Dr. Sümegi Zoltán emlékverseny – Tolna Vízmű Kupa évadnyitó maraton verseny

2014.05.07, 08:27 Kajak-kenu
Hét aranyat is szereztek versenyzőink a megmérettetésen!

Kajak-kenu JEGYZŐKÖNYV
Tolna     2014. 05. 04.


10.16        TC-4         gyermek fiú I.-II. évf.    4000 m
1.    Forster Martin – János András – Nyisztor Bence – Sáfrán Alex    ASE
2.    Tarczal Dániel – Bodnár Máté – Németh Ákos – Szakter András    ASE
3.    Zuschlag Bence – Németh Áron – Pinczés Milás – Flaisz Harald    ASE


10.24        C-1        serdülő fiú V-VI. évf.    4000 m

2.    Cseh Olivér    ASE
4.    Kovács Ákos    ASE
5.    Hauzman Donát    ASE
6.    Fitt Máté     ASE
7.    Hrivik Botond    ASE
8.    Kasi Mátyás    ASE


10.32        K-1        serdülő lány V-VI . évf.    4000 m
1.    Pupp Noémi    ASE

10.48    MK-1         gyermek leány II. évf.    4000 m

13.    Ledneczki Virág    ASE
14.    Németh Aletta    ASE

11.04        K-1        serdülő fiú V-VI. évf.    4000 m
12.    Bencze Barna    ASE
30.    Orvai Róbert    ASE

11.44        MK-1         kezdő fiú          500 m
6.    Bach Máté    ASE

11.52        MK-1         kezdő lány     500 m
2.    Kertész Gréta    ASE
3.    Hanol Míra    ASE
7.    Sebestyén Csenge    ASE

11.55        MK-1         kezdő lány     500 m
4.    Vörös Flóra    ASE
6.    Strobl Adél    ASE


12.32        C-1        ffi. ifi VII-VIII. évf.    4000 m
1.    Török Aurél     ASE
2.    Koleszár Zoltán     ASE
3.    Hanol Dávid     ASE
4.    Jámbor Dániel     ASE
5.    Huszák Donát     ASE
6.    Gszelmann Dávid     ASE
7.    Hrivik Bálint     ASE

12.40        K-1         kölyök fiú IV. évf.    4000 m
11.    Pupp Bence    ASE
16.    Kern Bence    ASE

12.56        MC-1         kölyök fiú III. évf.    4000 m
2.    Flaisz Denisz    ASE
3.    Witt Péter    ASE
4.    Jámbor Bence    ASE
5.    Szakter Adrián    ASE

13.12        K-1,C-1    masters női,férfi    4000 m
C-1
1.    Péri Dávid    ASE
3.    Rohn Richárd    ASE

13.28        MK-1         kölyök leány III. évf.    4000 m
19.    Dévényi Alíz    ASE

13.44        C-1         kölyök fiú IV. évf.    4000 m
2.    Ledneczki Tamás    ASE
4.    Somkert Máté    ASE
5.    Klenk Botond    ASE

13.52        K-1        női ifi VII-VIII. évf.    4000 m
1.    Fritz Anett    ASE

14.00        MK-1         gyermek fiú I. évf.    4000 m
15.    Domonkos Benedek    ASE
16.    Kabai Ákos    ASE

14.08        C-1         kölyök fiú III. évf.    4000 m
1.    Hodován Dávid    ASE

14.24        MK-1         kölyök fiú III. évf.    4000 m
11.    Spiesz Levente    ASE
13.    Bachmann Bence    ASE
22.    Horányi Bence    ASE

14.32        PC-2         kölyök fiú III. évf.    4000 m
2.    Huszák Janka – Frast Roland    ASE

14.40        K-1        ffi. ifi VII-VIII. évf.    4000 m
9.    Horányi Péter            ASE
14. Horányi Benjámin    ASE
16. Kovács János    ASE

15:04        K-1        kölyök fiú III. évf.        4000 m
1.    Vajda Bence    ASE