Versenyeredmények - 2001

2001.12.20, 00:00 Kajak-kenu
NEMZETKÖZI EREDMÉNYEKVilágbajnokság Poznan1. helyezett Kozmann György -/Zala György-Belicza Béla-Iván Gábor/ C-4 1000 m2. helyezett Kozmann György- /Zala György-Belicza Béla, Iván Gábor/ C-4 500 m6. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 mEurópa Bajnokság Milánó2. helyezett Kozmann György-/Iván Gábor-Zala György-Belicza Béla/ C-4 1000 m3. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m4. helyezett Kozmann György-/Zala György/ C-2 500 mNemzetközi verseny Szeged1. helyezett Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs Endre/ C-4 500 m1. helyezett Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs Endre/ C-4 200 m3. helyezett Kozmann György C-1 1000 mHAZAI EREDMÉNYEKI. felnõtt válogató Szeged1. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m2. helyezett Kozmann György C-1 1000 m3. helyezett Feil Imre-Pranz Zoltán-Fehér Imre-Kozmann György C-4 200 m5. helyezett Feil Imre C-1 200 mII. felnõtt válogató Szolnok1. helyezett Kozmann György-Zala György C-2 200 m1. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m1. helyezett Kozmann György-/Zala György-Iván Gábor-Belicza Béla/ C-4 500 m és C-4 1000 m Országos felnõtt bajnokság1. helyezett Kozmann György-/Belicza Béla-Fürdök Gábor-Hütner Csaba/ C-4 1000 mFeil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs László/ C-4 200 m2. helyezett Kozmann György C-1 1000 mKozmann György C-1 500 mFeil Imre-Kozmann György C-2 200Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs László/ C-4 500 m4. helyezett Kirschner Zolrán-Feil Imre-/Szigeti-Kurucz/5. helyezett Feil Imre C-1 500 mFeil Imre-Kozmann György C-2 200 m6. helyezett Fehér Imre C-1 200 mGyökös Lajos-/Gyimesi/ K-2 1000 mOrszágos Junior Bajnokság1. helyezett Gyökös Lajos K-1 500 m2. helyezett Gyökös Lajos K-1 1000 m4. helyezett Boros Gergely-Gyökös Lajos K-2 500 mBoros Gergely-Gyökös Lajos K-2 200 m5. helyezett Boros Gergely K-1 500 m6. helyezett Fenyvesi Judit K-1 1000 mKirschner Zoltán-Benke Roland-Nagy Balázs-Rácz Róbert C-4 1000 mOrszágos Ifjúsági Bajnokság3. helyezett Boros Gergely K-2 500 mOrszágos Serdülõ Bajnokság 2. helyezett Prantner József-Adorján Tamás K-2 1000 m2. helyezett Tóth Gábor-Adorján Tamás K-2 500 mOrszágos Kölyök Bajnokság1. helyezett Dejczõ Balázs C-1 2000 m3. helyezett Dejczõ Balázs C-1 500 m Országos Maraton Bajnokság2. helyezett Dejczõ Balázs C-13. helyezett BorosGergely-Szõts Attila K-2 Dejczõ Balázs-Sohonyai PC-24. helyezett Fenyvesi Judit-Tóth Noémi K-2 Horváth Tünde-Morgen K-25. helyezett Pincés János-Prantner József K-26. helyezett Fenyvesi Judit K-1 Reich Roland-Szlanyinka R. K-2Vidék BajnokságBajnokok:Dejczõ Balázs C-1 2000 mFenyvesi Judit K-1 500 m K-1 1000 mGyökös Lajos K-1 1000 m K-1 500 mPrancz Zoltán-Fehér Imre C-2 500 mSzõts István-Tóth Gábor K-2 2000 mFrigyesi Kristóf-Lichosit Róbert C-4 1000 mPulai Tamás-Rácz RóbertBenke Roland-Kirschner Zoltán C-4 1000 m és 500 mNagy Balázs-Krausz

NEMZETKÖZI EREDMÉNYEK

Világbajnokság Poznan

1. helyezett Kozmann György -/Zala György-Belicza Béla-Iván Gábor/ C-4 1000 m
2. helyezett Kozmann György- /Zala György-Belicza Béla, Iván Gábor/ C-4 500 m
6. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m

Európa Bajnokság Milánó

2. helyezett Kozmann György-/Iván Gábor-Zala György-Belicza Béla/ C-4 1000 m
3. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m
4. helyezett Kozmann György-/Zala György/ C-2 500 m

Nemzetközi verseny Szeged

1. helyezett Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs Endre/ C-4 500 m
1. helyezett Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs Endre/ C-4 200 m
3. helyezett Kozmann György C-1 1000 m



HAZAI EREDMÉNYEK

I. felnõtt válogató Szeged

1. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m
2. helyezett Kozmann György C-1 1000 m
3. helyezett Feil Imre-Pranz Zoltán-Fehér Imre-Kozmann György C-4 200 m
5. helyezett Feil Imre C-1 200 m

II. felnõtt válogató Szolnok

1. helyezett Kozmann György-Zala György C-2 200 m
1. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m
1. helyezett Kozmann György-/Zala György-Iván Gábor-Belicza Béla/ C-4 500 m és C-4 1000 m
 
Országos felnõtt bajnokság

1. helyezett Kozmann György-/Belicza Béla-Fürdök Gábor-Hütner Csaba/ C-4 1000 m
Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs László/ C-4 200 m
2. helyezett Kozmann György C-1 1000 m
Kozmann György C-1 500 m
Feil Imre-Kozmann György C-2 200
Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs László/ C-4 500 m
4. helyezett Kirschner Zolrán-Feil Imre-/Szigeti-Kurucz/
5. helyezett Feil Imre C-1 500 m
Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m
6. helyezett Fehér Imre C-1 200 m
Gyökös Lajos-/Gyimesi/ K-2 1000 m

Országos Junior Bajnokság

1. helyezett Gyökös Lajos K-1 500 m
2. helyezett Gyökös Lajos K-1 1000 m
4. helyezett Boros Gergely-Gyökös Lajos K-2 500 m
Boros Gergely-Gyökös Lajos K-2 200 m
5. helyezett Boros Gergely K-1 500 m
6. helyezett Fenyvesi Judit K-1 1000 m
Kirschner Zoltán-Benke Roland-Nagy Balázs-Rácz Róbert C-4 1000 m

Országos Ifjúsági Bajnokság

3. helyezett Boros Gergely K-2 500 m

Országos Serdülõ Bajnokság 

2. helyezett Prantner József-Adorján Tamás K-2 1000 m
2. helyezett Tóth Gábor-Adorján Tamás K-2 500 m

Országos Kölyök Bajnokság

1. helyezett Dejczõ Balázs C-1 2000 m
3. helyezett Dejczõ Balázs C-1 500 m 

Országos Maraton Bajnokság

2. helyezett Dejczõ Balázs C-1
3. helyezett BorosGergely-Szõts Attila K-2 Dejczõ Balázs-Sohonyai PC-2
4. helyezett Fenyvesi Judit-Tóth Noémi K-2 Horváth Tünde-Morgen K-2
5. helyezett Pincés János-Prantner József K-2
6. helyezett Fenyvesi Judit K-1 Reich Roland-Szlanyinka R. K-2

Vidék Bajnokság

Bajnokok:

Dejczõ Balázs C-1 2000 m
Fenyvesi Judit K-1 500 m K-1 1000 m
Gyökös Lajos K-1 1000 m K-1 500 m
Prancz Zoltán-Fehér Imre C-2 500 m
Szõts István-Tóth Gábor K-2 2000 m
Frigyesi Kristóf-Lichosit Róbert C-4 1000 m
Pulai Tamás-Rácz Róbert
Benke Roland-Kirschner Zoltán C-4 1000 m és 500 m
Nagy Balázs-Krausz