Dunaferr Kupa - Dunaújváros

2008.05.24, 02:42 Kajak-kenu
Dunaferr Kupa - DunaújvárosK-1 felnőtt 500 m 3. Fejes IstvánK-1 serdülő fiú V. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 serdülő fiú IV. 500 m 1. Somorácz TamásK-1 serdülő lány V. 500 m 1. Fenyvesi Réka, 2. Kiszli Vanda, 4. Németh JuditC-1 kölyök III. 500 m 4. Blatt KristófK-1 kölyök fiú 500 m 4. Árki DávidK-1 serdülő fiú 4x500 m 3. Széperdei Renátó - Túri Márton - Somorácz Tamás – Fejes IstvánK-1 lány 4x500 m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda – Túri Zsuzsa – Németh JuditK-1 kölyök fiú 4x300 m 2. Németh Ferenc - Árki Dávid - Kerti Dávid - Lukács BenceMC-1 gyermek I. 500 m 1. Koleszár ZoltánMC-1 gyermek II. 500 m 4.Huszák DonátMK-1 lány I-II. 500 m 3. Pupp Noémi, 4. Vajda EszterPC-2 fiú I-II. 500 m 2. Huszák Donát – Koleszár Zoltán, 3. Braczkó Zsolt – Balogh Zsolt. 4. Sima Tamás – Kővágó AttilaMK-1 fiú I. 500 m 4. Kerti TamásMK-1 lány I. 500 m 3. Cseh BiankaMK-1 fiú II. 500 m 2. Molnár Balázs, 3. Pinczés AlexanderMK-1 lány III. 500 m 3. Csipszer BettinaC-1 fiú III: 500 m 6. Till JózsefMK-2 fiú I-II. 500 m 1. Molnár Balázs – Pinczés AlexanderPC-2 kölyök III. 500 m 2. Kiss Dániel – Fritz Marcell, 3.Ledneczki Zoltán – Pukli BálintMK-1 lány II. 500 m 6. Lukács PetraMK-1 fiú II. 500 m 1. Horányi Péter, 3. Lukács BarnaTC-4 fiú I. 500 m 1.Török Aurél – Fritz Krisztián – Glósz Gergely – Lénárt Dániel, 3. Balogh Márk – Róka Bence – Domokos József – Kovács Ákos, 4. Cseh Olivér – Kiss Krisztián – Sima Tamás – Kővágó AttilaCsapatversenyben II. helyezést ért el az Atomerőmű SE csapata.Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Dunaferr Kupa - Dunaújváros


K-1 felnőtt 500 m 3. Fejes István
K-1 serdülő fiú V. 500 m 1. Széperdei Renátó
K-1 serdülő fiú IV. 500 m 1. Somorácz Tamás
K-1 serdülő lány V. 500 m 1. Fenyvesi Réka, 2. Kiszli Vanda, 4. Németh Judit

C-1 kölyök III. 500 m 4. Blatt Kristóf
K-1 kölyök fiú 500 m 4. Árki Dávid

K-1 serdülő fiú 4x500 m 3. Széperdei Renátó - Túri Márton - Somorácz Tamás – Fejes István
K-1 lány 4x500 m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda – Túri Zsuzsa – Németh Judit
K-1 kölyök fiú 4x300 m 2. Németh Ferenc - Árki Dávid - Kerti Dávid - Lukács Bence

MC-1 gyermek I. 500 m 1. Koleszár Zoltán
MC-1 gyermek II. 500 m 4.Huszák Donát
MK-1 lány I-II. 500 m 3. Pupp Noémi, 4. Vajda Eszter
PC-2 fiú I-II. 500 m 2. Huszák Donát – Koleszár Zoltán, 3. Braczkó Zsolt – Balogh Zsolt. 4. Sima Tamás – Kővágó Attila

MK-1 fiú I. 500 m 4. Kerti Tamás
MK-1 lány I. 500 m 3. Cseh Bianka
MK-1 fiú II. 500 m 2. Molnár Balázs, 3. Pinczés Alexander
MK-1 lány III. 500 m 3. Csipszer Bettina

C-1 fiú III: 500 m 6. Till József
MK-2 fiú I-II. 500 m 1. Molnár Balázs – Pinczés Alexander
PC-2 kölyök III. 500 m 2. Kiss Dániel – Fritz Marcell, 3.Ledneczki Zoltán – Pukli Bálint

MK-1 lány II. 500 m 6. Lukács Petra
MK-1 fiú II. 500 m 1. Horányi Péter, 3. Lukács Barna

TC-4 fiú I. 500 m 1.Török Aurél – Fritz Krisztián – Glósz Gergely – Lénárt Dániel, 3. Balogh Márk – Róka Bence – Domokos József – Kovács Ákos, 4. Cseh Olivér – Kiss Krisztián – Sima Tamás – Kővágó Attila

Csapatversenyben II. helyezést ért el az Atomerőmű SE csapata.

Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel