Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró

2007.07.27, 13:05 Kajak-kenu
Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - SukoróC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 9. Rohn RichárdC-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)C-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)K-2 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 4. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 3x200 m 7. Kerti Dávid-Sárközi Márk-Széperdei RenátóMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m4. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh Ferenc5. Rohn Richárd-Kecskeméti Márk-Hoschek Norbert (mindketten Révalmási Tutajos Vízisport Egylet)K-1 női, kölyök IV. kcs. 3x200 m 2. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő IV. kcs. 4000 m 8. Csipszer BertalanK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 2. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Fenyvesi RékaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéMK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m6. Kiss Dániel-Till József-Ledneczky Zoltán-Koleszár Zoltán9. Huszák Donát-Fritz Marcell-Feczer Zoltán-Brackó ZsomborEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró


C-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 9. Rohn Richárd
C-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)
C-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)
K-2 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 4. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
C-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m
5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer Máté

K-1 ffi, kölyök IV. kcs. 3x200 m 7. Kerti Dávid-Sárközi Márk-Széperdei Renátó
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m
4. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh Ferenc
5. Rohn Richárd-Kecskeméti Márk-Hoschek Norbert (mindketten Révalmási Tutajos Vízisport Egylet)

K-1 női, kölyök IV. kcs. 3x200 m 2. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
C-1 ffi, serdülő IV. kcs. 4000 m 8. Csipszer Bertalan
K-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 2. Széperdei Renátó
K-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Fenyvesi Réka
C-4 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m
5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer Máté

MK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár Balázs

TC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m
6. Kiss Dániel-Till József-Ledneczky Zoltán-Koleszár Zoltán
9. Huszák Donát-Fritz Marcell-Feczer Zoltán-Brackó Zsombor

Edzők:
Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel