MK-1 férfi gyermek II. évf. 2000 méter 1. döntő

 

9

Spiesz Levente

Atom SE

 

48. futam 14.45 MK-1 férfi gyermek II. évf. 2000 méter 2. döntő

 

1

Vajda Bence

Atom SE

 

49. futam 14.50 MK-1 női gyermek II. évf. 2000 méter döntő

 

13

Dévényi Alíz

Atom SE

 

51. futam 15.05 PC-2 gyermek 2000 méter döntő

 

3

Vidákovics Elián - Flaisz Denisz

Atom SE

 

52. futam 15.10 TC-4 gyermek 2000 méter döntő

 

1

Jámbor Bence - Pinczés Milán - Zuschlag Bence - János András

Atom SE

 

3

Witt Péter - Németh Áron - Szakter Adrián - Nagy Márió

Atom SE

 

4

Forster Martin - Tarczal Dániel - Sáfrán Alex - Vasadi Patrik

Atom SE

 

53. futam 15.25 K-1 férfi kölyök 2000 méter 1. döntő

 

5

Bencze Barna

Atom SE

 

6

Kerti Tamás

Atom SE

 

54. futam 15.30 K-1 férfi kölyök 2000 méter 2. döntő

 

10

Orvai Róbert

Atom SE

 

56. futam 15.40 C-1 kölyök 2000 méter döntő

 

1

Cseh Olivér

Atom SE

 

11

Hodován Dávid

Atom SE

 

17

Klenk Botond

Atom SE

 

57. futam 15.50 K-1 férfi serdülő 2000 méter döntő

 

13

Horányi Benjámin

Atom SE

 

58. futam 16.05 K-1 női serdülő 2000 méter döntő

 

1

Fritz Anett

Atom SE

 

4

Pupp Noémi

Atom SE

 

10

Hanol Viktória

Atom SE

 

59. futam 16.10 C-1 serdülő 2000 méter 1. döntő

 

7

Jámbor Dániel

Atom SE

 

8

Kovács Ákos

Atom SE

 

10

Hausmann Donát

Atom SE

 

14

Gszelmann Dávid

Atom SE

 

60. futam 16.25 K-1 férfi ifi 2000 méter döntő

 

7

Horányi Péter

Atom SE

 

11

Kovács János

Atom SE

 

61. futam 16.30 K-1 női ifi 2000 méter döntő

 

2

Vajda Eszter

Atom SE

 

4

Lukács Petra

Atom SE

 

62. futam 16.35 C-1 ifi 2000 méter döntő

 

1

Török Aurél

Atom SE

 

3

Till József

Atom SE

 

4

Hanol Dávid

Atom SE

 

5

Huszák Donát

Atom SE

 

6

Kerekes Szilveszter

Atom SE