Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros

2008.10.11, 02:23 Kajak-kenu
2008.10.11.     Ritter Károly Emlékverseny - DunaújvárosK-1 fiú, serdülő V-VI. évf. 2000 m2. Somorácz Tamás 3. Széperdei RenátóK-1 lány, serdülő V-VI. évf. 2000 m1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaC-1 serdülő V-VI. évf. 2000 m 1. Rohn RichárdK-1 fiú, kölyök III-IV. évf. 2000 m 3. Árki DávidMK-1 fiú, kölyök III. évf. 2000 m 1. Weisz ZoltánC-1 felnőtt 2000 m 3. Molnár Mihály 6. Dejcző BálintC-1 fiú, kölyök IV. évf. 2000 m 3. Blatt KristófMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsMC-1 gyermek I-II. évf. 2000 m 4. Huszák DonátTC-4 gyermek I-II. évf. 2000 m4. Kovács Ákos-Domokos József- Glósz Gergő-Cseh OlivérMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m3. Horányi Péter 4. Vucsák Norbert 5. Kerti Tamás 6. Hőnyi PéterMK-1 lány, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Ágoston Veszta 2. Lukács Petra 4. Koch DominikaPC-2 gyermek I-II. évf. 2000 m5. Brackó Zsombor-Fricz KrisztiánC-1 felnőtt 500 m 3. Dejcző Bálint 4. Molnár MihályK-1 fiú, ifi 500 m 1. Fejes István 2. Somorácz TamásK-1 lány, ifi 500 m 2. Fenyvesi Réka 5. Kiszli VandaK-1 fiú, serdülő 500 m 1. Széperdei RenátóEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

2008.10.11.     
Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros

K-1 fiú, serdülő V-VI. évf. 2000 m
2. Somorácz Tamás 3. Széperdei Renátó

K-1 lány, serdülő V-VI. évf. 2000 m
1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli Vanda

C-1 serdülő V-VI. évf. 2000 m 1. Rohn Richárd
K-1 fiú, kölyök III-IV. évf. 2000 m 3. Árki Dávid
MK-1 fiú, kölyök III. évf. 2000 m 1. Weisz Zoltán
C-1 felnőtt 2000 m 3. Molnár Mihály 6. Dejcző Bálint
C-1 fiú, kölyök IV. évf. 2000 m 3. Blatt Kristóf
MK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m
1. Pinczés Alexander 2. Molnár Balázs

MC-1 gyermek I-II. évf. 2000 m 4. Huszák Donát
TC-4 gyermek I-II. évf. 2000 m
4. Kovács Ákos-Domokos József- Glósz Gergő-Cseh Olivér

MK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m
3. Horányi Péter 4. Vucsák Norbert 5. Kerti Tamás 6. Hőnyi Péter

MK-1 lány, gyermek I-II. évf. 2000 m
1. Ágoston Veszta 2. Lukács Petra 4. Koch Dominika

PC-2 gyermek I-II. évf. 2000 m
5. Brackó Zsombor-Fricz Krisztián

C-1 felnőtt 500 m 3. Dejcző Bálint 4. Molnár Mihály
K-1 fiú, ifi 500 m 1. Fejes István 2. Somorácz Tamás
K-1 lány, ifi 500 m 2. Fenyvesi Réka 5. Kiszli Vanda
K-1 fiú, serdülő 500 m 1. Széperdei Renátó

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel