A fiatalok is belehúztak

2015.05.05, 22:17 Kajak-kenu
Május első szombatján került megrendezésre a kajak-kenusok évadnyitó maratoni versenye Fadd-Domboriban, ahol az ASE versenyzői összesen 5 aranyérmet és mellé még rengeteg egyéb medáliát is bezsebeltek.

Ha május eleje, akkor Tolna és eső. Utóbbi kisebb megszakításokkal bejött, ám a tolnai átalakítások miatt ezúttal Fadd-Domboriban gyűltek össze a fiatalok, főként a környék egyesületeiből. Lehetett találkozni bajaiakkal, kaposváiakkal, dunaújvárosiakkal, de még Szentendréről és Veresegyházáról is érkeztek versenyzők.

A 34 versenyszám felében lehetett drukkolni paksi kajak-kenusnak, akik ezt szép teljesítménnyel hálálták meg, hiszen érmek sokaságával térhetett haza a különítmény. Ez a verseny a legfiatalabb versenyzőknek is remek terep a tapasztalatszerzésre, a verseny atmoszférájának megismerésére. A kezdőknek 500 méter, míg a régebb óta lapátot forgatóknak 4000 méter volt az előírt penzum, ami nem egyszer látványos befutókkal szórakoztatta a parton el-elázó publikumot.

 

Tóth Márton

Évadnyitó maraton

Fadd-Dombori, 2015. május 2.

KAJAK-KENU JEGYZŐKÖNYV

 

MK-1             gyermek fiú                           II. évfolyam                           4000 m

7.         Domonkos Benedek

12.       Kabai Ákos

TC-4               gyermek fiú                           I-II. évfolyam                                    4000 m

2.         Sáfrán Alex-Virág Ákos-Németh Ákos-Tarczal Dániel

C-1                 serdülő fiú                             V-VI. évfolyam                     4000 m

4.         Somkert Máté

8.         Ledneczki Tamás

9.         Klenk Botond

10.       Frast Roland

MK-1             gyermek leány                      II. évfolyam                           4000 m

3.         Békési Rebeka

K-1                 serdülő fiú                             V-VI. évfolyam                     4000 m

7.         Bencze Barna

8.         Kerti Tamás

17.       Pupp Bence

23.       Horányi Bence

27.       Nagy Martin

28.       Nagy Dominik

MK-1             gyermek leány                      I. évfolyam                            4000 m

5.         Kertész Gréta

C-1                 felnőtt férfi                                                                           4000 m

1.         Till József

2.         Hanol Dávid

MK-1             kezdő fiú                                                                   500 m A futam

6.         Barad Levente

MK-1             kezdő fiú                                                                   500 m B futam

11.       Békési László

15.       Bauer Konrád

PC-2               gyermek fiú                           I-II. évfolyam                                    4000 m

1.         Zuschlag Bence-Juhász István

2.         Forster Martin-Nyisztor Bence

3.         János András-Németh Áron

MK-2             gyermek fiú                           II. évfolyam                           4000 m

5.         Kápolnás Dávid-Apró Ákos

C-1                 férfi ifjúsági                          VII-VIII. évfolyam               4000 m

1.         Hauzman Donát

2          Kovács Ákos

3.         Jámbor Dániel

5.         Hrivik Botond

6.         Bors Andrűs

7.         Hrivik Bálint

K-1                 kölyök fiú                  IV. évfolyam                                     4000 m

1.         Vajda Bence

21.       Moró Dániel

MK-1             kölyök leány              III. évfolyam                                     4000 m

11.       Bauer Lujza

C-1                 kölyök fiú                  IV. évfolyam                                     4000 m

1.         Hodován Dávid

8.         Flaisz Denisz

9.         Witt Péter

10.       Vidákovics Elián

MK-1             kölyök fiú                              III. évfolyam                         4000 m

11.       Tóth Milán

MK-2             gyermek lány                        I-II. évfolyam                                    4000 m

3.         Sebestyén Csenge-Strobl Adél

 

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Tóth Márton