Évadnyitó Maraton - Tolna

2008.05.03, 02:36 Kajak-kenu
Évadnyitó Maraton - TolnaK-2 ffi, ifi 500 m 1. Tóth Gergő-Somorácz TamásK-2 női, ifi 500 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaMK-1 női, kezdő ’96 500 m 3. Vajda Eszter; 6. Lukács PetraMK-1 női, kezdő ’97 500 m 2. Fritz Anett; 4. Ágoston VesztaMK-1 ffi, kezdő ’99 500 m 2. Kerti Tamás; 5. Molnár PatrikK-2 ffi, kölyök 500 m 2. Lukács Bence-Árki Dávid4. Németh Ferenc-Kerti DávidK-1 női, serdülő 500 m 1. Fenyvesi Réka; 3. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő 500 m 6. Lukács Bence-Árki DávidMK-1 ffi, kezdő ’97 500 m 4. Széperdei BenceK-2 női, serdülő 500 m1. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda4. Németh Judit-Túri ZsuzsaK-1 ffi, kölyök 500 m 2. Árki Dávid6. Lukács BenceMK-1 ffi, kezdő ’96 500 m 1. Horányi Péter3. Vucsák Norbert4. Lukács BarnaMK-1 ffi, kezdő ’95 500 m 2. Ritter KristófMK-1 női, kezdő ’98 500 m1. Pupp Noémi5. Földesi FanniK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m. 2. Somorácz TamásK-1 ffi, ifi 500 m 2. Fejes IstvánMK-1 fiú, gyermek 3000 m 3. Molnár BalázsMC-1 fiú, gyermek 3000 m 1. Till JózsefPC-2 fiú, gyermek 3000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán4. Sima Tamás-Kővágó AttilaMK-1 fiú, kölyök 3000 m 5. Weisz ZoltánK-1 fiú, kölyök 3000 m 3. Árki Dávid6. Lukács BencePC-2 fiú, kölyök 3000 m 3. Ledneczky Zoltán-Till József4. Kiss Dániel-Fritz Marcell5. Balogh Zsolt-Brackó ZsomborMK-1 lány, kölyök 3000 m 1. Csipszer BettinaK-1 fiú, serdülő V. kcs. 6000 m. 1. Széperdei RenátóK-1 fiú, serdülő VI. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásK-1 női, serdülő 6000 m 1. Fenyvesi Réka2. Kiszli Vanda4. Németh JuditK-1 ffi, ifi 6000 m 6. Fejes IstvánTC-4 kezdő 2000 m 1. Török Aurél-Róka Bence-Kasi Mátyás-Koleszár Zoltán3. Glósz Gergely-Lénárt Dániel - Cseh Olivér-Huszák Donát4. Balogh Márk-Angyal János - Domokos József-Kovács ÁkosEdzők: Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Évadnyitó Maraton - Tolna

K-2 ffi, ifi 500 m 1. Tóth Gergő-Somorácz Tamás
K-2 női, ifi 500 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda

MK-1 női, kezdő ’96 500 m 3. Vajda Eszter; 6. Lukács Petra
MK-1 női, kezdő ’97 500 m 2. Fritz Anett; 4. Ágoston Veszta
MK-1 ffi, kezdő ’99 500 m 2. Kerti Tamás; 5. Molnár Patrik

K-2 ffi, kölyök 500 m 2. Lukács Bence-Árki Dávid
4. Németh Ferenc-Kerti Dávid

K-1 női, serdülő 500 m 1. Fenyvesi Réka; 3. Kiszli Vanda

K-2 ffi, serdülő 500 m 6. Lukács Bence-Árki Dávid
MK-1 ffi, kezdő ’97 500 m 4. Széperdei Bence
K-2 női, serdülő 500 m
1. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
4. Németh Judit-Túri Zsuzsa

K-1 ffi, kölyök 500 m 2. Árki Dávid
6. Lukács Bence

MK-1 ffi, kezdő ’96 500 m 1. Horányi Péter
3. Vucsák Norbert
4. Lukács Barna
MK-1 ffi, kezdő ’95 500 m 2. Ritter Kristóf
MK-1 női, kezdő ’98 500 m
1. Pupp Noémi
5. Földesi Fanni

K-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 1. Széperdei Renátó
K-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m. 2. Somorácz Tamás
K-1 ffi, ifi 500 m 2. Fejes István
MK-1 fiú, gyermek 3000 m 3. Molnár Balázs
MC-1 fiú, gyermek 3000 m 1. Till József
PC-2 fiú, gyermek 3000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán
4. Sima Tamás-Kővágó Attila

MK-1 fiú, kölyök 3000 m 5. Weisz Zoltán
K-1 fiú, kölyök 3000 m 3. Árki Dávid
6. Lukács Bence

PC-2 fiú, kölyök 3000 m 3. Ledneczky Zoltán-Till József
4. Kiss Dániel-Fritz Marcell
5. Balogh Zsolt-Brackó Zsombor

MK-1 lány, kölyök 3000 m 1. Csipszer Bettina
K-1 fiú, serdülő V. kcs. 6000 m. 1. Széperdei Renátó
K-1 fiú, serdülő VI. kcs. 6000 m 1. Somorácz Tamás
K-1 női, serdülő 6000 m 1. Fenyvesi Réka
2. Kiszli Vanda
4. Németh Judit
K-1 ffi, ifi 6000 m 6. Fejes István

TC-4 kezdő 2000 m 1. Török Aurél-Róka Bence-Kasi Mátyás-
Koleszár Zoltán
3. Glósz Gergely-Lénárt Dániel - Cseh Olivér-Huszák Donát
4. Balogh Márk-Angyal János - Domokos József-Kovács Ákos

Edzők: Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre