Vidéki Bajnokság - Sukoró

2008.07.04, 02:46 Kajak-kenu
Vidéki Bajnokság - SukoróC-1 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt RóbertK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, ifjúsági 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m3. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 3. Lukács Bence-Árki DávidK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, U23 500 m 4. Molnár Mihály-Lichosyt RóbertC-1 ffi, ifjúsági 500 m 1. Dejcző BálintK-1 ffi, serdülő V. 500 m 5. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 500 m 4. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 500 m 5. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 500 m4. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifjúsági 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 női, serdülő V. 500 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 2. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 4. Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. 4000 m 5. Németh Judit-Túri ZsuzsannaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 4. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m4. Csipszer Balázs; 5. Péri DávidMK-1 ffi, gyermek II. 2000 m 4. Pinczés AlexanderPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m2. Huszák Donát-Koleszár ZoltánPC-2 ffi, kölyök III. 2000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m3. Kővágó Attila-Fritz Krisztián-Török Aurél-Sima TamásMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m vátló2. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz ZoltánEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Vidéki Bajnokság - Sukoró

C-1 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt Róbert
K-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei Renátó
C-1 ffi, ifjúsági 1000 m 5. Sohonyai Zoltán
C-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn Richárd
K-2 ffi, serdülő VI. 1000 m
3. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz Tamás
C-2 ffi, U23 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn Tamás
K-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 3. Lukács Bence-Árki Dávid
K-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
C-1 ffi, U23 500 m 4. Molnár Mihály-Lichosyt Róbert
C-1 ffi, ifjúsági 500 m 1. Dejcző Bálint
K-1 ffi, serdülő V. 500 m 5. Széperdei Renátó
C-1 ffi, serdülő VI. 500 m 4. Rohn Richárd
K-1 női, serdülő V. 500 m 5. Kiszli Vanda
K-2 ffi, serdülő VI. 500 m
4. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz Tamás
C-2 ffi, U23 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn Tamás
C-2 ffi, ifjúsági 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán
K-2 női, serdülő V. 500 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
K-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 2. Somorácz Tamás
K-1 ffi, serdülő V. 4000 m 4. Széperdei Renátó
K-2 női, serdülő VI. 4000 m 5. Németh Judit-Túri Zsuzsanna
K-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 4. Árki Dávid
C-1 ffi, kölyök IV. 4000 m
4. Csipszer Balázs; 5. Péri Dávid
MK-1 ffi, gyermek II. 2000 m 4. Pinczés Alexander
PC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m
2. Huszák Donát-Koleszár Zoltán
PC-2 ffi, kölyök III. 2000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán
TC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m
3. Kővágó Attila-Fritz Krisztián-Török Aurél-Sima Tamás
MK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m vátló
2. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz Zoltán

Edzők:
Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel