Vidék Bajnokság

2010.07.20, 08:46 Kajak-kenu
Eredmények a Vidék Bajnokság júliusi eredményeiről

Verseny: Vidék Bajnokság, U23 Válogató
Verseny helye: Szolnok
Verseny ideje: 2010. július 09-11.

 C-1 ffi, serdülő VI. Korcsoport  500 m 3. Blatt Kristóf 
 C-2 ffi, felnőtt   500 m 1. Fehér Imre - Prancz Zoltán 
 K-1 női, ifjúsági   500 m 2. Fenyvesi Réka
3. Kiszli Vanda 
 C-1 ffi, felnőtt   500 m 1. Prancz Zoltán 
 K-2 ffi, serdülő VI. Korcsoport  500 m 2. ÁRKI DÁVID - Bakos Dávid Szilárd (GGYVE) 
 C-2 ffi, serdülő  V. Korcsoport  500 m 2. Till József - Ledneczky Zoltán 
 C-2 ffi, U-23   500 m 5. Dejcző Bálint - Molnár Mihály 
 K-2 ffi, ifjúsági   500 m 3. Horváth Ádám  (GGYVE) - Széperdei Renátó 
 K-2 női, ifjúsági   500 m 1. Balázs Brigitta (Mezőgép) - Fenyvesi Réka 
 C-4 ffi, felnőtt   500 m 1. Dejcző Bálint - Fehér Imre - Molnár Mihály - Prancz Zoltán  
 K-1 ffi, kölyök  V. korcsoport 1000 m 5. Pinczés Alexander 
 K-1 női, ifjúsági  1000 m 1. Kiszli Vanda 
 C-1 ffi, serdülő VI. korcsoport 1000 m 3. Blatt Kristóf
4. Péri Dávid 
 K-2 ffi, serdülő VI. korcsoport 1000 m 3. Árki Dávid - Bakos Dávid Szilárd (GGYVE) 
 C-2 ffi, U-23  1000 m 6. Dejcző Bálint - Molnár Mihály 
 K-2 ffi,kölyök  IV. korcsoport 1000 m1. Pinczés Alexander - Molnár Balázs 
 C-2 ffi, felnőtt  V. korcsoport 1000 m 5, Till József - Ledneczky Zoltán
 C-4 ffi,felnőtt  1000 m1, Dejcző Bálint - Haag Zoltán - Molnár Mihály - Kovács Bálint 
 K-4 ffi, kölyök III - IV. Kcs. 1000 m2, Lukács Barna - Kovács János - Benedeczky Máté - Horányi Péter 
 K-2 női,ifjúsági  1000 m 1, Balázs Brigitta (Mezőgép) - Fenyvesi Réka 
 K-2 ffi, U-23   200 m 5. Csóka Gergő (AVSE) Somorácz Tamás 
 C-2 ffi, U-23   200 m6. Dejcző Bálint - Molnár Mihály 
 C-1 ffi, kölyök IV. Korcsoport 3x200m 3. Huszák Donát - Hanol Dávid - Török Aurél 
 C-1 ffi, kölyök III. Korcsoport 3x200m 1. Hanol Dávid- Koleszár Zoltán - Braczkó Zsombor 
MK-1 ffi, gyermek I. Korcsoport 4x500m váltó 4. Pupp Bence - Molnár patrik - Orvai Róbert - Kerti Tamás 

Maratoni eredmények:

K-4 ffi, serdülő V-VI. korcsoport  4000 m 2. Lukács Bence - Árki Dávid - Németh Ferenc - Weisz Zoltán  
C-1 ffi, serdülő VI. Korcsoport 4000 m2. Blatt Kristóf
4. Péri Dávid 
C-4 ffi, serdülő V-VI. korcsoport 4000 m1. Kővágó Attila - Kiss Dániel - Till József - Ledneczky Zoltán  
K-4 ffi, Kölyök IV. korcsoport 4000 m 1. Lukács Barna - Kovács János - Benedeczky Máté - Horányi Péter 
K-1 ffi,kölyök IV. korcsoport 4000 m 4. Pinczés Alexander 
C-1 ffi, kölyök III. Korcsoport 4000 m3. Koleszár Zoltán 
MK -1  női, kölyök III. Korcsoport 4000 m 1. Fritz Anett 
PC-2 ffi,gyermek I-II. Korcsoport 2000 m 3. Róka Bence - Cseh Olivér
4. Kovács Ákos - Hrivik Botond
MK-1 női, gyermek II. Korcsoport 2000 m 3. Pupp Noémi 
MK-1 ffi, gyermek  I. korcsoport 2000 m 2. Kerti Tamás 
PC-2 ffi, Kölyök III.Korcsoport 2000 m1. Fritz Krisztián - Hrivik Botond 
TC-4 ffi, gyermek I-II. Korcsoport 2000 m 1. kasi Mátyás- Gyulai Szabolcs - Kovács Ákos - Hrivik Botond
5. Hodován Dávid - Somkert Máté - Klemk Botond - Farkasinszki Péter
6. Ledneczky Tamás - Kiss Krisztián - Cseh Olivér - Ritter Martin 

 

Edzők:
Bedecs Ferenc
Meczker András
Feil Imre
Gutai Dániel