Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró

2007.06.02, 12:46 Kajak-kenu
Duna-Régió Diákolimpia - SukoróC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 5. Molnár MihályC-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 3. Rohn Richárd, 9. Tóth TamásC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 6. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 8. Fenyvesi Réka, 9. Kiszli VandaC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 3. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 5. Rohn TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Sáfrány Gyula, 7. Csipszer BertalanC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 8. Fejes István-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 2. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaK-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Kerti Dávid-Sárközi MárkK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi Réka, 8. Kiszli Vanda, 11. Németh JuditK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 7. Csipszer BalázsMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 17. Németh Ferenc, 18. Lukács BencePC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán, 8. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, 11. Khin Olivér-Balogh Zsolt, 12. Pukli Bálit-Kiss DánielMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek 2000 m 3. Fritz Marcell-Balogh Márk-Krámer Péter-Brackó ZsomborEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró


C-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 5. Molnár Mihály
C-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai Zoltán
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 3. Rohn Richárd, 9. Tóth Tamás
C-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn Tamás
C-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán
K-1 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 6. Széperdei Renátó
K-1 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 8. Fenyvesi Réka, 9. Kiszli Vanda
C-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 3. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula
C-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 5. Rohn Tamás
C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Sáfrány Gyula, 7. Csipszer Bertalan
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn Richárd
C-2 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn Tamás
C-2 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán
K-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 8. Fejes István-Somorácz Tamás
C-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 2. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula
K-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Kerti Dávid-Sárközi Márk
K-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Széperdei Renátó
K-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi Réka, 8. Kiszli Vanda, 11. Németh Judit
K-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Árki Dávid
C-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 7. Csipszer Balázs
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 17. Németh Ferenc, 18. Lukács Bence

PC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán, 8. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, 11. Khin Olivér-Balogh Zsolt, 12. Pukli Bálit-Kiss Dániel

MK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Molnár Balázs
TC-4 ffi, gyermek 2000 m 3. Fritz Marcell-Balogh Márk-Krámer Péter-Brackó Zsombor

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel