Vidék Bajnokság

2009.07.20, 17:30 Kajak-kenu
Vidék BajnokságSzolnok2009. 07. 17-19. péntek-vasárnapK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 4. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 3. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Kovács BálintK-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Rohn RichárdC-2 ffi, felnőtt  500 m 1. Molnár Mihály-Prancz ZoltánC-1 ffi, felnőtt  500 m 2. Prancz ZoltánC-1 ffi, U23  500 m 4. Molnár Mihály; 5. Haag ZoltánC-4 ffi, felnőtt  500 m 1. Rohn Richárd-Molnár Mihály-Prancz Zoltán-Haag ZoltánK-1 ffi, ifjúsági  1000 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Kovács BálintK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Széperdei Renátó-Nagy Zsolt (Győr)C-2 ffi, U23  1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 2. Árki Dávid-Bakos Dávid (Győr)K-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, ifjúsági  1000 m 1. Somorácz Tamás-Kiss Csaba (Kőrös)MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 6. Lukács Barna-Kovács János-Horányi PéterMK-1 női, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 5. Fritz Anett-Vajda Eszter-Lukács PetraMK-1 vegyes, gyermek II. kcs. 4x500 m váltó 1. Széperdei Bence-Pupp Noémi-Kerti Tamás-Ágoston VesztaMK-4 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 4. Lukács Barna-Kovács János-Vucsák Norbert-Széperdei BenceK-2 női, serdülő VI. kcs. 4000 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 6. Lukács Bence-Árki DávidC-1 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 3. Blatt Kristóf;  8. Péri DávidMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 1. Pinczés Alexander; 8. Molnár BalázsC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 4. Till József-Ledneczky ZoltánPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 3. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 4. Kővágó Attila-Török Aurél; 7. Szendi Csaba-Füredi MátyásMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Kerti TamásMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh OlivérEdzők: Bedecs Ferenc; Meczker András; Gutai Dániel; Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző      

Vidék Bajnokság
Szolnok
2009. 07. 17-19. péntek-vasárnap

K-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 4. Széperdei Renátó
K-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Árki Dávid
K-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 3. Fenyvesi Réka
C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Kovács Bálint
K-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Somorácz Tamás
C-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Rohn Richárd
C-2 ffi, felnőtt  500 m 1. Molnár Mihály-Prancz Zoltán
C-1 ffi, felnőtt  500 m 2. Prancz Zoltán
C-1 ffi, U23  500 m 4. Molnár Mihály; 5. Haag Zoltán
C-4 ffi, felnőtt  500 m 1. Rohn Richárd-Molnár Mihály-Prancz Zoltán-Haag Zoltán
K-1 ffi, ifjúsági  1000 m 4. Somorácz Tamás
C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Kovács Bálint
K-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli Vanda
K-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Széperdei Renátó-Nagy Zsolt (Győr)
C-2 ffi, U23  1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn Richárd
K-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 2. Árki Dávid-Bakos Dávid (Győr)
K-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
K-2 ffi, ifjúsági  1000 m 1. Somorácz Tamás-Kiss Csaba (Kőrös)
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 6. Lukács Barna-Kovács János-Horányi Péter
MK-1 női, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 5. Fritz Anett-Vajda Eszter-Lukács Petra
MK-1 vegyes, gyermek II. kcs. 4x500 m váltó 1. Széperdei Bence-Pupp Noémi-Kerti Tamás-Ágoston Veszta
MK-4 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 4. Lukács Barna-Kovács János-Vucsák Norbert-Széperdei Bence
K-2 női, serdülő VI. kcs. 4000 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
K-2 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 6. Lukács Bence-Árki Dávid
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 3. Blatt Kristóf;  8. Péri Dávid
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 1. Pinczés Alexander; 8. Molnár Balázs
C-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 4. Till József-Ledneczky Zoltán
PC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 3. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor
MC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Koleszár Zoltán
MK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 4. Fritz Anett-Ágoston Veszta
PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 4. Kővágó Attila-Török Aurél; 7. Szendi Csaba-Füredi Mátyás
MK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Kerti Tamás
MK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp Noémi
TC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh Olivér

Edzők: Bedecs Ferenc; Meczker András; Gutai Dániel; Feil Imre

Bedecs Ferenc
vezetőedző