Kupa győztes az Atomerőmű SE kajak-kenu szakosztálya

2010.10.12, 06:31 Kajak-kenu
Újváros Kupa

Dunaújváros, 2010. október 9., szombat       
       
2000m versenyszámok       
       
MK-1 fiú I. évf.      
 2. Kerti Tamás     
       
MC-1 I-II. évf.      
 5. Róka Bence     
       
PC-2 I.-II. évf.     
 3. Gyulai Szabolcs - Fitt Máté     
 4. Hauzman Donát - Kasi Mátyás      
       
MK-1 fiú szabadidős     
 6. Vajda Bence     
       
MK-1 lány I. évf. szabadidős     
 3. Gál Csenge     
       
PC-2 I-II. évf. szabadidős     
 1. Somkert Máté - Hrivik Botond     
 2. Klenk Botond- Hodován Dávid     
       
MK-1 II. évf. fiú     
 4. Berényi Márton      
       
MK-1 II. évf. lány     
 1. Pupp Noémi      
       
TC-4 I-II. évf. szabadidős 1000m
     
 5. Gszelmann Dávid - Farkasinszky Péter     
     Dobai Dominik - Cseh Olivér     
 6. Kiss Krisztián - Brávácz Richárd     
     Kerekes Szilveszter - Kerekes Gábor     
       
  MK-1 lány II. évf. szabadidős     
 2. Feil Dóra     
 4. Kern Dóra      
       
  PC-2 II. évf. fiú     
 1. Jámbor Dániel - Kiss Krisztián      
       
  MK-1 III. évf. fiú     
 5. Horányi Benjamin     
       
  C-1 III. évf. fiú     
 6. Koleszár Zoltán     
       
  K-1 III. évf. lány     
 3. Fricz Anett     
       
  K-1 IV. évf. lány     
 2. Vajda Eszter      
 6. Lukács Petra      
       
  C-1 IV. évf. fiú     
 4. Hanol Dávid     
       
  K-1 IV. évf. fiú     
 1. Pinczés Alexander     
 2. Molnár Balázs      
 5. Horányi Péter     
       
  K-1 serdülő fiú      
 5. Árki Dávid     
 6. Lukács Bence     
       
  K-1 serdülő lány     
 6. Csipszer Bettina     
       
MC-1 gyermek I-II. évf. 4x200m váltó
     
 3. Róka Bence-Kovács Ákos     
     Cseh Olivér-Hrivik Bálint     
       
K-1 kölyök lány 4x200m váltó 
    
 1. Vajda Eszer - Ágoston Veszta     
     Fritz Anett- Lukács Petra     
       
C-1 kölyök 4x200m váltó
     
 2. Huszák Donát - Fricz Marcell     
    Török Aurél - Kővágó Attila     
 5. Koleszár Zoltán - Brackó Zsombor     
    Hanol Dávid - Kern Márk     
       
K-1 kölyök fiú 4x200m váltó
     
 2. Pinczés Alexander - Molnár Balázs     
     Vucsák Norbert - Lukács Barna     
       
C-1 serdülő fiú 4x200m váltó
     
 1. Blatt Kristóf - Péri Dávid     
     Csipszer Balázs - Till József     
       
K-1 serdülő fiú 4x200m váltó     
 2. Árki Dávid - Lukács Bence     
     Németh Ferenc - Horányi Péter     
       
K-1 ifi lány 500m     
 2. Németh Judit     
       
K-1 ifi fiú 500m     
 2. Somorácz Tamás     
 4. Széperdei Renátó     
       
C-1 ifi fiú 500m     
 2. Rohn Richard     
 3. Kovács Bálint     
       
K-1 kölyök fiú 500m     
 1. Pincés Alexander     
 3. Molnár Balázs     
       
C-1 serdülő fiú 500m      
 1. Blatt Kristóf     
 2. Péri Dávid     
 5. Csipszer Balázs     
 6. Till József     
       
K1 serdülő lány 500m     
 5. Csipszer Bettina     
       
K-1 serdülő fiú 500m     
 3. Árki Dávid     
       
C-1 kölyök fiú 500m     
 6. Fritz Marcell     
       
K-1 kölyök lány 500m     
 4. Vajda Eszter     
       
 A Kupát ( az egyesületek közötti versenyt) az Atomerőmű SE nyerte.      
       
Edzők:
 Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel