Graboplast Maraton Magyar Bajnokság

2009.05.25, 00:00 Kajak-kenu
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság,Felnőtt és Ifjúsági Maraton VálogatóGyőr2009. 05. 22-24. péntek-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági  21 km maraton 4. Somorácz TamásK-2 női, serdülő VI. kcs. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Huszák Donát-Fritz MarcellK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km 8. Weisz ZoltánMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 2. Pinczés AlexanderMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Molnár BalázsC-2 ffi, felnőtt  25,8 km 6. Dejcző Bálint-Haag Zoltán, 9. Rohn Tamás-Molnár MihályK-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 9. Lukács Barna-Horányi PéterK-2 ffi, ifjúsági  21 km 4. Somorácz Tamás-Nagy Péter (Graboplast Győr)C-2 ffi, ifjúsági  21 km 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Grabplast Győr)C-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km 8. Blatt KristófK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km 6. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő VI. kcs. 15 km 2. Fenyvesi Réka, 3. Kiszli VandaPC-2 ffi, gyermek  5 km 6. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek  5 km 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 5 km 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaMK-1 női, gyermek I. kcs. 5 km 2. Pupp NoémiEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság,
Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogató
Győr
2009. 05. 22-24. péntek-vasárnap

K-1 ffi, ifjúsági  21 km maraton 4. Somorácz Tamás
K-2 női, serdülő VI. kcs. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Huszák Donát-Fritz Marcell
K-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km 8. Weisz Zoltán
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 2. Pinczés Alexander
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Molnár Balázs

C-2 ffi, felnőtt  25,8 km 6. Dejcző Bálint-Haag Zoltán, 9. Rohn Tamás-Molnár Mihály
K-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 9. Lukács Barna-Horányi Péter
K-2 ffi, ifjúsági  21 km 4. Somorácz Tamás-Nagy Péter (Graboplast Győr)
C-2 ffi, ifjúsági  21 km 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Grabplast Győr)
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km 8. Blatt Kristóf

K-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km 6. Széperdei Renátó
K-1 női, serdülő VI. kcs. 15 km 2. Fenyvesi Réka, 3. Kiszli Vanda
PC-2 ffi, gyermek  5 km 6. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor
MC-1 ffi, gyermek  5 km 1. Koleszár Zoltán
MK-2 női, gyermek II. kcs. 5 km 4. Fritz Anett-Ágoston Veszta
MK-1 női, gyermek I. kcs. 5 km 2. Pupp Noémi

Edzők:
Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre


Bedecs Ferenc
vezetőedző