Maraton Magyar Bajnokság

2011.05.31, 08:35 Kajak-kenu


Atomerőmű SE Kajak-Kenu Szakosztály

Eredmények

 

Verseny:                  Maraton Magyar Bajnokság

Verseny helye:        Győr

Verseny ideje:         2011. május 27-29. péntek-vasárnap

 

K-2      ffi, ifjúsági          21 km       10. Széperdei Renátó-Árki Dávid

                                                     15. Németh Ferenc-Lukács Bence

K-1      női, ifjúsági         17 km        2. Kiszli Vanda

                                                       6. Fenyvesi Réka

C-2      ffi, serdülő VI.    15 km         5. Till József-Ledneczky Zoltán

K-1      ffi, serdülő V.     15 km         5. Pinczés Alexander

                                                       6. Molnár Balázs

                                                     22. Vucsák Norbert

K-1      női, kölyök IV.   10 km          6. Fritz Anett

C-1      ffi, kölyök IV.    10 km           3. Koleszár Zoltán

MK-1  ffi, kölyök III.    10 km          18. Berényi Márton

PC-2    ffi, kölyök III.    10 km          9. Róka Bence-Kovács Ákos

                                                     11. Hrivik Botond-Hauzman Donát

C-2      ffi, felnőtt        25,8 km        9. Rohn Richárd-Molnár Mihály

K-2      női, ifjúsági         17 km        3. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda

C-1      ffi, ifjúsági          17 km         5. Blatt Kristóf

                                                       8. Péri Dávid

                                                     25 Csipszer Balázs

K-2      ffi, serdülő V.     15 km         4. Pinczés Alexander-Molnár Balázs

                                                     12. Vucsák Norbert-Horányi Péter

                                                     22. Lukács Barna-Kovács János

K-2      női, serdülő V.    15 km      14. Lukács Petra-Vajda Eszter

C-2      ffi, serdülő V.     15 km         6. Huszák Donát-Fritz Marcell

                                                       8. Kővágó Attila-Török Aurél

K-1      ffi, serdülő VI.    15 km       26. Weisz Zoltán

K-1      női, serdülő VI.   15 km      19. Csipszer Bettina

C-1      ffi, serdülő VI.    15 km       16. Till József

                                                     17. Ledneczky Zoltán

K-2      ffi, kölyök IV.    10 km        10. Széperdei Bence-Horányi Benjámin

MK-1  női, kölyök III.   10 km          3. Pupp Noémi

MK-2  ffi, gyermek II.     5 km        13. Molnár Patrik-Orvai Róbert

MK-1  ffi, gyermek II.     5 km         3. Kerti Tamás

MC-1  ffi, gyermek          5 km        3. Cseh Olivér

TC4     ffi, gyermek          5 km       5. Kasi Mátyás-Klenk Botond-Somkert Máté-Hodován Dávid

MK-1  ffi, gyermek I.       5 km       19. Vajda Bence

 

Edzők:

Bedecs Ferenc

Meczker András

Feil Imre

Gutai Dániel

 

Paks, 2011. május 30.

 

Bedecs Ferenc

 

vezetőedző