Eredmények a Kajak-Kenu szakosztály versenyeiről

2011.07.12, 08:49 Kajak-kenu


 

Verseny:                  Eszkimó Indián Játékok

Verseny helye:        Sukoró

Verseny ideje:         2011. július 9. szombat

 

C-1      fiú, III. kcs.                5. Kovács Ákos

                                               9. Róka Bence

C-1      fiú, III. kcs.                5. Gyulai Szabolcs

                                               9. Fitt Máté

TC-4    fiú, 0-II. kcs.              1. Cseh Olivér-Ledneczki Tamás-Hrivik Botond-Hauzman Donát

                                               3. Somkert Máté-Klenk Botond-Hodován Dávid-Kasi Mátyás

 

 

Edzők:

Feil Imre

 

Paks, 2011. július 11.


Atomerőmű SE Kajak-Kenu Szakosztály

Eredmények

 

Verseny:                  Ifjúsági és U23 Európa-bajnokság

Verseny helye:        Zágráb

Verseny ideje:         2011. június 30-július 3.

 

K-1      női, ifjúsági          1000 m       4. Kiszli Vanda

C-4      ffi, ifjúsági           1000 m       7. Blatt Kristóf-Kahut Kristóf (Graboplast Győr)-Csizmás-Dobó Norbert (Lágymányos)-Braun Benedek (BKV Előre)

 

 

Edzők:

Meczker András

Bedecs Ferenc

Gutai Dániel

Feil Imre

 

 

Paks, 2011. július 11.


Atomerőmű SE Kajak-Kenu Szakosztály

Eredmények

 

Verseny:                  Vidék Bajnokság

Verseny helye:        Sukoró

Verseny ideje:         2011. július 1-3. péntek-vasárnap

 

C-2      ffi, felnőtt                     500 m       1. Fehér Imre-Viktor Endre

K-1      női, ifjúsági                   500 m       1. Fenyvesi Réka

C-1      ffi, felnőtt                     500 m       1. Prancz Zoltán

K-2      ffi, serdülő V.             1000 m       1. Molnár Balázs-Pinczés Alexander

C-2      ffi, felnőtt                   1000 m       1. Fehér Imre-Viktor Endre

K-2      női, kölyök IV.           1000 m       1. Fritz Anett-Pupp Noémi

C-4      ffi, felnőtt                   1000 m       1. Molnár Mihály-Dejcző Bálint-Viktor Endre-Fehér Imre

K-4      női, serdülő V-VI.      1000 m       1.  Csipszer Bettina-Lukács Petra-Vajda Eszter-Szeltner Zita (Velencei-tavi Vízi Sportiskola)

K-2      ffi, serdülő V.             4000 m       1. Molnár Balázs-Pinczés Alexander

MK-1  női kölyök III.            4000 m       1. Pupp Noémi

MC-1  ffi, gyermek I-II.        2000 m       1. Cseh Olivér

TC-4    ffi, gyermek I-II.        2000 m       1. Klenk Botond-Hodován Dávid-Somkert Máté-Kasi Mátyás

C-2      ffi, felnőtt                     500 m       2. Prancz Zoltán-Molnár Mihály

K-2      ffi, serdülő V.               500 m       2. Vucsák Norbert-Horányi Péter

C-2      ffi, serdülő V.               500 m       2. Huszák Donát-Fritz Marcell

C-1      ffi, U23                        500 m       2. Rohn Richárd

K-2      ffi, ifjúsági                    500 m       2. Árki Dávid-Széperdei Renátó

C-1      ffi, ifjúsági                  1000 m       2. Péri Dávid

K-1      női, ifjúsági                 1000 m       2. Fenyvesi Réka

C-2      ffi, felnőtt                   1000 m       2. Dejcző Bálint-Molnár Mihály

C-2      ffi, serdülő V.             1000 m       2. Huszák Donát-Fritz Marcell

C-1      ffi, kölyök III.          3x200 m       2. Róka Bence-Kovács Ákos-Gyulai Szabolcs

K-4      ffi, serdülő V-VI.       4000 m       2. Weisz Zoltán-Horányi Péter-Vucsák Norbert-Kovács János

MK-1  ffi, gyermek II.           2000 m       2. Kerti Tamás

C-2      ffi, serdülő V.             4000 m       2. Huszák Donát-Fritz Marcell

C-1      ffi, ifjúsági                    500 m       3. Péri Dávid

C-1      ffi, serdülő V-VI.     3x200 m       3. Till József-Ledneczky Zoltán-Huszák Donát

K-2      női, kölyök III.           4000 m       3. Hanol Viktória-Koch Dominika

C-1      ffi, serdülő VI.             500 m       9. Till József

K-1      ffi, ifjúsági                    500 m       7. Árki Dávid

C-1      ffi, ifjúsági                    500 m       8. Csipszer Balázs

C-2      ffi, felnőtt                     500 m       4. Dejcző Balázs-Dejcző Bálint

                                                                  7. Lukács Barna-Kovács János

C-2      ffi, serdülő VI.             500 m       6. Till József-Ledneczky Zoltán

K-2      női, serdülő V.              500 m       4. Vajda Eszter-Lukács Petra

K-1      ffi, ifjúsági                  1000 m       7. Árki Dávid

C-1      ffi, ifjúsági                  1000 m       9. Kovács Bálint

C-1      ffi, serdülő V.             1000 m       9. Török Aurél

K-1      női, kölyök IV.           1000 m       6. Fritz Anett

K-2      ffi, serdülő V.             1000 m       7. Vucsák Norbert-Horányi Péter

                                                                  9. Lukács Barna-Kovács János

K-2      ffi, kölyök IV.            1000 m       9. Széperdei Bence-Horányi Benjámin

K-4      ffi, kölyök III-IV.      1000 m       5.  Horányi Benjámin-Berényi Márton-Széperdei Bence-Mercz Tamás (Szekszárdi Kajak-Kenu SE)

K-1      ffi, serdülő V-VI.     3x200 m       4. Molnár Balázs-Pinczés Alexander-Weisz Zoltán

                                                                  7. Vucsák Norbert-Horányi Péter-Kovács János

K-1      női, serdülő V-VI.    3x200 m       8. Csipszer Bettina-Lukács Petra-Vajda Eszter

C-1      ffi, serdülő V-VI.     3x200 m       6. Török Aurél-Fritz Marcell-Hanol Dávid

MK-1  ffi, gyermek II.         4x500 m       4.Kerti Tamás-Vajda Bence-Orvai Róbert-Bencze Barna

K-1      ffi, serdülő V.             4000 m       27. Lukács Barna

K-1      női, serdülő VI.          4000 m       9. Csipszer Bettina

C-1      ffi, serdülő VI.           4000 m       13. Czimmer Zoltán

K-2      női, serdülő V.            4000 m       6. Vajda Eszter-Lukács Petra

C-1      ffi, serdülő V.             4000 m       7. Hanol Dávid

                                                                  9. Török Aurél

                                                                  12. Kerekes Szilveszter

                                                                  14. Kővágó Attila

K-2      ffi, kölyök IV.            4000 m       4. Horányi Benjámin-Széperdei Bence

MK-1  ffi, kölyök III.            4000 m       22. Berényi Márton

C-1      ffi, kölyök IV.            4000 m       7. Koleszár Zoltán

                                                                  18. Jámbor Dániel

                                                                  19. Hrivik Bálint

                                                                  24. Gszelmann Dávid

K-1      női, kölyök IV.           4000 m       5. Fritz Anett

MK-1  ffi, gyermek II.           2000 m       15. Bencze Barna

                                                                  23. Orvai Róbert

PC-2    ffi, gyermek I-II.        2000 m       12. Ledneczki Tamás-Farkasinszki Péter

MK-1  női, gyermek II.          2000 m       19. Feil Dóra

MK-2  ffi, gyermek I.            2000 m       9. Pupp Bence-Vajda Bence

PC-2    ffi, kölyök III.            2000 m       4. Róka Bence-Kovács Ákos

                                                                  5. Fitt Máté-Gyulai Szabolcs

                                                                  8. Hauzmann Donát-Brávácz Richárd

                                                                  9. Kerekes Gábor-Hrivik Botond

 

 

Edzők:

Bedecs Ferenc

Meczker András

Feil Imre

Gutai Dániel

 

Paks, 2011. július 11.