Népszerűsítő Kajak – Kenu és Sárkányhajó verseny

2013.10.10, 14:54 Kajak-kenu


 

NEMZETI TEHETSÉG PROGRAM

Népszerűsítő Kajak – Kenu és Sárkányhajó verseny

Tolna 2013. Október 05.

 

10 05 C-1 serdülő fiú V-VI.                                         2000 m

V. évfolyam

  1. Hausmann Donát                      ASE
  2. Fitt Máté                                   ASE
  3. Róka Bence                              ASE
  4. Hrivik Botond                          ASE

VI. évfolyam

  1. Jánbor Dániel                            ASE
  2. Hrivik Bálint                             ASE
  3. Gszelmann Dávid                     ASE

 

10 15 MK-1gyermek fiú I – II.                                     2000 m

 

II. évfolyam

10.                                             Spiesz Levente    ASE

 

10 20 PK-1 kezdő fiú                                                    2000 m

2.                                               Madách Ádám    ASE

 

11 00 K-1 kölyök fiú III – IV.                                      2000 m

 

IV. évfolyam

10.                                             Orvai Róbert       ASE

 

11 05 C-1 kölyök fiú II – IV.                                        2000 m

IV. évfolyam

  1. Cseh Olivér                               ASE
  2. Kasi Mátyás                              ASE

II. évfolyam

  1. Hodován Dávid                        ASE

 

11 15 MK-1 kezdő fiú (2001 - 2005)                            2000 m

2004-2005

6.                                               Békési László      ASE

7.                                               Bach Máté          ASE

8.                                               Bauer Konrád     ASE

 

2001-2003

7.                                               Domonkos Benedek       ASE

13.                                             Tóth Milán          ASE

14.                                             Kabai Ákos         ASE

20.                                             Csehi Dominik    ASE

 

12 05 C-2 serdülő fiú V-VI.                                         2000 m

  1. Hausmann Dávid – Róka Bence                           ASE
  2. Jámbor Dániel – Gszelmann Dávid                      ASE

 

12 20 PC-2 gyermek I – II.                                           2000 m

  1. Flaisz Denisz – Vidákovics Elián                         ASE
  2. Szakter Adrián – Witt Péter                                 ASE
  3. Koch Dominika – Huszák Janka                           ASE

12 35 MK-1 kezdő lány (2000-05)                                2000 m

2000-2002

2.                                               Dévényi Alíz       ASE

4.                                               Németh Aletta    ASE

7.                                               Makai Petra         ASE

 

2003-2005

2.                                               Békési Rebeka    ASE

5.                                               Kertész Gréta      ASE

7.                                               Vörös Flóra         ASE

 

 

 

13 15 TC-4 gyermek fiú I-II.                                       2000 m

  1. Jámbor Bence – Pincés Milán – János András – Zuschlag Bence         ASE
  2. Forster Martin – Nagy Márió – Sáfrán Alex – Flaisz Harald                ASE

 

13 30 MK-2 kezdő lány (01-02-03-04)                         2000 m

4.                                                                           Sebestyén Csenge- Hanol Míra         ASE

 

13 35 MK-1 kölyök fiú III.                                           2000 m

5.                                               Bachmann Bence           ASE