Boros Gergely első Szolnokon

2012.07.09, 07:06 Kajak-kenu


Vidék Bajnokság U23 EB Válogató

Szolnok        2012.június 29-július 1.

JEGYZŐKÖNYV

 

 

2012.június 29.

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       500 m

5.         PÉRI DÁVID                                                                           ASE

8.         BLATT KRISTÓF                                                                     ASE

9.         TILL JÓZSEF                                                                           ASE

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                500 m

5.         HANOL ISTVÁN DÁVID                                                          ASE

-K1                  NŐI SERDÜLŐ V.                   500 m

4.         FRITZ ANETT                                                                         ASE

-C1                  FÉRFI FELNŐTT                      500 m

1.         PRANCZ ZOLTÁN                                                                   ASE

-C2                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       500 m

1.         TILL JÓZSEF – LEDNECZKY ZOLTÁN                                      ASE

-K2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                500m

2.         MOLNÁR BALÁZS – PINCZÉS ALEXANDER                            ASE

7.         VUCSÁK NORBER – HORÁNYI PÉTER                                               ASE

9.         HORÁNYI BENJÁMIN – KOVÁCS JÁNOS                                ASE

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ V.                 500 m

2.         JÁMBOR DÁNIEL – GSZELMANN DÁVID                               ASE

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                500 m

2.         TÖRÖK MÁRK AURÉL – KOLESZÁR ZOLTÁN                         ASE

3.         HUSZÁK DONÁT ZOLTÁN – FRITZ MARCELL                        ASE

-K2                  NŐI SERDÜLŐ VI.                  500 m

2.         VAJDA ESZTER – LUKÁCS PETRA                                                      ASE

-K2                  FÉRFI U23                               500 m

2.         SOMORÁCZ TAMÁS                                                                          ASE

-K2                  NŐI U23                                 500 m

6.         KISZLI VANDA                                                                                    ASE

2012.június 30.

-K1                  NŐI U23                                 1000 m

4.         FENYVESI RÉKA                                                                                 ASE

-C1                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       1000 m

4.         PÉRI DÁVID                                                                                       ASE

7.         BLATT KRISTÓF                                                                                 ASE

-K2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                1000 m

3.         MOLNÁR BALÁZS – PINCZÉS ALEXANDER                                        ASE

5.         VUCSÁK NORBERT – HORÁNYI PÉTER                                             ASE

9.         HORÁNYI BENJÁMIN – KOVÁCS JÁNOS                                            ASE

-K1                  NŐI KÖLYÖK IV.                    1000 m

2.         PUPP NOÉMI                                                                                     ASE

-K2                  NŐI U23                                 1000 m

4.         KISZLI VANDA                                                                                    ASE

-C2                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  1000 m

5.         GYULAI SZABOLCS – BRÁVÁCZ RICHÁRD MÁRIÓ                            ASE

-K2                  NŐI SERDÜLŐ VI.                  1000 m

2.         VAJDA ESZTER – LUKÁCS PETRA                                                      ASE

-K2                  NŐI SERDÜLŐ V.                   1000 m

1.         PUPP NOÉMI – FRITZ ANETT                                                            ASE

 

-C2                  FÉRFI IFJÚSÁGI                       1000 m

2.         TILL JÓZSEF – LEDNECZKY ZOLTÁN                                                             ASE

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                1000 m

2.         TÖRÖK MÁRK AURÉL – KOLESZÁR ZOLTÁN                                                ASE

-C4                  FÉRFI KÖLYÖK                                   1000 m

1.         CSEH OLIVÉR – RÓKA BENCE – KOVÁCS ÁKOS – HAUZMANN DONÁT       ASE

2012.július 01.

-K2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                4000 m

1.         MOLNÁR BALÁZS – PINCZÉS ALEXANDER                                                   ASE

11.       VUCSÁK NORBERT – HORÁNYI PÉTER                                                         ASE

12.       HORÁNYI BENJÁMIN – KOVÁCS JÁNOS                                                       ASE

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                4000 m

4.         TÖRÖK MÁRK AURÉL                                                                                   ASE

7.         HANOL ISTVÁN DÁVID                                                                                  ASE

11.       KEREKES SZILVESZTER                                                                                              ASE

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ VI.                4000 m

2.         HUSZÁK DONÁT ZOLTÁN – FRITZ MARCELL                                                ASE

-C2                  FÉRFI SERDÜLŐ V.                 4000 m

3.         GSZELMANN DÁVID – HRIVIK MÁTÉ BÁLINT                                                           ASE

-K1                  NŐI SERDÜLŐ V.                   4000 m

7.         FRITZ ANETT                                                                                                 ASE

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ V.                 4000 m

4.         KOLESZÁR ZOLTÁN                                                                                       ASE

14.       JÁMBOR DÁNIEL                                                                                          ASE

 

-K1                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  4000 m           I.döntő

17.       BERÉNYI MÁRTON                                                                            ASE

-MK1               FÉRFI KÖLYÖK III.                   4000m

16.       ORVAI RÓBERT                                                                                 ASE

-C1                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  4000 m

7.         FITT MÁTÉ ÁDÁM                                                                             ASE

9.         HAUZMANN DONÁT                                                                         ASE

12.       HRIVIK ÁRON BOTOND                                                                    ASE

-K1                  NŐI KÖLYÖK IV.                    4000 m

3.         PUPP NOÉMI                                                                                     ASE

-C1                  FÉRFI KÖLYÖK III.                   4000 m

1.         CSEH OLIVÉR                                                                                    ASE

-K2                  FÉRFI KÖLYÖK III.                   4000 m

3.         KERTI TAMÁS – BENCZE BARNA ATTILA                                          ASE

-C2                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  4000 m

5.         RÓKA BENCE – KOVÁCS ÁKOS                                                          ASE

7.         GYULAI SZABOLCS – BRÁVÁCZ RICHÁRD MÁRIÓ                            ASE

-K2                  FÉRFI U23                               200 m

2.         SOMORÁCZ TAMÁS                                                                          ASE

-MK1               FÉRFI GYERMEK II.                 200 m

6.         PUPP BENCE                                                                                     ASE

-PC2                FÉRFI GYERMEK I-II.               2000 m

2.         KLENK BOTOND – SOMKERT MÁTÉ                                                 ASE

-MC1               FÉRFI GYERMEK I-II.               2000 m

4.         LEDNECZKY TAMÁS                                                                          ASE

7.         HODOVÁN DÁVID                                                                             ASE

-MK1               FÉRFI GYERMEK I.                  2000 m

2.         VAJDA BENCE                                                                                               ASE

-MK1               NŐI GYERMEK I.                    2000 m

24.       BERÉNYI CSENGE                                                                                          ASE

-C1                  FÉRFI SERDÜLŐ V-VI.            3X200 m VÁLTÓ

3.         GSZELMANN DÁVID – HRIVIK MÁTÉ BÁLINT – JÁMBOR DÁNIEL                ASE

-C1                  FÉRFI KÖLYÖK IV.                  3X200 m VÁLTÓ

2.         KOVÁCS ÁKOS – HAUZMANN DONÁT – RÓKA BENCE                                ASE

3.         FITT MÁTÉ ÁDÁM – GYULAI SZABOLCS – BRÁVÁCZ RICHÁRD MÁRIÓ       ASE

-K2                  FÉRFI FELNŐTT                      200 m

1.         BOROS GERGELY                                                                                          ASE