DUNAFERR KUPA 2007.

2007.05.19, 12:44 Kajak-kenu
DUNAFERR KUPA 2007.K-1 férfi ifi VII.évf. 1000m VII.-VIII. évf. 5. Pinczés János C-1 ifi VIII. évf. 1000m 6. Molnár Mihály 7. Rohn Tamás C-1 fiú V-VI. évf. 1000m 3. Rohn Richárd 6. Sáfrány Gyula 7. Csipszer Bertalan K-1 fiú III.- IV. évf. 1000m 4. Széperdei Renátó 9. Árki Dávid K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000m 7. Fejes István K-1 kölyök lány IV. évf. 1000m 4. Fenyvesi Réka 5. Kiszli Vanda 7. Németh Judit MK-1 lány gyermek 2000m 2. Csipszer Bettina 3. Fritz Anett 7. Pupp Noémi 8. Vajda Eszter MK-1 gyermek I.-II. évf. 2000m 1. Feil Dániel 2. Weisz Zoltán 6. Fogas Gergő 8. Horányi Péter TC-4 I-II. évf. fiú 2000m 3. Feczer Zoltán-Mittler István-Kővágó Attila-Sima Tamás 4. Kiss Krisztián-Paksai Ferenc-Khín Olivér-Cseh Olivér 5. Krémer Péter-Balogh Márk-Balogh Zsolt-Braczkó Zsombor PC-2 gyermek fiú I.-II. évf. 2000m 5. Koleszár Zoltán-Huszák Donát 7. Kiss Dániel -Pukli Bálint MK-1 gyermek fiú I.évf. 2000m 2. Pinczés Alexander 4. Molnár Balázs PC-2 gyermek III. évf. 2000m 3. Kovács Bálint-Feczer Máté 4. Blatt Kristóf-Ledneczky Zoltán 5. Péri Dávid-Till József MK-1 fiú III. évf. 2000 m 8. Németh Ferenc 9. Lukács Bence K-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 3. Árki Dávid C-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 5. Csipszer Balázs K-1 ifi VII.-VIII. évf. 500m 2. Pinczés János K-1 serdülő fiú V. évf. 500m 6. Somorácz Tamás C-1 serdülő fiú V. évf. 500m 2. Rohn Richárd K-1 kölyök fiú IV. évf. 500m 3. Széperdei Renátó K-1 serdülő fiú VI. évf. 500m 4. Fejes István K-1 kölyök lány 500m IV. évf. 500m 2. Fenyvesi Réka 3. Kiszli Vanda 5. Németh Judit Két sportolónk, Dejcző Balázs és Dejcző Bálint elnyerte a „Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója” címet. A kitüntetéseket 2007. május 22-én Hiller István oktatási miniszter adta át.

DUNAFERR KUPA 2007.



K-1 férfi ifi VII.évf. 1000m VII.-VIII. évf. 
5. Pinczés János 

C-1 ifi VIII. évf. 1000m 
6. Molnár Mihály 
7. Rohn Tamás 

C-1 fiú V-VI. évf. 1000m 
3. Rohn Richárd 
6. Sáfrány Gyula 
7. Csipszer Bertalan 

K-1 fiú III.- IV. évf. 1000m 
4. Széperdei Renátó 
9. Árki Dávid 

K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000m 
7. Fejes István 

K-1 kölyök lány IV. évf. 1000m 
4. Fenyvesi Réka 
5. Kiszli Vanda 
7. Németh Judit 

MK-1 lány gyermek 2000m 
2. Csipszer Bettina 
3. Fritz Anett 
7. Pupp Noémi 
8. Vajda Eszter 

MK-1 gyermek I.-II. évf. 2000m 
1. Feil Dániel 
2. Weisz Zoltán 
6. Fogas Gergő 
8. Horányi Péter 

TC-4 I-II. évf. fiú 2000m 
3. Feczer Zoltán-Mittler István-Kővágó Attila-Sima Tamás 
4. Kiss Krisztián-Paksai Ferenc-Khín Olivér-Cseh Olivér 
5. Krémer Péter-Balogh Márk-Balogh Zsolt-Braczkó Zsombor 

PC-2 gyermek fiú I.-II. évf. 2000m 
5. Koleszár Zoltán-Huszák Donát 
7. Kiss Dániel -Pukli Bálint 

MK-1 gyermek fiú I.évf. 2000m 
2. Pinczés Alexander 
4. Molnár Balázs 

PC-2 gyermek III. évf. 2000m 
3. Kovács Bálint-Feczer Máté 
4. Blatt Kristóf-Ledneczky Zoltán 
5. Péri Dávid-Till József 

MK-1 fiú III. évf. 2000 m 
8. Németh Ferenc 
9. Lukács Bence 

K-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 
3. Árki Dávid 

C-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 
5. Csipszer Balázs 

K-1 ifi VII.-VIII. évf. 500m 
2. Pinczés János 

K-1 serdülő fiú V. évf. 500m 
6. Somorácz Tamás 

C-1 serdülő fiú V. évf. 500m 
2. Rohn Richárd 

K-1 kölyök fiú IV. évf. 500m 
3. Széperdei Renátó 

K-1 serdülő fiú VI. évf. 500m 
4. Fejes István 

K-1 kölyök lány 500m IV. évf. 500m 
2. Fenyvesi Réka 
3. Kiszli Vanda 
5. Németh Judit 


Két sportolónk, Dejcző Balázs és Dejcző Bálint elnyerte a „Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója” címet. 
A kitüntetéseket 2007. május 22-én Hiller István oktatási miniszter adta át.