Első helyen az Atomerőmű SE

2011.05.12, 09:15 Kajak-kenu


Atomerőmű SE Kajak-Kenu Szakosztály

Eredmények

 

 

Verseny:                Évadnyitó Maraton Verseny

Verseny helye:        Tolna

Verseny ideje:         2011. 05. 08. vasárnap

 

MK-1  gyermek II. fiú                4000 m       3. Kerti Tamás

                                                                 16. Orvai Róbert

MK-1  gyermek II. fiú                4000 m      11. Molnár Patrik

TC-4    gyermek I-II. fiú             4000 m      1. Klenk Botond-Somkert Máté-Kasi Mátyás-Ledneczki Tamás

                                                                   3. Farkasinszky Péter-Berka Barna-Jámbor Bence-Kerekes Gábor

C-1      serdülő V. fiú                  4000 m      4. Fritz Marcell

                                                                   5. Huszák Donát

                                                                   6. Török Aurél

                                                                   7. Hanol Dávid

                                                                   9. Kővágó Attila

K-1      serdülő V. fiú                  4000 m       1. Pinczés Alexander

                                                                    2. Molnár Balázs

                                                                  13. Vucsák Norbert

                                                                  14. Horányi Péter

                                                                  17. Kovács János

                                                                  21. Lukács Barna

                                                                  24. Benedeczky Máté

MK-1  gyermek I. leány             4000 m      12. Feil Dóra

                                                                  17. Gál Csenge

PC-2    kölyök IV. fiú                 4000 m       1. Jámbor Dániel-Gszelmann Dávid

                                                                   2. Hrivik Bálint-Kerekes Szilveszter

MK-1  előkészítő fiú                     500 m       9. Spiesz Levente

MK-1  előkészítő fiú                     500 m       1. Kerti Viktor

                                                                  10. Tóth Benedek

                                                                  11. Tóth Marcell

MK-1  előkészítő fiú                     500 m      15. Katz Dáriusz

MK-1  előkészítő leány                 500 m       9. Berényi Csenge

                                                                  14. Strasszer Eszter

                                                                  17.Gáspár Gréta

                                                                  18. Dudás Melinda

K-1      kölyök IV. leány             4000 m       1. Fritz Anett

                                                                  12. Harmat Anett

PC-2    gyermek I-II. fiú             4000 m       2. Klenk Botond-Somkert Máté

K-1      kölyök IV. fiú                 4000 m        6. Széperdei Bence

                                                                  17. Horányi Benjámin

MC-1  kölyök III. fiú                 4000 m          3. Cseh Olivér

                                                                     5. Kasi Mátyás

                                                                     7. Hrivik Botond

MK-1  kölyök III. leány             4000 m           2. Pupp Noémi

                                                                    10. Hanol Viktória

                                                                    16. Számel Zsuzsanna

C-1      kölyök IV. fiú                 4000 m          5. Koleszár Zoltán

                                                                      8. Hrivik Bálint

                                                                      9. Jámbor Dániel

MK-1  gyermek I. fiú                 4000 m         14. Vajda Bence

                                                                     15. Bencze Barna

                                                                     17. Pupp Bence

C-1      kölyök III. fiú                 4000 m           4. Kovács Ákos

K-1      serdülő VI. leány            4000 m           3. Csipszer Bettina

MK-1  kölyök III. fiú                 4000 m             6. Berényi Márton

                                                                     22. Hőnyi Tamás

K-1      serdülő V. leány              4000 m          6. Vajda Eszter

K-1      serdülő VI. fiú                 4000 m         17. Weisz Zoltán

PC-2    kölyök III. fiú                 4000 m            1. Cseh Olivér-Hausmann Donát

K-1      ifi VII-VIII. fiú              4000 m                6. Árki Dávid

                                                                        9. Németh Ferenc

                                                                       11. Széperdei Renátó

                                                                       15. Lukács Bence

K-1      ifi VII-VIII. női              4000 m                1. Kiszli Vanda

C-1      ifi VII-VIII. férfi            4000 m                 1. Péri Dávid

                                                                          3. Kovács Bálint

                                                                          4. Csipszer Balázs

K-1      felnőtt női                       4000 m            1. Fenyvesi Réka

                                                                         3. Németh Judit

C-1      serdülő VI.                      4000 m           4. Till József

                                                                         6. Ledneczky Zoltán

                                                                         7. Czimmer Zoltán

 

 

Az egyesületek közötti pontversenyben az Atomerőmű SE 24 csapatból az I. helyen végzett.

 

 

Edzők:

Bedecs Ferenc

Meczker András

Gutai Dániel

Feil Imre