Dunaferr Kupa eredmények

2009.09.22, 08:20 Kajak-kenu
Végetért a hétvégén megrendezésre került Dunaferr Kupa. Az Atomerőmű SE versenyzői a következő helyezéseket érték el a dunaújvárosi versenyen.  Verseny: Dunaferr KupaVerseny helye: DunaújvárosVerseny ideje: 2009. 09. 19. szombat


K-1 ffi, ifjúsági 500 m
 
                                1. Somorácz Tamás
 
C-1 serdülő VI. kcs. 500 m
 
                                3. Kovács Bálint
 
K-1 serdülő, lány VI. kcs. 500 m
                        
                                1. Kiszli Vanda
2. Fenyvesi Réka
5. Németh Judit
 
K-1 serdülő, fiú V. kcs. 500 m
 
                                 2. Árki Dávid
 
K-1 kölyök, fiú III. kcs. 500 m
 
                                4. Molnár Balázs
 
C-1 serdülő V. kcs. 500 m
 
                                1. Blatt Kristóf
                                4. Péri Dávid
 
C-1 kölyök 4x200 m váltó
 
                                 6. Török Aurél-Huszák Donát– Fritz  Krisztián-Kiss Dániel
 
MC-1 I-II. évf. 2000 m
                        
                                 2. Koleszár Zoltán
 
MK-1 lány I. évf. 2000 m
                          
                                 1. Pupp Noémi
 
PC-2 I-II. évf. 2000 m
 
                                  2. Braczkó Zsombor-Fritz Krisztián
 
MK-1 lány I. évf. szabadidős 2000 m
 
                                3.Horányi Hanna
                                4. Hanó Viktória
 
TC-4 I-II. évf. szabadidős 1000 m
 
                                2. Farkasinszki Péter-Hodován Dávid-Klenk Botond-Cseh Olivér
4. Kiss Krisztián-Wolf Máté-Diósi Dávid-Szebényi Dániel
5. Somker Máté-Ledneczky Tamás-Hanol Dávid-Zámbó Dániel
 
PC-2 gyermek szabadidős
 
                                1. Gaál Csanád-Czimmer Zoltán
4. Imre Bence-Füredi Dániel
 
MK-1 lány II. évf. 2000 m
                                
                                4. Fritz Anett
6. Ágoston Veszta
 
MK-1 fiú III. évf. 2000 m
       
                                2. Kovács János
 
K-1 fiú III. évf. 2000 m
 
                                4. Molnár Balázs


Az Atomerőmű SE csapata a pontversenyben a 4. helyet szerezte meg.

Edzők:
Bedecs Ferenc
Meczker András
Gutai Dániel
Feil Imre

Paks, 2009. szeptember 21.
Bedecs Ferenc
vezetőedző