Felnőtt és Ifjúsági Magyar Bajnokság

2003.08.03, 02:08 Kajak-kenu
Felnőtt és Ifjúsági Magyar Bajnokság Szeged, 2003. augusztus 1-2-3. Felnott és Ifjúsági Világbajnoki Válogatott C-2 férfi 1000 mI. Kolonics György (Csepel) - Kozmann GyörgyC-2 férfi ifi 1000mV. Lichosyt Róbert - Molnár Tamás (Szeged)K-2 férfi 1000mIII. Gyökös Lajos - Horváth Gábor (Honvéd)C-2 férfi 500mI. Kolonics György (Csepel) - Kozmann GyörgyC-4 férfi 500mII. Kozmann György - Feil Imre - Fehér Imre - Prancz ZoltánK-4 férfi 500mI. Gyökös Lajos - Beé Istvain - Horváth Gábor (Honvéd) - Kökény Roland (Csepel)C-1 masters 500m 30-34 évI. Viktor EndreK-1 férfi 200mII. Boros GergelyC-1 200mIII. Feil ImreC-2 200mIII. Kozmann György - Kolonics GyörgyK-4 200mV. Boros Gergely - Szonyi István (UTE) - Ring Dániel (UTE) - Baranyi JózsefC-2 férfi ifi 500mV. Lichosyt Róbert - Molnár Tamás (Szeged)C-4 férfi 200mV. Balázs Péter (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület) Kronecker Gábor (Mezogép -KGF Kajak-Kenu Klub) Metka Márton (Újpesti Torna Egylet) Fehér Imre (Atomeromu Sportegyesület)C-4 férfi 200mI. Kolonics György (Csepeli Kajak-Kenu Egyesület) Kozmann György (Atomeromu Sportegyesület) Malomsoki Sándor (Dunaferr Sportegyesület) Vasali László (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)C-4 férfi 200mIII. Feil Imre (Atomeromu Sportegyesület) Balázs Péter (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület) Iván Gábor (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület) Szekszárdi Ferenc (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)

Felnőtt és Ifjúsági Magyar Bajnokság
Szeged, 2003. augusztus 1-2-3.

Felnott és Ifjúsági Világbajnoki Válogatott

C-2 férfi 1000 mI. Kolonics György (Csepel) - Kozmann György
C-2 férfi ifi 1000mV. Lichosyt Róbert - Molnár Tamás (Szeged)
K-2 férfi 1000mIII. Gyökös Lajos - Horváth Gábor (Honvéd)
C-2 férfi 500mI. Kolonics György (Csepel) - Kozmann György
C-4 férfi 500mII. Kozmann György - Feil Imre - Fehér Imre - Prancz Zoltán
K-4 férfi 500mI. Gyökös Lajos - Beé Istvain - Horváth Gábor (Honvéd) - Kökény Roland (Csepel)
C-1 masters 500m 30-34 évI. Viktor Endre
K-1 férfi 200mII. Boros Gergely
C-1 200mIII. Feil Imre
C-2 200mIII. Kozmann György - Kolonics György
K-4 200mV. Boros Gergely - Szonyi István (UTE) - Ring Dániel (UTE) - Baranyi József
C-2 férfi ifi 500mV. Lichosyt Róbert - Molnár Tamás (Szeged)
C-4 férfi 200mV. Balázs Péter (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)
Kronecker Gábor (Mezogép -KGF Kajak-Kenu Klub)
Metka Márton (Újpesti Torna Egylet)
Fehér Imre (Atomeromu Sportegyesület)
C-4 férfi 200mI. Kolonics György (Csepeli Kajak-Kenu Egyesület)
Kozmann György (Atomeromu Sportegyesület)
Malomsoki Sándor (Dunaferr Sportegyesület)
Vasali László (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)
C-4 férfi 200mIII. Feil Imre (Atomeromu Sportegyesület)
Balázs Péter (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)
Iván Gábor (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)
Szekszárdi Ferenc (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)