Felnőtt válogató + Vidék Bajnokság

2003.07.13, 02:07 Kajak-kenu
Felnőtt válogató + Vidék Bajnokság Szolnok - 2003.07.11-13. C-1 férfi junior 1000mIV. Kirschner ZoltánC-1 férfi ifi 1000mVI. Lichosyt RóbertK-1 férfi 1000m (válogató)V. Gyökös LajosC-2 férfi 1000m (válogató)I. Kozmann György-Kolonics GyörgyC-1 férfi serdülo V. korcsoport 1000mII. Dejczo BalázsK-1 fiú kölyök IV. kcs. 1000mIII. Pinczés JánosC-2 férfi 1000mVI. Kirscner Zoltán-Rácz RóbertK-1 noi junior 1000mV. Fenyvesi JuditK-1 leány kölyök IV. kcs. 1000mIV. Járfás TímeaC-4 férfi 1000mIII. Frigyesi Kristóf-Rácz Róbert- Kirschner Zoltán-Lichosyt RóbertK-2 noi serdülo VI. kcs. 1000mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka MariannC-1 férfi junior 500mVI. Kirschner ZoltánC-2 férfi 500m (válogató)I. Kozmann György-Kolonics GyörgyK-1 férfi 200m (válogató)V. Boros GergelyC-1 férfi 200m (válogató)III. Feil ImreC-2 férfi 200m (válogató)II. Kozmann György-Kolonics GyörgyC-2 férfi 500mV. Kirschner Zoltán-Rácz RóbertK-1 noi junior 500mI. Fenyvesi JuditK-1 leány kölyök IV. kcs. 500mV. Járfás TímeaC-4 férfi 500mII. Feil Imre-Kirschner Zoltán- Rácz Róbert- Prancz ZoltánK-2 noi serdülo VI. kcs. 500mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka MariannC-4 fiú kölyök III-IV. kcs. 500mII. Sohonyai Zoltán-Dejczo Bálint-Rózsavölgyi Richárrd-Gyutai AdriánK-2 fiú gyermek II. kcs. 2000mII. Szlanyinka Róbert-Fejes IstvánC-1 férfi serdülo 2000mIII. Dejczo BalázsK-2 noi serdülo VI. kcs. 2000mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka MariannTC-4 fiú gyermek I-II. kcs. 2000mIII. Csipszer Bertalan-Csipszer Balázs-Sáfrány Gyula-Tóth EduárdK-2 fiú kölyök II. kcs. 2000mVI. Csányi Tibor-Bor DánielK-1 fiú kölyök IV. kcs. 2000mIV. Pinczés JánosK-2 leány gyermek II. kcs. 2000mI. Pinczés Stella-Prantner AnikóC-1 fiú kölyök III. kcs. 2000mIII. Dejczo Bálint VI. Sohonyai Zoltán

Felnőtt válogató + Vidék Bajnokság
Szolnok - 2003.07.11-13.

C-1 férfi junior 1000mIV. Kirschner Zoltán
C-1 férfi ifi 1000mVI. Lichosyt Róbert
K-1 férfi 1000m (válogató)V. Gyökös Lajos
C-2 férfi 1000m (válogató)I. Kozmann György-Kolonics György
C-1 férfi serdülo V. korcsoport 1000mII. Dejczo Balázs
K-1 fiú kölyök IV. kcs. 1000mIII. Pinczés János
C-2 férfi 1000mVI. Kirscner Zoltán-Rácz Róbert
K-1 noi junior 1000mV. Fenyvesi Judit
K-1 leány kölyök IV. kcs. 1000mIV. Járfás Tímea
C-4 férfi 1000mIII. Frigyesi Kristóf-Rácz Róbert-
Kirschner Zoltán-Lichosyt Róbert
K-2 noi serdülo VI. kcs. 1000mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka Mariann
C-1 férfi junior 500mVI. Kirschner Zoltán
C-2 férfi 500m (válogató)I. Kozmann György-Kolonics György
K-1 férfi 200m (válogató)V. Boros Gergely
C-1 férfi 200m (válogató)III. Feil Imre
C-2 férfi 200m (válogató)II. Kozmann György-Kolonics György
C-2 férfi 500mV. Kirschner Zoltán-Rácz Róbert
K-1 noi junior 500mI. Fenyvesi Judit
K-1 leány kölyök IV. kcs. 500mV. Járfás Tímea
C-4 férfi 500mII. Feil Imre-Kirschner Zoltán-
Rácz Róbert- Prancz Zoltán
K-2 noi serdülo VI. kcs. 500mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka Mariann
C-4 fiú kölyök III-IV. kcs. 500mII. Sohonyai Zoltán-Dejczo Bálint-Rózsavölgyi Richárrd-Gyutai Adrián
K-2 fiú gyermek II. kcs. 2000mII. Szlanyinka Róbert-Fejes István
C-1 férfi serdülo 2000mIII. Dejczo Balázs
K-2 noi serdülo VI. kcs. 2000mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka Mariann
TC-4 fiú gyermek I-II. kcs. 2000mIII. Csipszer Bertalan-Csipszer Balázs-Sáfrány Gyula-Tóth Eduárd
K-2 fiú kölyök II. kcs. 2000mVI. Csányi Tibor-Bor Dániel
K-1 fiú kölyök IV. kcs. 2000mIV. Pinczés János
K-2 leány gyermek II. kcs. 2000mI. Pinczés Stella-Prantner Anikó
C-1 fiú kölyök III. kcs. 2000mIII. Dejczo Bálint
VI. Sohonyai Zoltán