Duna Régió Diákolimpia - Sukoró

2008.05.31, 02:43 Kajak-kenu
Duna Régió Diákolimpia - SukoróK-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 3. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 1000 m 3. Fenyvesi Réka; 4. Kiszli VandaK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Széperdei Renátó-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 1. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)C-2 ffi, serdülő V. 1000 m 4. Kovács Bálint-Feczer MátéK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 5. Lukács Bence-Árki DávidK-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 4000m 3. Kiszli Vanda; 4. Fenyvesi RékaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Péri Dávid; 6. Blatt KristófMK-1 női, kölyök III. 4000 m 5. Csipszer BettinaTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m 2. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brackó ZsomborPc-2 ffi, kölyök III. 2000 m 6. Pukli Bálint-Lednezcky ZoltánMK-1 női, gyermek I. 2000 m 2. Pupp Noémi; 6. Fritz AnettMK-1 női gyermek II. 2000 m 4. Vajda EszterPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán5. Kővágó Attila-Sima Tamás; 6. Tibay Álmos-Fritz MarcellMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m váltó 3. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz Zoltán Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dánielás

Duna Régió Diákolimpia - Sukoró


K-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 6. Fejes István
C-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 2. Csipszer Bertalan
K-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Somorácz Tamás
K-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei Renátó
C-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 3. Rohn Richárd
K-1 női, serdülő V. 1000 m 3. Fenyvesi Réka; 4. Kiszli Vanda

K-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
K-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Széperdei Renátó-Somorácz Tamás
C-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 1. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)
C-2 ffi, serdülő V. 1000 m 4. Kovács Bálint-Feczer Máté
K-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 5. Lukács Bence-Árki Dávid
K-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 6. Fejes István
C-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 2. Csipszer Bertalan
K-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz Tamás
K-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei Renátó
K-1 női, serdülő V. 4000m 3. Kiszli Vanda; 4. Fenyvesi Réka
K-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki Dávid
C-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Péri Dávid; 6. Blatt Kristóf

MK-1 női, kölyök III. 4000 m 5. Csipszer Bettina
TC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m 2. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brackó Zsombor
Pc-2 ffi, kölyök III. 2000 m 6. Pukli Bálint-Lednezcky Zoltán
MK-1 női, gyermek I. 2000 m 2. Pupp Noémi; 6. Fritz Anett
MK-1 női gyermek II. 2000 m 4. Vajda Eszter
PC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán
5. Kővágó Attila-Sima Tamás; 6. Tibay Álmos-Fritz Marcell
MK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m váltó 3. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz Zoltán 

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dánielás