Duna Régió Diákolimpia

2009.06.02, 11:15 Kajak-kenu
Duna Régió DiákolimpiaSukoró2009. 05. 30-31. szombat-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 4. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 2. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kovács BálintC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Blatt Kristóf, 5. Péri DávidK-1 női, serdülő VI: kcs. 1000m 2. Kiszli Vanda, 3. Fenyvesi RékaK-2 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 1. Fejes István-Somorácz TamásK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 5. Árki Dávid-Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági 2000 m csapat  1. Fejes István-Széperdei Renátó-Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  6. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh FerencK-1 női, serdülő 2000 m csapat  3. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  2. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófMK-1 ffi, kölyök III. kcs.2000 m csapat  4. Széperdei Bence-Kovács János-Benedeczky Máté, 5. Lukács Barna-Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 női, gyermek II. kcs. 200 m csapat  1. Fritz Anett-Pupp Noémi-Ágoston VesztaC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 3. Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000m 2. Pinczés Alexander, 4. Molnár Balázs,PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 2. Huszák Donát-Fritz Marcell, 5. Szendi Csaba-Hanol DávidMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiMK-2 női, gyermek I. kcs. 2000 m 6. Koch Dominika-Hanol FanniPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh Olivér, 3. Hrivik Áron-Kiss Krisztián-Hrivik Máté-Farkasinszki PéterEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző 

Duna Régió Diákolimpia
Sukoró
2009. 05. 30-31. szombat-vasárnap

K-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 4. Fejes István
K-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 2. Somorácz Tamás
C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kovács Bálint
C-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Blatt Kristóf, 5. Péri Dávid

K-1 női, serdülő VI: kcs. 1000m 2. Kiszli Vanda, 3. Fenyvesi Réka
K-2 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 1. Fejes István-Somorácz Tamás
K-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 5. Árki Dávid-Széperdei Renátó
K-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
K-1 ffi, ifjúsági 2000 m csapat  1. Fejes István-Széperdei Renátó-Somorácz Tamás
K-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  6. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh Ferenc
K-1 női, serdülő 2000 m csapat  3. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda
C-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  2. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt Kristóf

MK-1 ffi, kölyök III. kcs.2000 m csapat  4. Széperdei Bence-Kovács János-Benedeczky Máté, 5. Lukács Barna-Vucsák Norbert-Horányi Péter
MK-1 női, gyermek II. kcs. 200 m csapat  1. Fritz Anett-Pupp Noémi-Ágoston Veszta

C-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán
K-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 3. Vucsák Norbert-Horányi Péter
MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000m 2. Pinczés Alexander, 4. Molnár Balázs,

PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 2. Huszák Donát-Fritz Marcell, 5. Szendi Csaba-Hanol Dávid
MK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp Noémi
MK-2 női, gyermek I. kcs. 2000 m 6. Koch Dominika-Hanol Fanni
PC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor
MC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár Zoltán
TC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh Olivér, 3. Hrivik Áron-Kiss Krisztián-Hrivik Máté-Farkasinszki Péter

Edzők:
Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Bedecs Ferenc
vezetőedző