Váltott indiánnyár HÍROLVASÓ

Váltott indiánnyár

2018.07.30, 14:49 Kajak-kenu

Július utolsó hétvégéjén Plovdivban az ifi világbajnokságon versenyeztek a legjobb kajak-kenusok, míg a legfiatalabbak Fadd-Domboriban, a Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokságon, Kolonics György Emlékversenyen tették vízre a hajóikat. Hosszú évek után tért vissza az országos bajnokság a faddi holtágra, ami nem okozott csalódást, az 1000 versenyző, a leendő világ- és olimpiai bajnokok ideális körülmények között vívták meg vízi csatáikat, amelyből az ASE-sok is szépen kivették részüket!

Elolvasom
Országos aranyak HÍROLVASÓ

Országos aranyak

2016.08.02, 09:13 Kajak-kenu

Július végén hirdettek országos bajnokokat a gyermek, kölyök, serdülő kajak-kenusok között. A hét ASE-s érmen összesen négy versenyző osztozott, de sok dobogó-közeli befutót is produkáltak a paksi versenyzők.

Elolvasom
Paksra vándorolt hajók HÍROLVASÓ

Paksra vándorolt hajók

2015.07.27, 17:33 Kajak-kenu

Július utolsó hétvégéjén ért véget a legfiatalabb kajak-kenusok idei szezonjának fő versenye, ekkor rendezték a Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokságot. A népszerű versenypályán, Sukorón rengeteg sportoló mérette meg magát, akik közül is kiemelkedik az ASE-s kenus Hodován Dávid és a kajakos Vajda Bence, akik idei teljesítményükkel kiérdemelték a Magyar Kajak-Kenu Szövetség vándorhajóit.

Elolvasom
Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny HÍROLVASÓ

Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny

2009.08.03, 19:13 Kajak-kenu

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató VersenySukoró2009. 07. 31- 08. 02.; péntek-vasárnap

Elolvasom
Vidék Bajnokság HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság

2009.07.20, 17:30 Kajak-kenu

Vidék BajnokságSzolnok2009. 07. 17-19. péntek-vasárnapK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 4. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 3. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Kovács BálintK-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, ifjúsági  500 m 4. Rohn RichárdC-2 ffi, felnőtt  500 m 1. Molnár Mihály-Prancz ZoltánC-1 ffi, felnőtt  500 m 2. Prancz ZoltánC-1 ffi, U23  500 m 4. Molnár Mihály; 5. Haag ZoltánC-4 ffi, felnőtt  500 m 1. Rohn Richárd-Molnár Mihály-Prancz Zoltán-Haag ZoltánK-1 ffi, ifjúsági  1000 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Kovács BálintK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Széperdei Renátó-Nagy Zsolt (Győr)C-2 ffi, U23  1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 2. Árki Dávid-Bakos Dávid (Győr)K-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, ifjúsági  1000 m 1. Somorácz Tamás-Kiss Csaba (Kőrös)MK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 6. Lukács Barna-Kovács János-Horányi PéterMK-1 női, kölyök III. kcs. 3x200 m váltó 5. Fritz Anett-Vajda Eszter-Lukács PetraMK-1 vegyes, gyermek II. kcs. 4x500 m váltó 1. Széperdei Bence-Pupp Noémi-Kerti Tamás-Ágoston VesztaMK-4 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 4. Lukács Barna-Kovács János-Vucsák Norbert-Széperdei BenceK-2 női, serdülő VI. kcs. 4000 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 6. Lukács Bence-Árki DávidC-1 ffi, serdülő V. kcs. 4000 m 3. Blatt Kristóf;  8. Péri DávidMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 1. Pinczés Alexander; 8. Molnár BalázsC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 4. Till József-Ledneczky ZoltánPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 3. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 4. Kővágó Attila-Török Aurél; 7. Szendi Csaba-Füredi MátyásMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Kerti TamásMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh OlivérEdzők: Bedecs Ferenc; Meczker András; Gutai Dániel; Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző      

Elolvasom
T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál ... HÍROLVASÓ

T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál ...

2009.07.06, 12:33 Kajak-kenu

T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál, Mesterek,Szabadidős és  Egyetemi, Sárkányhajó Magyar Bajnokság, Eszkimó-Indán JátékokSukoró2009. 07. 04-05. szombat-vasárnapK-1 női masters 2000 m 45-49 év 7. Túri TamásnéC-4 ffi masters 2000 m 30-34 év 1. Feil Imre-Schönweitz János-Kirschner Zoltán-Lőrincz ZoltánC-2 ffi masters 2000 m 30-34 év 2. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr); 3. Lichosyt Róbert-Prancz ZoltánC-2 ffi masters 200 m 24-29 év 2. Feil Imre-Kirschner ZoltánK-1 női masters 200 m 45-49 év 6. Túri TamásnéC-2 ffi masters 200 m 30-34 év 4. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr) 5. Lichosyt Róbert-Prancz Zoltán; 6. Schönweitz János-Lőrincz ZoltánC-4 ffi masters 200 m 30-34 év 1. Schönweitz János-Lichosyt Róbert-Lőrincz Zoltán-Prancz Zoltán; 2. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr) -Feil Imre-Kirschner ZoltánC-1 ffi masters 200 m 24-29 év 3. Kirschner ZoltánC-1 ffi masters 200 m 30-34 év 2. Feil Imre; 5. Lőrincz ZoltánC-1 ffi masters 200 m 30-34 év 2. Meczker AndrásC-1 ffi masters 200 m 35-39 év 5. Schönweitz JánosC-1 ffi masters 200 m 35-39 év 1. Prancz Zoltán0-II. kcs. MC-1 2000 m  1. Koleszár Zoltán0-II. kcs. PC-2 2000 m  2. Brackó Zsombor-Róka Bence0-II. kcs. csapat   3. Koleszár Zoltán-Brackó Zsombor-Róka Bence-Füredi MátyásKölyök III. PC-2 2000 m  2. Huszák Donát-Fritz MarcellEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző    

Elolvasom
Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ... HÍROLVASÓ

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ...

2009.06.30, 05:43 Kajak-kenu

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Ifjúsági K-4, C-4 Válogató, Főiskolai és Egyetemi BajnokságSukoró2009. 06. 26-28. péntek-vasárnapC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 9. Ledneczky Zoltán-Till József-Kiss Gábor-Balogh ZsoltK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 1. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 9. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 500 m 9. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 500 m 6. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 5. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Blatt KristófK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 9. Weisz ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Molnár Balázs-Pinczés AlexanderC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Ledneczky Zoltán-Till JózsefPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 7. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 5. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 3. Fritz Marcell-Huszák Donát 9. Török Aurél-Kővágó AttilaTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kasi Mátyás-Kovács Ákos-Róka Bence-Cseh OlivérMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m csapat 8. Horányi Péter-Lukács Bara-Vucsák NorbertMK-1 női, gyermek II. kcs. 2000 m csapat 3. Ágoston Veszta-Pupp Noémi-Fritz AnettEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző     

Elolvasom
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság

2009.05.25, 00:00 Kajak-kenu

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság,Felnőtt és Ifjúsági Maraton VálogatóGyőr2009. 05. 22-24. péntek-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági  21 km maraton 4. Somorácz TamásK-2 női, serdülő VI. kcs. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Huszák Donát-Fritz MarcellK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km 8. Weisz ZoltánMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 2. Pinczés AlexanderMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 3. Molnár BalázsC-2 ffi, felnőtt  25,8 km 6. Dejcző Bálint-Haag Zoltán, 9. Rohn Tamás-Molnár MihályK-2 ffi, kölyök III. kcs. 10 km 9. Lukács Barna-Horányi PéterK-2 ffi, ifjúsági  21 km 4. Somorácz Tamás-Nagy Péter (Graboplast Győr)C-2 ffi, ifjúsági  21 km 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Grabplast Győr)C-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km 8. Blatt KristófK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km 6. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő VI. kcs. 15 km 2. Fenyvesi Réka, 3. Kiszli VandaPC-2 ffi, gyermek  5 km 6. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek  5 km 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 5 km 4. Fritz Anett-Ágoston VesztaMK-1 női, gyermek I. kcs. 5 km 2. Pupp NoémiEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia

2009.06.02, 11:15 Kajak-kenu

Duna Régió DiákolimpiaSukoró2009. 05. 30-31. szombat-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 4. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 2. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kovács BálintC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Blatt Kristóf, 5. Péri DávidK-1 női, serdülő VI: kcs. 1000m 2. Kiszli Vanda, 3. Fenyvesi RékaK-2 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 1. Fejes István-Somorácz TamásK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 5. Árki Dávid-Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági 2000 m csapat  1. Fejes István-Széperdei Renátó-Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  6. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh FerencK-1 női, serdülő 2000 m csapat  3. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  2. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófMK-1 ffi, kölyök III. kcs.2000 m csapat  4. Széperdei Bence-Kovács János-Benedeczky Máté, 5. Lukács Barna-Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 női, gyermek II. kcs. 200 m csapat  1. Fritz Anett-Pupp Noémi-Ágoston VesztaC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 3. Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000m 2. Pinczés Alexander, 4. Molnár Balázs,PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 2. Huszák Donát-Fritz Marcell, 5. Szendi Csaba-Hanol DávidMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiMK-2 női, gyermek I. kcs. 2000 m 6. Koch Dominika-Hanol FanniPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh Olivér, 3. Hrivik Áron-Kiss Krisztián-Hrivik Máté-Farkasinszki PéterEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző 

Elolvasom
Évadnyitó Maraton HÍROLVASÓ

Évadnyitó Maraton

2009.05.06, 06:37 Kajak-kenu

Évadnyitó MaratonTolna2009. 05. 02. szombatK-2 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 1. Somorácz Tamás-Széperdei RenátóK-2 női VII-VIII. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditK-1 lány VI. kcs. 500 m 1. Fenyvesi RékaK-2 fiú III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 2. Molnár Balázs-Pinczés Alexander 4. Lukács Barna-Horányi PéterC-1 masters  500 m     1. Meczker András    2. Feil Imre    3. Kirschner Zoltán    6. Lőrincz ZoltánK-2 női III-IV. kcs. III. évfolyam 500 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-1 ffi kezdő 500 m 5. Molnár PatrikC-1 ffi VII-VIII. kcs. 500 m 2. Rohn RichárdK-2 fiú V-VI. kcs. 500 m Széperdei Renátó-Árki DávidK-2 lány V-VI. kcs. 500 m 2. Fenyvesi Réka-Németh JuditMK-1 ffi kezdő 500 m 4. Kovács János 6. Benedeczky MátéK-1 fiú VI. kcs. 500 m 2. Széperdei RenátóC-1 fiú III. kcs. 500 m 3. Ledneczki ZoltánK-1 fiú VII-VIII. kcs. 500 m 3. Somorácz TamásK-1 fiú V. kcs. 500 m 2. Árki DávidMK-1 fiú, gyermek I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 6. Kerti Tamás   II. évfolyam 3000 m 5. Széperdei BencePC-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 3000 m 1. Fritz Krisztián-Brackó Zsombor 3. Róka Bence-Kovács ÁkosMK-1 gyermek, lány I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m 1. Pupp NoémiMK-2 gyermek, fiú I-II. kcs. I. évfolyam 3000 m     1. Kerti Tamás-Berényi Márton    2. Orvai Róbert-Molnár PatrikMK-2 gyermek, lány I-II. kcs.   I. évfolyam 3000 m 2. Hanol Fanni-Koch Dominika   II. évfolyam 3000 m 1. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 kölyök, fiú III. kcs. 3000 m 1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsC-1 serdülő, fiú V-VI. kcs. 6000 m    3. Blatt Kristóf    4. Péri Dávid    5. Kovács BálintK-1 serdülő, lány V-VI. kcs. 6000 m 1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaMC-1 fiú, gyermek II. kcs. 3000 m 1. Koleszár ZoltánK-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásC-1 ffi, ifi VII. kcs. 6000 m 2. Rohn RichárdC-1 masters  3000 m    1. Feil Imre    2. Kirschner Zoltán    3. Meczker András    6. Lőrincz ZoltánTC-4 kezdő  3000 m     1. Szendi Csaba-Gaál Csanád-Kern Márk-Hanol Dávid    2. Cseh Olivér-Hodován Dávid-Klenk Botond-Hrivik M. Bálint    4. Karmacsi Dominik-Kasi Mátyás-Farkasinszky Péter-Hrivik Á. BotondK-2 lány III-IV. kcs. 3000 m 1. Lukács Petra-Vajda EszterMK-2 fiú III. kcs. 3000 m    1. Horányi Péter-Lukács Barna    2. Vucsák Norbert-Széperdei Bence    3. Kovács János-Bendeczky MátéMC-1 fiú III. kcs. 3000 m    1. Huszák Donát    3. Fritz Marcell    4. Török M. AurélEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző   

Elolvasom
Évadnyitó maraton HÍROLVASÓ

Évadnyitó maraton

2006.04.30, 02:51 Kajak-kenu

Évadnyitó maraton 2006. április 30. - Helye: Tolna Az április 30-ai versennyel indult a 2006-os szezon a kajak-kenu sportban. A versenyszámok 6 egyesület részvétekével kerültek lebonyolításra. Idén először rövidtávú verseny számokban is elindulhattak a versenyzők. Az Atomerőmű SE kajak- kenu szakosztálya nagy számú csapatot delegált erre a versenyre. A paksi fiatalok szinte minden vesenyszámban a dobogóra állhattak. Az edzői stáb elégedetten nyugtázta az eredményeket és bizakodva tekint előre a szezonra. - Feil Imre - Eredmények: 1./ K-2 ffi. VII-VIII. évf. 500 m 3. Pinczés János – Bor Alexander ASE 2./ K-2 női VII-VIII. évf. 500 m 2. Bucher Ivett – Járfás Tímea Tolnatext – ASE 3./ K-1 ffi. III-IV. évf. 500 m IV. évf. 2. Somorácz Tamás ASE 8./ K-1 ffi V.évf. 500 m 5. Fejes István ASE 7. Somorácz Tamás ASE 9./ K-1 ffi VI.évf. 500 m 1.Bor Dániel ASE 11./C-1 ffi. V-VI.évf. 500 3. Dejcző Bálint ASE 5. Sohonyai Zoltán ASE 10. Sáfrány Gyula ASE 13. Csipszer Bertalan ASE 15./ K-1 ffi. VII-VIII. évf. 500 m 3. Pinczés János ASE 8. Bor Alexander ASE 16./ K-1 női VII-VIII évf. 500 m 3. Járfás Tímea ASE 17./ C-1 ffi. VII-VIII.évf. 500 m 3. Molnár Mihály ASE 4. Róhn Tamás ASE 5. Benke Mihály ASE 18./ K-2 ffi. V-VI.évf. 500 m 3. Somorácz Tamás – Fejes István ASE 23./C-1 feln. 500 m 3. Kirschner Zoltán ASE 4. Meczker András ASE 5. Feil Imre ASE 7. Lőrincz Zoltán ASE 24./ K-1 női feln. 500 m 1. Fenyvesi Judit ASE 25./ K-1 ffi. feln. 500 m 3. Tóth Gábor ASE 7. Prantner József ASE 26./ K-1 ffi. V-VI.évf. 5000 m 4. Bor Dániel ASE 5. Fejes István ASE 28./ C-1 ffi. V-VI.évf. 5000 m V. évf. 2. Csipszer Bertalan ASE 3. Sáfrány Gyula ASE VI.évf. 3. Dejcző Bálint ASE 5. Sohonyai Zoltán ASE 30./ MK-1 fiú I-II. évf. 2000 m 1. Árki Dávid ASE 6. Németh Ferenc ASE 32./K-1 fiú III-IV.évf. 5000 m IV. évf. 5. Somorácz Tamás ASE 34./ C-1 fiú III-IV.évf 5000 m IV.évf. 2. Rohn Richárd ASE 35./ K-1 ffi masters 5000 m 4. Horváth Gergő ASE 5. Tóth Gábor ASE 6. Prantner József ASE 36./ K-1 női masters 5000 m 1. Fenyvesi Judit ASE 37./C-1 ffi masters 5000 m 3. Feil Imre ASE 4. Kirschner Zoltán ASE 5. Meczker András ASE 6. Lőrincz Zoltán ASE 41./MK-1 fiú III.évf 5000 m 1. Széperdei Renátó ASE 2. Sárközi Márk ASE 42./MK-1 leány III.évf. 5000 m 1. Fenyvesi Réka ASE 2. Németh Judit ASE 43./K-1 ffi.ifi 5000 m 4. Pinczés János ASE 7. Bor Alexander ASE 44./K-1 női ifi 5000 m 2. Járfás Tímea ASE 45./C-1ffi ifi 5000 m 2. Molnár Mihály ASE 3. Benke Mátyás ASE 4. Rohn Tamás ASE 46./K-2ffi serd. V-VI.évf 5000 m 3. Fejes István – Somorácz Tamás ASE 48./C-2 serd. Fiú V-VI.évf 1. Sohonyai Zoltán – Dejcző Bálint ASE 49./MK-2 gyermeI_II.évf. 2000 m II.évf 2. Németh Ferenc – Árki Dániel ASE 51./TC-4 gyermek I-II.évf 2000 m 1. Balogh Zsolt – Péri Dávid – Sima Ferenc –Kővágó Attila ASE 2. Kovács Bálint – Kiss Dániel – Till József – Huszák Donát ASE 3. Feczer Máté – Feczer Zoltán – Koleszár Zoltán – Bodor Bálint ASE 52./K-2 kölyök III-IV.évf 5000 m IV.évf. 1. Széperdei Renátó – Sárközi Márk ASE 53./K-2 kölyök leány III-IV.évf. 5000 m 4. Fenyvesi Réka – Németh Judit ASE 54./MK-1 fiú kezdő 2000 m 1. Vakar Alexander ASE 2. Lukács Bence ASE 5. Feil Dániel ASE 6. Horányi Péter ASE 7. Horányi Benjamin ASE 55./MK-1 leány kezdő 2000 m 1. Kiszli Vanda ASE 7. Csipszer Bettina ASE 8. Vajda Eszter ASE 9. Fritz Anett ASE 10. Lukács Petra ASE

Elolvasom
Astra Zeneca Maraton Magyar Bajnokság Győr HÍROLVASÓ

Astra Zeneca Maraton Magyar Bajnokság Győr

2006.05.14, 02:50 Kajak-kenu

Astra Zeneca Maraton Magyar Bajnokság Győr 2006. 05. 12-14. péntek-vasárnap C-2 serdülő VI. kcs. 15 km II. Sohonyai Zoltán-Dejcző Bálint K-1 fiú, kölyök IV kcs. 10 km IV. Somorácz Tamás MK-1 fiú, kölyök III. kcs. 10 km IV. Széperdei Renátó C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km II. Dejcző Bálint MK-1 lány, kölyök III. kcs. 10 km VI. Fenyvesi Réka Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Dunaferr Kupa Dunaújváros HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa Dunaújváros

2006.06.10, 02:48 Kajak-kenu

Dunaferr Kupa Dunaújváros 2006. 06. 10. szombat K-1 férfi, ifi VII. kcs. 1000 m I. Pinczés János, II. Bor Alexander K-1 fiú, serdülő V. kcs. 1000 m VII. Fejes István C-1 serdülő V. kcs. 1000 m I. Sáfrány Gyula, II. Csipszer Bertalan K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 1000 m IV. Somorácz Tamás C-1 serdülő VI. kcs. 1000 m III. Dejcző Bálint, IV. Sohonyai Zoltán K-1 fiú, serdülő VI. kcs. 1000 m I. Bor Dániel MK-1 fiú, gyermek I. kcs. 2000 m VI. Pinczés Alexander MK-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 2000 m II. Németh Ferenc-Árki Dávid MK-1 fiú I-III. kcs. 2000 m I. Széperdei Renátó, VII. Sárközi Márk MK-1 leány, kölyök III. kcs. 2000 m II. Fenyvesi Réka, VI. Németh Judit IX. Kiszli Vanda MC-1 I-II. kcs. 2000 m IV. Csipszer Balázs K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 4000 m V. Somorácz Tamás C-1 fiú, kölyök III-IV. kcs. 4000 m IV. Rohn Richárd K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 500 m VIII. Somorácz Tamás C-1 ifi VII-VIII. kcs. 500 m VI. Molnár Mihály, VII. Rohn Tamás K-1 férfi, ifi VII. kcs. 500 m I. Pinczés János, II. Bor Alexander K-1 női, ifi VII-VIII. kcs. 500 m IV. Járfás Tímea Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékverseny. I. EORV vál. HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékverseny. I. EORV vál.

2006.06.18, 02:47 Kajak-kenu

Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékverseny. I. EORV vál. Sukoró 2006. 06. 16-18. péntek-vasárnap C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m V. Sohonyai Zoltán K-1 női, ifi VII. kcs. 1000 m IX. Járfás Tímea C-2 férfi, ifi VII-VIII. kcs. 1000 m V. Rohn Tamás - Molnár Mihály C-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m IV. Sohonyai Zoltán - Dejcző Bálint C-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m VI. Sáfrány Gyula - Csipszer Bertalan K-4 ffi, ifi VII-VIII. kcs. 1000 m IV. Bor Dániel - Cziczer Viktor - Pinczés János - Bor Alexander K-1 ffi, ifi VII. kcs. 500 m VIII. Pinczés János C-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m I. Dejcző Balázs C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m II. Dejcző Bálint K-4 ffi, ifi VII-VIII. kcs. 500 m III. Bor Alexander - Pinczés János - Bor Dánie - Cziczer Viktor C-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m IV. Dejcző Bálint - Sohonyai Zoltán C-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m VI. Csipszer Bertalan - Sáfrány Gyula C-2 ffi, ifi VII-VIII. kcs. 500 m VIII. Molnár Mihály - Rohn Tamás K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 4000 m IX. Somorácz Tamás C-1 fiú, kölyök IV. kcs. 4000 m IX. Rohn Richárd MK-1 fiú, kölyök III. kcs. 4000 m III. Széperdei Renátó MK-1 leány, kölyök III. kcs. 4000 m VIII. Fenyvesi Judit - XII. Németh Judit MK-2 fiú, gyermek II. kcs. 2000 m X. Árki Dávid - Németh Ferenc MC-1 fiú, gyermek I-II. kcs. 2000 m X. Csipszer Balázs MK-1 fiú, gyermek I. kcs. 2000 m XII. Pinczés Alexander Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Vidék Bajnokság Sukoró HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság Sukoró

2006.07.09, 02:46 Kajak-kenu

Vidék Bajnokság Sukoró 2006.07.07-09. péntek-vasárnap K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m VIII. Bor Dániel C-1 férfi, felnőtt 1000 m II. Prancz Zoltán C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m V. Sohonyai Zoltán K-2 férfi, serdülő V. kcs. 1000 m IX. Fejes István-Somorácz Tamás C-2 férfi, ifjúsági 1000 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 500 m V. Sohonyai Zoltán C-2 férfi, ifjúsági 500 m IV. Molnár Mihály-Rohn Tamás C-2 férfi, serdülő V. kcs. 500 m III. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m XI. Bor Dániel C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 4000 m II. Sohonyai Zoltán C-2 férfi, serdülő V. kcs. 4000 m II. Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula MK-1 férfi, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Széperdei Renátó, VI. Sárközi Márk C-1 férfi, kölyök IV. kcs. 4000 m V. Rohn Richárd MK-1 női, kölyök III. kcs. 4000 m IV. Fenyvesi Réka. VII. Németh Judit TC-4 férfi, kölyök III. kcs. 2000 m III. Feczer Máté-Kovács Bálint- Péri Dávid-Till József; IV. Balogh Zsolt-Bogdán Bálint- Feczer Zoltán-Kővágó Attila MK-2 férfi, gyermek II. kcs. 2000 m III. Árki Dávid-Németh Ferenc MC-1 férfi, gyermek I-II. kcs. 2000 m VIII. Csipszer Balázs MK-1 férfi, gyermek I. kcs. 2000 m VII. Pinczés Alexander TC-4 férfi, kölyök I-II. kcs. 2000 m VI. Koleszár Zoltán-Huszák Donát- Kiss Dániel-Sima Tamás Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre

Elolvasom
Dunai István Emlékverseny - keretfeltöltő - II. EORV vál. Sukoró HÍROLVASÓ

Dunai István Emlékverseny - keretfeltöltő - II. EORV vál. Sukoró

2006.09.10, 02:44 Kajak-kenu

Dunai István Emlékverseny - keretfeltöltő - II. EORV vál. Sukoró 2006.09.09-10. szombat-vasárnap K-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m IX. Bor Dániel C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m V. Dejcző Bálint C-1 férfi, kölyök IV. kcs. 1000 m VI. Rohn Richárd K-1 férfi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m VIII. Pinczés János C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 500 m III. Dejcző Bálint K-1 férfi, ifjúsági VII. kcs. 500 m VIII. Pinczés János C-2 férfi, serdülő VI. kcs. 500 m III. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán MK-1 férfi, gyermek II. kcs. 2000 m X. Árki Dávid MK-1 női, kölyök III. kcs. 4000 m II. Fenyvesi Réka MK-1 férfi, kölyök III. kcs. 4000 m III. Széperdei Renátó K-1 férfi, kölyök IV. kcs. 4000 m X. Somorácz Tamás Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre

Elolvasom
Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros

2008.10.11, 02:23 Kajak-kenu

2008.10.11.     Ritter Károly Emlékverseny - DunaújvárosK-1 fiú, serdülő V-VI. évf. 2000 m2. Somorácz Tamás 3. Széperdei RenátóK-1 lány, serdülő V-VI. évf. 2000 m1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaC-1 serdülő V-VI. évf. 2000 m 1. Rohn RichárdK-1 fiú, kölyök III-IV. évf. 2000 m 3. Árki DávidMK-1 fiú, kölyök III. évf. 2000 m 1. Weisz ZoltánC-1 felnőtt 2000 m 3. Molnár Mihály 6. Dejcző BálintC-1 fiú, kölyök IV. évf. 2000 m 3. Blatt KristófMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsMC-1 gyermek I-II. évf. 2000 m 4. Huszák DonátTC-4 gyermek I-II. évf. 2000 m4. Kovács Ákos-Domokos József- Glósz Gergő-Cseh OlivérMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m3. Horányi Péter 4. Vucsák Norbert 5. Kerti Tamás 6. Hőnyi PéterMK-1 lány, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Ágoston Veszta 2. Lukács Petra 4. Koch DominikaPC-2 gyermek I-II. évf. 2000 m5. Brackó Zsombor-Fricz KrisztiánC-1 felnőtt 500 m 3. Dejcző Bálint 4. Molnár MihályK-1 fiú, ifi 500 m 1. Fejes István 2. Somorácz TamásK-1 lány, ifi 500 m 2. Fenyvesi Réka 5. Kiszli VandaK-1 fiú, serdülő 500 m 1. Széperdei RenátóEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Keretfeltöltő, Duna István Emlékverseny - Sukoró HÍROLVASÓ

Keretfeltöltő, Duna István Emlékverseny - Sukoró

2008.10.05, 02:22 Kajak-kenu

2008.10.04-05.     Keretfeltöltő, Duna István Emlékverseny - SukoróK-1 női, serdülő V. 1000 m 2. Kiszli VandaK-1 női, serdülő V. 500 m 2. Fenyvesi Réka, 3. Kiszli VandaMK-2 ffi, gyermek II. 2000 m 3. Pinczés Alexander-Molnár BalázsK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 1. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 4000 m 4. Kiszli Vanda6. Fenyvesi Réka K-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki DávidEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Yamaha Gyermek, Kölyök, Ifjúsági és Masters Gyorsasági Magyar Bajnokság HÍROLVASÓ

Yamaha Gyermek, Kölyök, Ifjúsági és Masters Gyorsasági Magyar Bajnokság

2004.08.08, 02:14 Kajak-kenu

Yamaha Gyermek, Kölyök, Ifjúsági és Masters Gyorsasági Magyar Bajnokság 2004. augusztus 06-08. Sukoró K-4 fiú kölyök III-IV. 1000 m - Fejes István-Reich Roland-Csányi Tibor-Bor Dániel V. hely K-4 leány kölyök III-IV. 500 m - Pinczés Sztella-Prantner Anikó-Pupp Edina-Blazsek Zsófia V. hely C-2 fiú kölyök IV. 500 m - Dejczo Bálint-Sohonyai Zoltán II. hely C-2 fiú kölyök IV. 2000 m - Sohonyai Zoltán-Dejczo Bálint I. hely K-2 leány kölyök III. 2000 m - Prantner Anikó-Pinczés Sztella IV. hely PC-2 fiú kölyök III. 2000 m - Sáfrány Gyula-Csipszer Bertalan IV. hely C-1 masters 500 m 30-34 - Viktor Endre III. hely C-1 férfi masters 200 m 30-34 - Viktor Endre I. hely

Elolvasom
Vidék Bajnokság HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság

2004.07.04, 02:13 Kajak-kenu

Vidék Bajnokság 2004. július 2-4. - Sukoró K-1 férfi 1000 m Gyökös Lajos II. hely C-1 férfi 1000 m Prancz Zoltán IV. hely C-2 férfi 1000 m Feil Imre-Prancz Zoltán II. hely Lichosyt Róbert-Kirscher Zoltán IV. hely K-1 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea VI. hely K-2 fiú kölyök IV. 1000 m Csányi Tibor-Reich Roland VI. hely C-2 fiú kölyök IV. 1000m Sohonyai Zoltán-Dejczo Bálint I. hely C-4 férfi 1000 m Prancz Zoltán-Lichosyt Róbert- Kirscher Zoltán-Feil Imre III. hely K-2 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea-Pupp Edina III. hely K-4 fiú kölyök III-IV. 1000 m Bor Dániel-Reich Roland- Fejes István-Csányi Tibor II. hely K-1 férfi 500 m Gyökös Lajos III. hely C-1 férfi 500 m Feil Imre II. hely C-1 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs V. hely K-1 férfi serdülo V. 500 m Pinczés János VI. hely K-4 leány kölyök III-IV. 500 m Prantner Anikó-Pupp Edina- Pinczés Sztella-Balzsek Zsófia II. hely C-2 férfi 500 m Kirschner Zoltán-Feil Imre IV. hely K-1 noi serdülo V. 500 m Járfás Tímea IV. hely C-2 fiú kölyök IV. 500 m Dejczo Bálint-Sohonyai Zoltán I. hely C-4 férfi 500 m Feil Imre-Kirschner Zoltán- Viktor Endre-Rácz Róbert V. hely MK-1 fiú gyermek II. 2000 m Somorácz Tamás III. hely K-1 férfi serdülo V. 2000 m Pinczés János III. hely C-1 férfi serdülo VI. 2000 m Dejczo Balázs III. hely PC-2 fiú kölyök III. 2000 m Csipszer Bertalan-Sáfrány Gyula V. hely K-2 leány kölyök III. 2000 m Pranter Anikó-Pinczés Sztella II. hely

Elolvasom
Országos Diákolimpia I. EORV válogató HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia I. EORV válogató

2004.06.20, 02:12 Kajak-kenu

Országos Diákolimpia I. EORV válogató2004. június 18-20. - Velencei tóC-1 fiú kölyök IV. 1000 mDejczo Bálint V. helyK-2 férfi serdülo V. 1000 mPintér Márk (Verocei Kajak-Kenu Egyesület)-Pinczés János IV. helyK-2 noi serdülo V. 1000 mJárfás Tímea-Pupp Edina VI. helyC-1 fiú kölyök IV. 500 mSohonyai Zoltán V. helyC-1 férfi serdülo VI. 500 mDejczo Balázs I. helyC-2 fiú kölyök IV. 500mSohonyai Zoltán-Dejczo Bálint II. helyK-2 férfi serdülo V. 500 mPinczés János-Pintér Márk III. helyC-2 férfi serdülo VI. 500 mDejczo Balázs-Dobrosi Dániel András (Lágymányosi Sportegyesület) III. helyC-2 férfi ifi VIII. 500 mNagy Tamás (Vác)-Lichosyt Róbert I. helyK-2 leány kölyök III. 2000 mPrantner Anikó-Pinczés Sztella V. helyMK-1 fiú gyermek II. 2000 mSomorácz Tamás V. helyPC-2 fiú kölyök III. 2000 m

Elolvasom
Régiós Válogatott Viadal HÍROLVASÓ

Régiós Válogatott Viadal

2004.06.06, 01:37 Kajak-kenu

Régiós Válogatott Viadal Szolnok, 2004. június 5-6. C-4 férfi serdülo IV.-VI 500 m I. hely Varga Dávid (Gyor) - Németh Gergely - (Gyor) Dankházi Kornél (Gyor) - Dejczo Balázs (ASE) C-4 férfi serdülo IV.-VI 500 m VI. hely Sohonyai Zoltán (ASE) - Dejczo Bálint (ASE)- Vass András (Dunaferr)- Márton Attila (Dunaferr) C-1 fiú kölyök IV. 500 m VI. hely Sohonyai Zoltán C-1 férfi serdülo VI. 500 m IV. hely Dejczo Balázs C-2 fiú kölyök IV. 500 m III. hely Sohonyai Zoltán - Dejczo Bálint C-2 férfi serdülo VI. 500 m V. hely Dankházi Kornél (Gyor) - Dejczo Balázs (ASE)

Elolvasom
Duna Csoport - Diákolimpia HÍROLVASÓ

Duna Csoport - Diákolimpia

2004.05.30, 01:36 Kajak-kenu

Duna Csoport - Diákolimpia 2004. május 29-30. Velencei tó C-1 férfi ifi 1000 m Lichosyt Róbert IV. hely C-1 férfi ifi 500 m Lichosyt Róbert IV. hely K-1 férfi serdülo V. 1000 m Pinczés János VI. hely C-1 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs II. hely K-1 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea V. hely K-1 férfi serdülo V. 500 m Pinczés János V. hely C-1 fiú kölyök IV. 1000 m Dejczo Bálint II. hely C-1 fiú kölyök IV. 500 m Sohonyai Zoltán III. hely K-2 férfi serdülo V. 1000 m Cziczer Viktor - Bor Alexander III. hely C-2 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs - Dankházi Kornél III. hely K-2 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea - Pupp Edina VI. hely C-2 fiú kölyök IV. 500 m Dejczo Bálint - Sohonyai Zoltán I. hely K-2 fiú kölyök IV. 1000 m Reich Roland - Csányi Tibor V. hely K-2 fiú könyök III. 2000 m Szlanyinka Róbert - Fejes István VI. hely PC-2 fiú kölyök III. 200 m Csipszer Bertalan - Sáfrány Gyula I. hely Tóth Eduárd - Csipszer Balázs IV. hely K-2 leány kölyök III. 2000 m Pranter Anikó - Pinczés Sztella II. hely MK-1 leány kölyök III. 200 m Blazsek Zsófia VII. hely   MK-1 fiú gyermek II. 2000 m Somorácz Tamás IV. hely  

Elolvasom
Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros

2005.10.01, 13:26 Kajak-kenu

Ritter Károly EmlékversenyDunaújváros2005.10.01. szombatK-1 serdülo fiú VI. kcs. 4000 mI. Pinczés JánosIII. Cziczer ViktorVI. Bor AlexanderK-1 serdülo fiú V. kcs. 4000mII. Bor Dániel K-1 serdülo lány VI. kcs. 4000 m I. Járfás Tímea K-2 kölyök lány IV. kcs. 4000 mI. Pinczés Sztella-Prantner AnikóMK-1 gyermek lány II. kcs. 4000 mII. Fenyvesi RékaMK-2 gyermek fiú II. kcs. 4000 mII. Széperdei Renátó-Sárközi Márk

Elolvasom
Gyermek-Kölyök-Serdülő OB - Sukoró HÍROLVASÓ

Gyermek-Kölyök-Serdülő OB - Sukoró

2005.07.29, 13:22 Kajak-kenu

Gyermek-Kölyök-Serdülő OBSukoró -2005.07.29-31.K-1 leány serd. VI. kcs. 500 mV. Járfás TímeaC-2 fiú serd. V. kcs. 500 mI. Sohonyai Zoltán - Dejczo BálintK-4 serd. fiú 500 mIII. Bor Alexander - Bor Dániel - Pinczés János - Cziczer ViktorC-2 serd. V. kcs. 1000 mIII. Sohonyai Zoltán - Dejczo BálintK-4 kölyök leány 1000 mIV. Pinczés Szella - Prantner Anikó - Blazsek Zsófia - Magyar NikolettK-2 kölyök leány IV. kcs. 1000 mV. Pinczés Sztella - Prantner AnikóK-4 serd. fiú 1000 mV. Pinczés János - Bor Alexander - Bor Dániel - Cziczer ViktorK-1 serd. fiú VI. kcs. 4000 mV. Pinczés JánosC-1 serd. fiú V. kcs. 4000 mII. Sohonyai ZoltánK-2 kölyök leány IV. kcs. 4000 mV. Pinczés Sztella - Prantner AnikóMK-1 kölyök fiú III. kcs. 4000 mIV. Somorácz TamásMK-2 gyermek fiú II. kcs. 2000 mV. Széperdei Renátó - Sárközi Márk

Elolvasom
Vidék Bajnokság - Sukoró HÍROLVASÓ

Vidék Bajnokság - Sukoró

2005.07.12, 13:19 Kajak-kenu

Sukoró -2005.07.12.Verseny: Vidék BajnokságC-1 férfi 1000 mII. Prancz ZoltánC-2 férfi 1000 mIII. Prancz Zoltán - Fehér ImreK-1 noi serd. VI. kcs. 1000 mIII. Járfás TímeaK-1 férfi serd. VI. kcs. 1000 mV. Pinczés JánosK-1 leány kölyök IV. kcs. 1000 mVI. Prantner AnikóK-1 noi serd. VI. kcs. 500 mI. Járfás TímeaC-2 férfi serd. V. kcs. 500 mI. Sohonyai Zoltán - Dejczo BálintK-4 férfi serd. VI. kcs. 500 mI. Bor Dániel - Bor Alexander - Cziczer Viktor - Pinczés János C-1 férfi serd. V. kcs. 500 mII. Dejczo BálintK-1 férfi serd. VI. kcs. 500 mIV. Pinczés JánosK-1 noi serd. VI. kcs. 4000 mII. Járfás TímeaK-2 leány kölyök IV. kcs. 4000 mIII. Prantner Anikó - Pinczés SztellaC-1 férfi serd. V. kcs. 4000 mIII. Sohonyai ZoltánMK-2 fiú gyerm. II. kcs. 2000 mIV. Széperdei Renátó - Sárközi MárkMK-2 leány gyerm. II. kcs. 2000 mV. Bor Andrea - Németh JuditMK-1 fiú kölyök III. kcs. 4000 mV. Somorácz TamásMK-1 leány gyermek II. kcs. 3x200 m váltóV. Bor Andrea - Németh Judit - Fenyvesi Réka

Elolvasom
Felnőtt Magyar Bajnokság és Régiós Válogatott Viadal HÍROLVASÓ

Felnőtt Magyar Bajnokság és Régiós Válogatott Viadal

2005.06.24, 13:17 Kajak-kenu

Felnőtt Magyar Bajnokság és Régiós Válogatott ViadalSzeged - 2005.06.24-26.K-1 férfi 1000 mV. Boros Gergely C-2 férfi 1000 mI. Kozmann György (ASE) - Kolonics György (Csepel) K-2 leány kölyök IV. korcsoport 1000 mIV. Prantner Anikó - Pinczés Sztella K-4 noi serdülo 500 mIV. Járfás Tímea (ASE) - Hideg A. (Kaposvár) - Kollár I. (DKKK.) Hagymás A. (DKKK.) K-1 férfi 500 mIV. Boros Gergely C-2 férfi 500 mI. Kozmann György - Kolonics György C-4 férfi 500 mI. Kozmann György (ASE) - Fürdök G. - Hüttner Cs. (Szeged) - Novák F. (Honvéd)V. Prancz Zoltán - Feil Imre - Fehér Imre - Viktor Endre C-1 férfi ifi 500 mV. Dejczo Balázs K-1 férfi 200 mI. Boros Gergely C-2 férfi 200 mII. Kozmann György - Kolonics GyörgyVI. Fehér Imre - Viktor Endre C-4 férfi 200 mII. Kozmann György - Viktor Endre - Fehér Imre - Feil Imre

Elolvasom
Országos Diákolimpia - Velence-Sukoró HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia - Velence-Sukoró

2005.06.17, 13:16 Kajak-kenu

Országos DiákolimpiaVelence-Sukoró2005. 06.17-19. C-2 férfi serdülo V. kcs. 1000 mIII. Sohonyai Zoltán - Dejczo Bálint K-4 leány kölyök III-IV. kcs. 1000 mIII. Magyar Nikolett-Blazsek Zsófia-Pinczés Sztella-Prantner AnikóC-2 férfi serdülo V. kcs. 500 mI. Sohonyai Zoltán-Dejczo BálintC-1 férfi ifi VII. kcs. 500 mII. Dejczo Balázs K-4 férfi serdülo V-VI. kcs. 500 mIII. Bor Alexander-Pinczés János-Cziczer Viktor-Bor DánielK-4 férfi serdülo V-VI. kcs. 1000 mIV. Bor Alexander-Pinczés János-Cziczer Viktor-Bor DánielK-2 férfi serdülo V-VII. kcs. 500 mVI. Pinczés János-Pintér MárkMK-1 fiú kölyök III. kcs. 4000 mIV. Somorácz TamásMK-2 fiú II. kcs. 2000 mVI. Széperdei Renátó-Sárközi MárkMK-1leány gyermek I. kcs. 3x400 m váltóIV. Németh Judit-Bor Andrea-Fenyvesi Réka

Elolvasom
DUNA RÉGIÓ DIÁKOLIMPIA - SUKORÓ HÍROLVASÓ

DUNA RÉGIÓ DIÁKOLIMPIA - SUKORÓ

2005.05.28, 13:13 Kajak-kenu

DUNA RÉGIÓ DIÁKOLIMPIA2005.05.28-29. - SUKORÓ C-1 ifi VII. évfolyam500 m II. Dejczo Balázs1000 m III. Dejczo BalázsK-1 férfi serdülo VI. évfolyam1000 m VI. Pinczés JánosK-1 noi serdülo VI. évfolyam500 m V. Járfás Tímea1000 m III. Járfás TímeaK-1 férfi serdülo V. évfolyam500 m VI. Bor Dániel1000 m V. Bor Dániel C-1 férfi serdülo V. évfolyam500 m VI. Dejczo Bálint1000 m V. Dejczo Bálint1000 m VI. Sohonyai ZoltánC-2 férfi serdülo V. évfolyam1000 m IV. Dejczo Bálint - Sohonyai Zoltán  K-2 noi kölyök IV. évfolyam1000 m II. Pinczés Sztella - Prantner Anikó1000 m I. Pinczés Sztella - Prantner AnikóMK-1 férfi kölyök III. évfolyam 4000 m V. Somorácz TamásMK-2 férfi kölyök II. évfolyam2000 m III. Széperdei Renátó - Sárközi Márk

Elolvasom
Versenynaptár 2005. HÍROLVASÓ

Versenynaptár 2005.

2005.01.01, 13:12 Kajak-kenu

Versenynaptár 2005. Hazai és külföldi rendezésu versenyek idopont verseny megnevezése helyszín rendezo nevezés zárlat FEBRUÁR   február 5. Fizikai Felméro BajnokságGyorGYVSE-MKKSZ GYVSE jan. 31. ÁPRILIS   április 23-24. Hungarodeo, Vadvízi Verseny Miskolc VTE-Gazdi Raft   helyszínen április 30. Hídépíto Kupa - Öböl kör bajnokság, I.Sárkányhajó Vál. U-öböl Épitok - KSI SE KSI SE ápr. 22. 16.00 MÁJUS május 7-8. Felnott és Ifjúsági Tájékoztató, Ifjúsági Olimpiai Vál.;   II-III. Sárkányhajó Válogató Szolnok MKKSZ MKKSZ ápr. 29. 16.00 május 7. Évadnyitó verseny - Vasutas Kupa Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ ápr. 20. 16.00 május 13-15. Országos Maraton Bajnokság Gyor GYVSE-MKKSZ MKKSZ máj. 6. 16.00 május 21. Népszerusíto verseny  Lágymos Lágymos     május 21. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr Dunaferr máj. 13. 16.00 május 21-22. Pécsi tó kupa Orfü PKKC PKKC máj. 13. 16.00 május 28-29. Alois Dallmayr International Marathon RaceTolna Tolnatext MKKSZ   május 28-29. Budapest-Régió Diákolimpia U-öböl BKKSZ BKKSZ máj. 20. 16.00 május 28-29.Duna-Régió DiákolimpiaSukoró MKKSZ MKKSZ máj. 20. 16.00 május 28. Lillafüred Kupa Hámori tó BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ máj. 11. május 28. Tiszafüred Kupa Tiszafüred Tiszafüred Tiszafüred máj. 20 JÚNIUS június 3-5. I. Felnott és Ifi Válogató, Tisza-Régió Diákolimpia Szeged MKKSZ MKKSZ máj. 27. 16.00 június 11. Eszkimó-Indián Játékok   MKKSZ MKKSZ máj. 3. 16.00 június 17-19. Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékv. -I. EORV vál. Sukoró MKKSZ MKKSZ jún. 10. 16.00 június 24-26. II. Felnott és Ifi Válogató, Felnott OB , Régiós Vál. Viad Szeged MKKSZ MKKSZ jún. 17. 16.00 június 25. Simon Fiala emlékverseny  Békésszent. BSZHSE Fabó I. jún. 17. 16.00 június 25. Nyékládháza Kupa (csak 2000 méter) Nyékládháza BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ jún. 8 június 25-26. Maraton VK Dinant       JÚLIUS július 2-3. U23 Válogató, Masters, Szabadidos és Egyetemi OB Szolnok MKKSZ MKKSZ jún. 24. 16.00 július 2. Takarékszövetkezet Kupa Tata THAC THAC jún. 24. 16.00 július 4-8. Fiatalok Olimpiai Fesztiválja Lignano       július 9-10. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Vidék Bajnokság. Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Ifi maraton EB válogató Tolna MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 14-17. IFI, U23 EURÓPA-BAJNOKSÁG Plovdiv       július 16-17. Sárkányhajó Játékok Duisburg       július 16-17. Korös Kupa Szarvas Szarvas Szarvas júl. 8. 16.00 július 16. Csorba-tavi Lazítás Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ helyszínen július 23-24. MARATON EURÓPA-BAJNOKSÁG Tyn       július 23-24. Viharsarok Kupa Gyomaendrod Korös Kajak Korös Kajak júl. 15. július 28-31. FELNOTT EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan       július 29-31. Gyermek, Kölyök, Serdülo OB  Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 22. 16.00 AUGUSZTUS aug. 5-7.  IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG Szeged MKKSZ - ICF     aug. 6.  MAKKE-Folyambajnokságot UKSC telep MAKKE MAKKE helyszínen aug. 11-12.  Junior és Ifjúsági OB    Szolnok MKKSZ MKKSZ aug. 5. 16.00 aug. 13-14.  I .Európai Kajak-Kenu Európai Masters Viadal 2005 Szeged MKKSZ   kiírás szerint aug. 24-28. FELNOTT VILÁGBAJNOKSÁG Zágráb       aug. 26. Népszerusíto verseny Tiszafüred Tiszafüred   helyszínen aug. 27. Tokaj város Nagydíja, Borsod Megye Bajnoksága Tokaj BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 13. 16.00 aug. 28. BÉM-Kupa Népszerusíto verseny Tapolca DKSC   helyszínen SZEPTEMBER szept. 3. Országos Túrabajnokság Dunakiliti MKKSZ-MTSz MKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3. Népszerusíto verseny Csepel BKKSZ BKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3-4. id. Csaba András Emlékverseny Orfü PKKC PKKC aug. 26. 16.00 szept. 3-4. Felnott és Ifjúsági Maraton VB. Válogató Gyor MKKSZ MKKSZ szept.2. 16.00 szept. 10. Miskolc Város Bajnoksága Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 24. 16.00 szept. 10-11. Dunai István Emlékverseny - Keretfeltölto - II.EORV vál. Sukoró VVSI SZK-SE MKKSZ szept. 9. 16.00 szept. 17-18. EORV Racice       szept. 17. Zsaró - Kopasz Túra, Népszerusíto Verseny Tokaj     helyszínen szept. 24. Évadzáró Maraton verseny Tolna TMKKSZ Tolnatext szept.16. OKTÓBER október 1. Ritter Károly emlékverseny Dunaújváros Dunaferr Dunaferr szept. 23. október 1. Héra Tutajos-Kupa Népszerusíto Verseny Neszmély Révalmás Révalmás szept. 23. október 8. Évadzáró Maraton verseny Budapest BKKSZ MKKSZ szept. 30. október 15-16. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Perth      

Elolvasom
Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró HÍROLVASÓ

Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - Sukoró

2007.07.27, 13:05 Kajak-kenu

Szabad Föld Kupa, Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság - SukoróC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 9. Rohn RichárdC-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)C-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast)K-2 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 4. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 3x200 m 7. Kerti Dávid-Sárközi Márk-Széperdei RenátóMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 3x200 m4. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh Ferenc5. Rohn Richárd-Kecskeméti Márk-Hoschek Norbert (mindketten Révalmási Tutajos Vízisport Egylet)K-1 női, kölyök IV. kcs. 3x200 m 2. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő IV. kcs. 4000 m 8. Csipszer BertalanK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 2. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Fenyvesi RékaC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m5. Csipszer Balázs-Kovács Bálint-Blatt Kristóf-Feczer MátéMK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m6. Kiss Dániel-Till József-Ledneczky Zoltán-Koleszár Zoltán9. Huszák Donát-Fritz Marcell-Feczer Zoltán-Brackó ZsomborEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - Szeged HÍROLVASÓ

III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - Szeged

2007.07.13, 13:05 Kajak-kenu

III. Felnőtt Válogató, U23 Válogató és Vidék Bajnokság - SzegedC-1 ffi, ifi 1000 m 8. Sohonyai ZoltánK-1 ffi, felnőtt válogató 500 m 2. Boros GergelyK-1 női, kölyök, IV. kcs. 1000 m 9. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő, V. kcs. 1000 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi 1000 m 1. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán; 3. Molnár Mihály-Rohn TamásC-1 ffi, felnőtt válogató 200 m 9. Dejcző BalázsK-4 ffi, felnőtt válogató 200 m 1. Babella Balázs (Pécsi K-K Club)-Boros Gergely; Beé István (Domino Honvéd)-Kadler Viktor (Graboplast)C-1 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző BálintC-1 ffi, serdülő,V. kcs. 500 m 6. Rohn RichárdC-4 ffi, U23 500 m 4. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)C-2 ffi, ifi 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, U23 1000 m 1. Boros GergelyK-1 ffi, U23 500 m 1. Boros GergelyK-2 ffi, U23 500m 1. Boros Gergely-Sík Márton (Démász-Szeged)C-4 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt Róbert-Zödi László-Lédeczi Péter-Molnár Tamás (mindhárman Démász-Szeged)K-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 4. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő, V. kcs. 4000 m 3. Rohn RihárdK-1 ffi, kölyök, IV. kcs. 4000 m 6. Széperdei RenátóC-1 ffi, kölyök, III. kcs. 4000 m 6. Csipszer Balázs; 9. Péri DávidK-1 női, kölyök, IV. kcs. 4000 m 7. Kiszli Vanda; 8. Fenyvesi RékaPC-2 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Pukli Bálint-Ledneczky ZoltánMK-2 ffi, gyermek, I. kcs. 2000 m 2. Pinczés Alexander-Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek, I-II. kcs. 2000 m 7. Kővágó Attilla-Kiss Dániel-Sima Tamás-Brackó Zsombor; 8. Balogh Márk-Khin Olivér-Feczer Zoltán-Balogh ZsoltEdzők: Bedecs Ferenc, Séra Miklós, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Országos Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia - Sukoró

2007.06.02, 13:02 Kajak-kenu

Országos Diákolimpia - SukoróC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 6. Molnár MihályC-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 3. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd ( )C-1 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 5. Dejcző BálintC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Rohn RichárdC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Csipszer Bertalan-Sárfány GyulaK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi RékaMK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 3. Pinczés Alexander-Molnár BalázsEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró

2007.06.02, 12:46 Kajak-kenu

Duna-Régió Diákolimpia - SukoróC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 5. Molnár MihályC-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 3. Rohn Richárd, 9. Tóth TamásC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 6. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 8. Fenyvesi Réka, 9. Kiszli VandaC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 3. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 5. Rohn TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Sáfrány Gyula, 7. Csipszer BertalanC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 8. Fejes István-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 2. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaK-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Kerti Dávid-Sárközi MárkK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi Réka, 8. Kiszli Vanda, 11. Németh JuditK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 7. Csipszer BalázsMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 17. Németh Ferenc, 18. Lukács BencePC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán, 8. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, 11. Khin Olivér-Balogh Zsolt, 12. Pukli Bálit-Kiss DánielMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek 2000 m 3. Fritz Marcell-Balogh Márk-Krámer Péter-Brackó ZsomborEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Maraton Magyar Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Maraton Magyar Bajnokság - Győr

2007.05.25, 12:45 Kajak-kenu

Maraton Magyar Bajnokság - GyőrC-1 ffi, ifi 21 km VIII. Sohonyai Zoltán, X. Dejcző Bálint, XI. Molnár MihályC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km V. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km XI. Csipszer BalázsK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 10 km II. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 10 km VIII. Fenyvesi Réka, XVI. Kiszli VandaMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 10 km VII. Németh FerencK-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km V. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő V. kcs. 15 km XV. Rohn RichárdC-2 ffi, felnőtt 28 km V. Lichosyt Róbert-Takács ViktorC-2 ffi, ifi 21 km II. Dejcző Bálint-Sohonyai Zoltán, VI. Molnár Mihály-Rohn TamásK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 15 km XXIII. Fejes IstvánMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 5 m III. Pinczés Alexander-Molnár BalázsK-2 ffi, kölyök IV.kcs. 10 km XVI. Kerti Dávid-Sárközi MárkPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 5 m VII. Till József-Balogh Zsolt, VIII. Feczer Zoltán-Ledneczky Zoltán, IX. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, XII. Pukli Bálint-Kiss DánielTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 5 km X. Kővágó Attila-Mittler István- Fritz Marcell-Sima TamásEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András. Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
DUNAFERR KUPA 2007. HÍROLVASÓ

DUNAFERR KUPA 2007.

2007.05.19, 12:44 Kajak-kenu

DUNAFERR KUPA 2007.K-1 férfi ifi VII.évf. 1000m VII.-VIII. évf. 5. Pinczés János C-1 ifi VIII. évf. 1000m 6. Molnár Mihály 7. Rohn Tamás C-1 fiú V-VI. évf. 1000m 3. Rohn Richárd 6. Sáfrány Gyula 7. Csipszer Bertalan K-1 fiú III.- IV. évf. 1000m 4. Széperdei Renátó 9. Árki Dávid K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000m 7. Fejes István K-1 kölyök lány IV. évf. 1000m 4. Fenyvesi Réka 5. Kiszli Vanda 7. Németh Judit MK-1 lány gyermek 2000m 2. Csipszer Bettina 3. Fritz Anett 7. Pupp Noémi 8. Vajda Eszter MK-1 gyermek I.-II. évf. 2000m 1. Feil Dániel 2. Weisz Zoltán 6. Fogas Gergő 8. Horányi Péter TC-4 I-II. évf. fiú 2000m 3. Feczer Zoltán-Mittler István-Kővágó Attila-Sima Tamás 4. Kiss Krisztián-Paksai Ferenc-Khín Olivér-Cseh Olivér 5. Krémer Péter-Balogh Márk-Balogh Zsolt-Braczkó Zsombor PC-2 gyermek fiú I.-II. évf. 2000m 5. Koleszár Zoltán-Huszák Donát 7. Kiss Dániel -Pukli Bálint MK-1 gyermek fiú I.évf. 2000m 2. Pinczés Alexander 4. Molnár Balázs PC-2 gyermek III. évf. 2000m 3. Kovács Bálint-Feczer Máté 4. Blatt Kristóf-Ledneczky Zoltán 5. Péri Dávid-Till József MK-1 fiú III. évf. 2000 m 8. Németh Ferenc 9. Lukács Bence K-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 3. Árki Dávid C-1 kölyök fiú III. évf. 2000m 5. Csipszer Balázs K-1 ifi VII.-VIII. évf. 500m 2. Pinczés János K-1 serdülő fiú V. évf. 500m 6. Somorácz Tamás C-1 serdülő fiú V. évf. 500m 2. Rohn Richárd K-1 kölyök fiú IV. évf. 500m 3. Széperdei Renátó K-1 serdülő fiú VI. évf. 500m 4. Fejes István K-1 kölyök lány 500m IV. évf. 500m 2. Fenyvesi Réka 3. Kiszli Vanda 5. Németh Judit Két sportolónk, Dejcző Balázs és Dejcző Bálint elnyerte a „Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója” címet. A kitüntetéseket 2007. május 22-én Hiller István oktatási miniszter adta át.

Elolvasom
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -Sukoróok HÍROLVASÓ

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -Sukoróok

2008.08.01, 02:49 Kajak-kenu

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság -SukoróokK-1 női, serdülő V. 500 m 6. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 500 m 6. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 500 m 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)K-2 női, serdülő V. 500 m 5. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 5. Széperdei RenátóK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 6. Lukács Bence-Árki DávidK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn Richárd- Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)K-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 3. Árki DávidMK-2 ffi, gyermek II. 2000 m 4.Molnár Balázs-Pinczés AelxanderPC-2 ffi, gyermek I-II.2000 m 4. Huszák Donát-Koleszár ZoltánMK-1 ffi, kölyök III.3x200 mváltó 4. Pinczés Alexander-Weisz Zoltán-Molnár BalázsC-1 ffi, kölyök IV. 3x200 m 3. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Vidéki Bajnokság - Sukoró HÍROLVASÓ

Vidéki Bajnokság - Sukoró

2008.07.04, 02:46 Kajak-kenu

Vidéki Bajnokság - SukoróC-1 ffi, U23 1000 m 3. Lichosyt RóbertK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, ifjúsági 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Rohn RichárdK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m3. Tóth Gergő (Alois Dallmayr-Tolnatext Kajak-Kenu)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 3. Lukács Bence-Árki DávidK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, U23 500 m 4. Molnár Mihály-Lichosyt RóbertC-1 ffi, ifjúsági 500 m 1. Dejcző BálintK-1 ffi, serdülő V. 500 m 5. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 500 m 4. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 500 m 5. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 500 m4. Nagy Péter (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)-Somorácz TamásC-2 ffi, U23 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifjúsági 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 női, serdülő V. 500 m 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 2. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 4. Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. 4000 m 5. Németh Judit-Túri ZsuzsannaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 4. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m4. Csipszer Balázs; 5. Péri DávidMK-1 ffi, gyermek II. 2000 m 4. Pinczés AlexanderPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m2. Huszák Donát-Koleszár ZoltánPC-2 ffi, kölyök III. 2000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m3. Kővágó Attila-Fritz Krisztián-Török Aurél-Sima TamásMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m vátló2. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz ZoltánEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia - Sukoró

2008.05.31, 02:43 Kajak-kenu

Duna Régió Diákolimpia - SukoróK-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 3. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 1000 m 3. Fenyvesi Réka; 4. Kiszli VandaK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Széperdei Renátó-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 1. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)C-2 ffi, serdülő V. 1000 m 4. Kovács Bálint-Feczer MátéK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 5. Lukács Bence-Árki DávidK-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 4000m 3. Kiszli Vanda; 4. Fenyvesi RékaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Péri Dávid; 6. Blatt KristófMK-1 női, kölyök III. 4000 m 5. Csipszer BettinaTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m 2. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brackó ZsomborPc-2 ffi, kölyök III. 2000 m 6. Pukli Bálint-Lednezcky ZoltánMK-1 női, gyermek I. 2000 m 2. Pupp Noémi; 6. Fritz AnettMK-1 női gyermek II. 2000 m 4. Vajda EszterPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán5. Kővágó Attila-Sima Tamás; 6. Tibay Álmos-Fritz MarcellMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m váltó 3. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz Zoltán Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dánielás

Elolvasom
Dunaferr Kupa - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa - Dunaújváros

2008.05.24, 02:42 Kajak-kenu

Dunaferr Kupa - DunaújvárosK-1 felnőtt 500 m 3. Fejes IstvánK-1 serdülő fiú V. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 serdülő fiú IV. 500 m 1. Somorácz TamásK-1 serdülő lány V. 500 m 1. Fenyvesi Réka, 2. Kiszli Vanda, 4. Németh JuditC-1 kölyök III. 500 m 4. Blatt KristófK-1 kölyök fiú 500 m 4. Árki DávidK-1 serdülő fiú 4x500 m 3. Széperdei Renátó - Túri Márton - Somorácz Tamás – Fejes IstvánK-1 lány 4x500 m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda – Túri Zsuzsa – Németh JuditK-1 kölyök fiú 4x300 m 2. Németh Ferenc - Árki Dávid - Kerti Dávid - Lukács BenceMC-1 gyermek I. 500 m 1. Koleszár ZoltánMC-1 gyermek II. 500 m 4.Huszák DonátMK-1 lány I-II. 500 m 3. Pupp Noémi, 4. Vajda EszterPC-2 fiú I-II. 500 m 2. Huszák Donát – Koleszár Zoltán, 3. Braczkó Zsolt – Balogh Zsolt. 4. Sima Tamás – Kővágó AttilaMK-1 fiú I. 500 m 4. Kerti TamásMK-1 lány I. 500 m 3. Cseh BiankaMK-1 fiú II. 500 m 2. Molnár Balázs, 3. Pinczés AlexanderMK-1 lány III. 500 m 3. Csipszer BettinaC-1 fiú III: 500 m 6. Till JózsefMK-2 fiú I-II. 500 m 1. Molnár Balázs – Pinczés AlexanderPC-2 kölyök III. 500 m 2. Kiss Dániel – Fritz Marcell, 3.Ledneczki Zoltán – Pukli BálintMK-1 lány II. 500 m 6. Lukács PetraMK-1 fiú II. 500 m 1. Horányi Péter, 3. Lukács BarnaTC-4 fiú I. 500 m 1.Török Aurél – Fritz Krisztián – Glósz Gergely – Lénárt Dániel, 3. Balogh Márk – Róka Bence – Domokos József – Kovács Ákos, 4. Cseh Olivér – Kiss Krisztián – Sima Tamás – Kővágó AttilaCsapatversenyben II. helyezést ért el az Atomerőmű SE csapata.Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - Győr HÍROLVASÓ

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - Győr

2008.05.16, 02:38 Kajak-kenu

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság - GyőrC-1 ffi, ifi 21 km 8. Sohonyai Zoltán; 9. Dejcző BálintK-1 ffi, kölyök IV. 10 km 6. Árki DávidMK1- ffi, kölyök III. 10 km 8. Weisz ZoltánK-1 ffi, serdülő V. 15 km 1. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 15 km 8. Kiszli VandaC-2 ffi, felnőtt 28 km 6. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi 21 km 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánMK-2 ffi, gyermek II. 5 km 6. Pinczés Alexander-Molnár BalázsPC-2 ffi, gyermek 5 km 5. Huszák Donát-Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek 5 km 8. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brakó ZsomborK-2 női, serdülő V. 15 km 3. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaEdzők: Bedecs Ferenc, bMeczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Évadnyitó Maraton - Tolna HÍROLVASÓ

Évadnyitó Maraton - Tolna

2008.05.03, 02:36 Kajak-kenu

Évadnyitó Maraton - TolnaK-2 ffi, ifi 500 m 1. Tóth Gergő-Somorácz TamásK-2 női, ifi 500 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaMK-1 női, kezdő ’96 500 m 3. Vajda Eszter; 6. Lukács PetraMK-1 női, kezdő ’97 500 m 2. Fritz Anett; 4. Ágoston VesztaMK-1 ffi, kezdő ’99 500 m 2. Kerti Tamás; 5. Molnár PatrikK-2 ffi, kölyök 500 m 2. Lukács Bence-Árki Dávid4. Németh Ferenc-Kerti DávidK-1 női, serdülő 500 m 1. Fenyvesi Réka; 3. Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő 500 m 6. Lukács Bence-Árki DávidMK-1 ffi, kezdő ’97 500 m 4. Széperdei BenceK-2 női, serdülő 500 m1. Fenyvesi Réka-Kiszli Vanda4. Németh Judit-Túri ZsuzsaK-1 ffi, kölyök 500 m 2. Árki Dávid6. Lukács BenceMK-1 ffi, kezdő ’96 500 m 1. Horányi Péter3. Vucsák Norbert4. Lukács BarnaMK-1 ffi, kezdő ’95 500 m 2. Ritter KristófMK-1 női, kezdő ’98 500 m1. Pupp Noémi5. Földesi FanniK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m. 2. Somorácz TamásK-1 ffi, ifi 500 m 2. Fejes IstvánMK-1 fiú, gyermek 3000 m 3. Molnár BalázsMC-1 fiú, gyermek 3000 m 1. Till JózsefPC-2 fiú, gyermek 3000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán4. Sima Tamás-Kővágó AttilaMK-1 fiú, kölyök 3000 m 5. Weisz ZoltánK-1 fiú, kölyök 3000 m 3. Árki Dávid6. Lukács BencePC-2 fiú, kölyök 3000 m 3. Ledneczky Zoltán-Till József4. Kiss Dániel-Fritz Marcell5. Balogh Zsolt-Brackó ZsomborMK-1 lány, kölyök 3000 m 1. Csipszer BettinaK-1 fiú, serdülő V. kcs. 6000 m. 1. Széperdei RenátóK-1 fiú, serdülő VI. kcs. 6000 m 1. Somorácz TamásK-1 női, serdülő 6000 m 1. Fenyvesi Réka2. Kiszli Vanda4. Németh JuditK-1 ffi, ifi 6000 m 6. Fejes IstvánTC-4 kezdő 2000 m 1. Török Aurél-Róka Bence-Kasi Mátyás-Koleszár Zoltán3. Glósz Gergely-Lénárt Dániel - Cseh Olivér-Huszák Donát4. Balogh Márk-Angyal János - Domokos József-Kovács ÁkosEdzők: Meczker András, Gutai Dániel, Feil Imre

Elolvasom
Hídépítő Kupa - Budapest, Újpesti Öböl HÍROLVASÓ

Hídépítő Kupa - Budapest, Újpesti Öböl

2008.04.27, 02:35 Kajak-kenu

Hídépítő Kupa - Budapest, Újpesti ÖbölK-1 fiú, serdülő VI. évf. 2. Somorácz TamásK-1 leány, serdülő V. évf. 1. Fenyvesi Réka7. Kiszli VandaK-1 fiú, kölyök IV. évf. 5. Árki DávidK-1 fiú, serdülő V. évf. 4. Széperdei RenátóMK-2 gyermek II. évf. 1. Pinczés Alexander-Molnár Balázs Edzők: Meczker András

Elolvasom
Versenyeredmények HÍROLVASÓ

Versenyeredmények

2004.10.10, 02:22 Kajak-kenu

2004. október 10. C-1 felnott 10 kmPrancz Zoltán IV. helyNK-1 kölyök leány 5 kgPrantner Anikó IV. hely, Pinczés Sztella VI. helyK-1 Serd. fiú 10 kmPinczés János III. helyC-1 kölyök 5 kmSohonyai Zoltán V. hely Dejczo Bálint IV. hely Sáfrány Gyula IV. hely Csipszer Bertalan II. helyNK-1 gyerm. lány 2 kmMagyar Nikolett VI. helyC-1 serd. 10 kmDejczo Balázs V. helyMK-1 gyerm. fiú 2 kmSomorácz Tamás II. helyK-1 kölyök fiú 5 kmBor Dániel IV. helyMK-1 gyerm. fiú kezdo 2 kmSzéperdei Renátó I. helyNMK-1 gyerm. lány kezdo 2 kmFenyvesi Réka III. hely Bor Andrea IV. hely Németh Judit VI. helyK-2 kölyök fiú 5 kmFejes István I. hely

Elolvasom
Versenynaptár 2004. HÍROLVASÓ

Versenynaptár 2004.

2004.01.01, 02:11 Kajak-kenu

Versenynaptár 2004. Hazai és külföldi rendezésu versenyek idopont verseny megnevezése helyszín rendezo nevezés zárlat FEBRUÁR             február 7. Fizikai Felméro Bajnokság Gyor GYVSE-MKKSZ GYVSE febr. 2. ÁPRILIS             április 17. Évadnyitó 2, 5, 10, 20, 28km Tolna TMKKSZ-Tolnatext helyszínen   április 24. Hídépíto Kupa - Öböl kör bajnokság U-öböl Épitok - KSI SE KSI SE ápr. 17. 16.00 MÁJUS           május 1-2. I. felnott válogató (EB, Olimpia), Ifi tájékoztató Szolnok MKKSZ MKKSZ ápr. 23. 16.00 május 8. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr Dunaferr ápr. 30. május 8. Évadnyitó verseny - Vasutas Kupa Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ ápr. 30. május 14-16. Maraton Magyar Bajnokság Gyor MKKSZ MKKSZ máj. 7. 16.00 május 22. Gyori Sárkányhajó Fesztivál Gyor Rába Sárkányhajó C. Rába SC.   május 22. Iskolák, diáksportkörök Versenye Lágymányos Lágymányos Lágym. máj. 14. május 21-23. FELNOTT EB - PÓTKVALIFIKÁCIÓ Poznan       május 29. Lillafüred Kupa Hámori tó BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ máj. 21. május 29-30. I. Maraton VK Franciao.       május 29-30. Budapest Diákolimpia Budapest BKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 május 29-30. Duna csop. Diákolimpia Sukoró MKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 május 29-30. Tisza csop. Diákolimpia Szolnok MKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 JÚNIUS           június 4-6. Szeged MKKSZ MKKSZ máj. 28. 16.00 június 11-13. II. felnott olimpiai válogató - Felnott OB Szeged MKKSZ MKKSZ jún. 4. 16.00 június 19. Tiszafüred Kupa Tiszafüred Tiszafüred Tiszafüred jún. 11. június 18-20. Országos Diákolimpia - Szabó F. emlékv. -I. EORV vál. Sukoró MKKSZ MKKSZ jún. 11. 16.00 június 19-20. II. Maraton VK Crestuma       június 26-27. II. ifi EB válogató, U23 EB válogató, Régiós Vál. Viadal Szolnok MKKSZ MKKSZ jún. 18. 16.00 június 26. Nyékládháza Kupa Nyékládháza BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ jún. 18. június 26-27. Simon Fiala emlékverseny  Békésszent. BSZHSE Fabó I. jún. 18. JÚLIUS           július 2-4. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ MKKSZ júl. 25. 16.00 július 2-4. Vidék Bajnokság. Velence MKKSZ MKKSZ júl. 25. 16.00 július 10-11. Ifi maraton VB válogató Tokaj MKKSZ MKKSZ júl. 2. 16.00 július 17-18. Korös Kupa Szarvas Szarvas Szarvas júl. 9. július 23-25. IFI, U23 EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan       július 31-aug.1. Serdülo, Junior OB  Szolnok MKKSZ MKKSZ júl. 23. 16.00 július 31-aug.1. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Bergen       AUGUSZTUS           aug. 5-8.  Gyemek, Kölyök, Ifjúsági és Masters OB Velence MKKSZ MKKSZ júl. 30. 16.00 aug. 14-15.  Viharsarok Kupa Gyomaendrod Korös Kajak Korös Kajak aug. 6. aug. 20. Népszerusíto verseny Tiszafüred Tiszafüred helyszínen   aug. 21. Borsod megye Bajnoksága Tokaj BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 13. aug. 22. BÉM-Kupa Népszerusíto verseny Tapolca DKSC helyszínen   aug. 23-28. OLIMPIAI JÁTÉKOK Athén       SZEPTEMBER           szept. 4-5. id. Csaba András Emlékverseny Orfü Pécsi KKC Pécsi KKC   szept. 11. 500 és 2000 méteres verseny Tolna Tolna Tolna szept. 3. szept. 11. Népszerusíto verseny Lágymányos BKKSZ BKKSZ szept. 3. szept. 11. Miskolc város Bajnoksága Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ szept. 3. szept. 18-19. Dunai István emlékverseny - Keretfeltölto - II.EORV vál. Velence VVSI SZK-VVSI SE MKKSZ szept.10. 16.00 szept. 25-26. EORV Szeged       OKTÓBER           október 2. Ritter Károly emlékverseny Dunaújváros Dunaferr Dunaferr szept. 24. október 9. Évadzáró Maraton verseny Budapest BKKSZ MKKSZ okt. 1. október 10. Évadzáró 2, 5, 10km Tolna TMKKSZ-Tolnatext helyszínen  

Elolvasom
Felnőtt válogató + Vidék Bajnokság HÍROLVASÓ

Felnőtt válogató + Vidék Bajnokság

2003.07.13, 02:07 Kajak-kenu

Felnőtt válogató + Vidék Bajnokság Szolnok - 2003.07.11-13. C-1 férfi junior 1000mIV. Kirschner ZoltánC-1 férfi ifi 1000mVI. Lichosyt RóbertK-1 férfi 1000m (válogató)V. Gyökös LajosC-2 férfi 1000m (válogató)I. Kozmann György-Kolonics GyörgyC-1 férfi serdülo V. korcsoport 1000mII. Dejczo BalázsK-1 fiú kölyök IV. kcs. 1000mIII. Pinczés JánosC-2 férfi 1000mVI. Kirscner Zoltán-Rácz RóbertK-1 noi junior 1000mV. Fenyvesi JuditK-1 leány kölyök IV. kcs. 1000mIV. Járfás TímeaC-4 férfi 1000mIII. Frigyesi Kristóf-Rácz Róbert- Kirschner Zoltán-Lichosyt RóbertK-2 noi serdülo VI. kcs. 1000mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka MariannC-1 férfi junior 500mVI. Kirschner ZoltánC-2 férfi 500m (válogató)I. Kozmann György-Kolonics GyörgyK-1 férfi 200m (válogató)V. Boros GergelyC-1 férfi 200m (válogató)III. Feil ImreC-2 férfi 200m (válogató)II. Kozmann György-Kolonics GyörgyC-2 férfi 500mV. Kirschner Zoltán-Rácz RóbertK-1 noi junior 500mI. Fenyvesi JuditK-1 leány kölyök IV. kcs. 500mV. Járfás TímeaC-4 férfi 500mII. Feil Imre-Kirschner Zoltán- Rácz Róbert- Prancz ZoltánK-2 noi serdülo VI. kcs. 500mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka MariannC-4 fiú kölyök III-IV. kcs. 500mII. Sohonyai Zoltán-Dejczo Bálint-Rózsavölgyi Richárrd-Gyutai AdriánK-2 fiú gyermek II. kcs. 2000mII. Szlanyinka Róbert-Fejes IstvánC-1 férfi serdülo 2000mIII. Dejczo BalázsK-2 noi serdülo VI. kcs. 2000mV. Bodnár Dorottya-Szlanyinka MariannTC-4 fiú gyermek I-II. kcs. 2000mIII. Csipszer Bertalan-Csipszer Balázs-Sáfrány Gyula-Tóth EduárdK-2 fiú kölyök II. kcs. 2000mVI. Csányi Tibor-Bor DánielK-1 fiú kölyök IV. kcs. 2000mIV. Pinczés JánosK-2 leány gyermek II. kcs. 2000mI. Pinczés Stella-Prantner AnikóC-1 fiú kölyök III. kcs. 2000mIII. Dejczo Bálint VI. Sohonyai Zoltán

Elolvasom
2003. évi versenynaptár HÍROLVASÓ

2003. évi versenynaptár

2003.01.01, 02:03 Kajak-kenu

2003. évi versenynaptár    időpontverseny megnevezésehelyszínrendezőFEBRUÁR     február 8.Fizikai Felmérő BajnokságGyőrGYVSE-MKKSZÁPRILIS     április 12.vizi felmérő versenyDunavarsányMKKSZáprilis 19.Rövid pályás Sprint KupaBudapestNeranó Kft.április 26.Évadnyitó maratonTolnaTMKKSZ-TolnatextMÁJUS   május 2-4.II. World CupMechelen május 3.Hídépítő KupaU-öbölÉpitők-KSI SEmájus 3-4.Felnőtt tájékoztatóSzolnokMKKSZmájus 10.Évadnyitó versenyMiskolcBAZ. KKSZmájus 17-18.Maraton Magyar BajnokságGyőrMKKSZmájus 23-25.III. World CupSzegedMKKSZmájus 31.Lillafüred KupaHámori tóBAZ. KKSZJÚNIUS   máj.31-június 1.Dunaferr Kupa  június 7-8.Budapest DiákolimpiaBudapestBKKSZjúnius 7-8.Duna csop. DiákolimpiaSukoróMKKSZjúnius 7-8.Tisza csop. Diákolimpia, Ifi tájékoztatóSzolnokMKKSZjúnius 20-22.IV. World CupDuisburg június 20-22.Országos DiákolimpiaSukoróMKKSZjúnius 21-22.I. Maraton VilágkupaBergen június 21.Csorba-tavi lazításMiskolcBAZ. KKSZjúnius 21.Masters FolyambajnokságBudapestMAKKEjúnius 28-29.Simon Fiala emlékversenyBékésszent.BSZHSEJÚLIUS   július 4-6.V. World CupZágráb július 4-6.Budapest BajnokságBudapestBKKSZjúlius 4-6.I. ifjúsági VB válogatóSzolnokMKKSZjúlius 11-13.I. Felnőtt VB válogató, Vidék BajnokságSzolnokMKKSZjúlius 12.Nyéki KupaNyékládházaNyékládházajúlius 12-13.Maraton Európa-bajnokságGdansk július 19-20.Kőrös KupaSzarvasSzarvasjúlius 25-27.Gyerm, Kölyök, Serd, Junior OBSukoróMKKSZAUGUSZTUS   aug. 1-3. II. Felnőtt és Ifi VB válogató, Feln, Ifi, Masters OBSzegedMKKSZaug. 8.SzétlövésSzolnokMKKSZaug. 9.Ifi Maraton VB válogatóGyőrMKKSZaug. 15-17.Elő OlimpiaAthén aug. 16-17.II. Maraton VilágkupaTyn aug. 22.Népszerűsítő versenyTiszafüredTiszafüredaug. 23.Borsod megye BajnokságaTokajBAZ. KKSZaug. 24.BÉM-Kupa Népszerűsítő versenyTapolcaDKSCaug. 29-31.Ifjúsági Gyorsasági VilágbajnokságKomatsu SZEPTEMBER   szept. 6.Miskolc város BajnokságaMiskolcBAZ. KKSZszept. 11-14.Felnőtt Gyorsasági VilágbajnokságGainesville szept. 20.Ritter Károly emklékversenyDunaújvárosDunaferrszept. 20-21.EORVLengyel.o. szept. 27-28.Maraton VilágbajnokságValladolid szept. 27-28.Dunai István emlékversenyVelenceVVSI SZK-VVSI SEOKTÓBER   október 4.Évadzáró Maraton versenyBudapestBKKSZoktóber 11.Évadzáró Maraton versenyTolnaTMKKSZ-Tolnatext  

Elolvasom
Versenyeredmények - 2001 HÍROLVASÓ

Versenyeredmények - 2001

2001.12.20, 00:00 Kajak-kenu

NEMZETKÖZI EREDMÉNYEKVilágbajnokság Poznan1. helyezett Kozmann György -/Zala György-Belicza Béla-Iván Gábor/ C-4 1000 m2. helyezett Kozmann György- /Zala György-Belicza Béla, Iván Gábor/ C-4 500 m6. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 mEurópa Bajnokság Milánó2. helyezett Kozmann György-/Iván Gábor-Zala György-Belicza Béla/ C-4 1000 m3. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m4. helyezett Kozmann György-/Zala György/ C-2 500 mNemzetközi verseny Szeged1. helyezett Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs Endre/ C-4 500 m1. helyezett Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs Endre/ C-4 200 m3. helyezett Kozmann György C-1 1000 mHAZAI EREDMÉNYEKI. felnõtt válogató Szeged1. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m2. helyezett Kozmann György C-1 1000 m3. helyezett Feil Imre-Pranz Zoltán-Fehér Imre-Kozmann György C-4 200 m5. helyezett Feil Imre C-1 200 mII. felnõtt válogató Szolnok1. helyezett Kozmann György-Zala György C-2 200 m1. helyezett Feil Imre-Kozmann György C-2 200 m1. helyezett Kozmann György-/Zala György-Iván Gábor-Belicza Béla/ C-4 500 m és C-4 1000 m Országos felnõtt bajnokság1. helyezett Kozmann György-/Belicza Béla-Fürdök Gábor-Hütner Csaba/ C-4 1000 mFeil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs László/ C-4 200 m2. helyezett Kozmann György C-1 1000 mKozmann György C-1 500 mFeil Imre-Kozmann György C-2 200Feil Imre-Kozmann György-Fehér Imre-/Ipacs László/ C-4 500 m4. helyezett Kirschner Zolrán-Feil Imre-/Szigeti-Kurucz/5. helyezett Feil Imre C-1 500 mFeil Imre-Kozmann György C-2 200 m6. helyezett Fehér Imre C-1 200 mGyökös Lajos-/Gyimesi/ K-2 1000 mOrszágos Junior Bajnokság1. helyezett Gyökös Lajos K-1 500 m2. helyezett Gyökös Lajos K-1 1000 m4. helyezett Boros Gergely-Gyökös Lajos K-2 500 mBoros Gergely-Gyökös Lajos K-2 200 m5. helyezett Boros Gergely K-1 500 m6. helyezett Fenyvesi Judit K-1 1000 mKirschner Zoltán-Benke Roland-Nagy Balázs-Rácz Róbert C-4 1000 mOrszágos Ifjúsági Bajnokság3. helyezett Boros Gergely K-2 500 mOrszágos Serdülõ Bajnokság 2. helyezett Prantner József-Adorján Tamás K-2 1000 m2. helyezett Tóth Gábor-Adorján Tamás K-2 500 mOrszágos Kölyök Bajnokság1. helyezett Dejczõ Balázs C-1 2000 m3. helyezett Dejczõ Balázs C-1 500 m Országos Maraton Bajnokság2. helyezett Dejczõ Balázs C-13. helyezett BorosGergely-Szõts Attila K-2 Dejczõ Balázs-Sohonyai PC-24. helyezett Fenyvesi Judit-Tóth Noémi K-2 Horváth Tünde-Morgen K-25. helyezett Pincés János-Prantner József K-26. helyezett Fenyvesi Judit K-1 Reich Roland-Szlanyinka R. K-2Vidék BajnokságBajnokok:Dejczõ Balázs C-1 2000 mFenyvesi Judit K-1 500 m K-1 1000 mGyökös Lajos K-1 1000 m K-1 500 mPrancz Zoltán-Fehér Imre C-2 500 mSzõts István-Tóth Gábor K-2 2000 mFrigyesi Kristóf-Lichosit Róbert C-4 1000 mPulai Tamás-Rácz RóbertBenke Roland-Kirschner Zoltán C-4 1000 m és 500 mNagy Balázs-Krausz

Elolvasom
Eszkimó-Indián Játékok HÍROLVASÓ

Eszkimó-Indián Játékok

2016.06.24, 06:27 Kajak-kenu

Futam versenyszám Dobás Húzodzkodás Futás+evezés 1 K-1 fiú kölyök U13 (2003) 11:00 11:20 9:00 2 MK-1 fiú kölyök U13 (2003) 11:00 11:20 9:15 3 K-1 lány kölyök U13 (2003) 11:15 11:35 9:30 4 MK-1 lány kölyök U13 (2003) 11:15 11:35 9:45 5 C-1 kölyök U13 (2003) 11:15 11:35 10:00 6 MK-1 fiú gyermek U12 (2004) "A" 11:30 11:50 10:15 7 MK-1 fiú gyermek U12 (2004) "B" 11:30 11:50 10:30 8 TC-4 gyermek U9-U12 (2003-2007) 11:45 12:05 10:45 9 MK-1 lány gyermek U12 (2004) 11:45 12:05 11:00 10 MK-1 fiú gyermek U11 (2005) "A" 12:00 12:20 11:15 11 MK-1 fiú gyermek U11 (2005) "B" 12:00 12:20 11:30 12 MK-1 lány gyermek U11 (2005) 12:15 12:35 11:45 13 MK-1 fiú gyermek U9 (2007) 12:15 12:35 12:00 14 MK-1 fiú gyermek U10 (2006) 12:30 12:50 12:15 15 MK-1 lány gyermek U10 (2006) 12:30 12:50 12:30 16 MK-1 lány gyermek U9 (2007) 12:30 12:50 12:45

Elolvasom