Duna Csoport - Diákolimpia

2004.05.30, 01:36 Kajak-kenu
Duna Csoport - Diákolimpia 2004. május 29-30. Velencei tó C-1 férfi ifi 1000 m Lichosyt Róbert IV. hely C-1 férfi ifi 500 m Lichosyt Róbert IV. hely K-1 férfi serdülo V. 1000 m Pinczés János VI. hely C-1 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs II. hely K-1 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea V. hely K-1 férfi serdülo V. 500 m Pinczés János V. hely C-1 fiú kölyök IV. 1000 m Dejczo Bálint II. hely C-1 fiú kölyök IV. 500 m Sohonyai Zoltán III. hely K-2 férfi serdülo V. 1000 m Cziczer Viktor - Bor Alexander III. hely C-2 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs - Dankházi Kornél III. hely K-2 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea - Pupp Edina VI. hely C-2 fiú kölyök IV. 500 m Dejczo Bálint - Sohonyai Zoltán I. hely K-2 fiú kölyök IV. 1000 m Reich Roland - Csányi Tibor V. hely K-2 fiú könyök III. 2000 m Szlanyinka Róbert - Fejes István VI. hely PC-2 fiú kölyök III. 200 m Csipszer Bertalan - Sáfrány Gyula I. hely Tóth Eduárd - Csipszer Balázs IV. hely K-2 leány kölyök III. 2000 m Pranter Anikó - Pinczés Sztella II. hely MK-1 leány kölyök III. 200 m Blazsek Zsófia VII. hely   MK-1 fiú gyermek II. 2000 m Somorácz Tamás IV. hely  

Duna Csoport - Diákolimpia
2004. május 29-30.
Velencei tó

C-1 férfi ifi 1000 m
Lichosyt Róbert IV. hely
C-1 férfi ifi 500 m
Lichosyt Róbert IV. hely
K-1 férfi serdülo V. 1000 m
Pinczés János VI. hely
C-1 férfi serdülo VI. 500 m
Dejczo Balázs II. hely
K-1 noi serdülo V. 1000 m
Járfás Tímea V. hely
K-1 férfi serdülo V. 500 m
Pinczés János V. hely
C-1 fiú kölyök IV. 1000 m
Dejczo Bálint II. hely
C-1 fiú kölyök IV. 500 m
Sohonyai Zoltán III. hely
K-2 férfi serdülo V. 1000 m
Cziczer Viktor - Bor Alexander III. hely
C-2 férfi serdülo VI. 500 m
Dejczo Balázs - Dankházi Kornél III. hely
K-2 noi serdülo V. 1000 m
Járfás Tímea - Pupp Edina VI. hely
C-2 fiú kölyök IV. 500 m
Dejczo Bálint - Sohonyai Zoltán I. hely
K-2 fiú kölyök IV. 1000 m
Reich Roland - Csányi Tibor V. hely
K-2 fiú könyök III. 2000 m
Szlanyinka Róbert - Fejes István VI. hely
PC-2 fiú kölyök III. 200 m
Csipszer Bertalan - Sáfrány Gyula I. hely
Tóth Eduárd - Csipszer Balázs IV. hely
K-2 leány kölyök III. 2000 m
Pranter Anikó - Pinczés Sztella II. hely
MK-1 leány kölyök III. 200 m
Blazsek Zsófia VII. hely
 
MK-1 fiú gyermek II. 2000 m
Somorácz Tamás IV. hely