Szörfkajak-kenu HÍROLVASÓ

Szörfkajak-kenu

2018.09.25, 14:32 Kajak-kenu

A dunaújvárosi kétnapos kajak-kenus regattával érkezett meg az ősz, ugyanis a regionális viadal első napján olyan szél és hullámok fogadták a fiatalokat, ami a szörfösöket is kihívások elé állította volna. A Dunaferr Kupa izgalmas futamokkal és jó hangulattal nyújtott betekintést a kajak-kenus világba.

Elolvasom
Dunaújvárosi ősz HÍROLVASÓ

Dunaújvárosi ősz

2017.09.25, 15:24 Kajak-kenu

A sok-sok szorgos paksi kajak-kenus fiatalnak köszönhetően az egyesületek pontversenyének második helyen zárt az ASE, kicsit lemaradva a házigazda Dunaújvárostól a szokásos őszi hétvégén, a Dunaferr Kupán.

Elolvasom
Hármas Front HÍROLVASÓ

Hármas Front

2017.07.09, 18:27 Kajak-kenu

Sűrű hétvégét tudhat maga mögött az ASE Kajak-Kenu Szakosztálya, hiszen három fronton is helyt kellett állni. Az ifik és U23-asok Szolnokon, a második válogatón versenyeztek, a legkisebbek Dunaújvárosban, az Eszkimó-Indián Játékokon ügyeskedtek, míg a sárkányhajósoknak a szegedi Európa-bajnokságon volt jelenésük.

Elolvasom
Premier Dunaújvárosban HÍROLVASÓ

Premier Dunaújvárosban

2015.09.30, 13:01 Kajak-kenu

20 éremmel, 9 arannyal, 5 ezüsttel és 6 bronzzal tértek haza a paksi kajak-kenusok Dunaújvárosból, ahol a legkisebbek is bemutatkoztak.

Elolvasom
ASE-s fölény a Dunaferr Kupán HÍROLVASÓ

ASE-s fölény a Dunaferr Kupán

2014.09.23, 13:31 Kajak-kenu

8 arany-, 9 ezüst- és 7 bronzérem. Ezzel a kollekcióval és a további értékes helyezésekkel magabiztosan nyerte meg az egyesületek közötti pontversenyt az ASE a Dunaújvárosban megrendezett kajak-kenus viadalon.

Elolvasom
Dunaferr-Kupa eredményei HÍROLVASÓ

Dunaferr-Kupa eredményei

2011.10.11, 10:37 Kajak-kenu

Blatt 1. Dunaújvárosban

Elolvasom
Dunaferr Kupa eredmények HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa eredmények

2009.09.22, 08:20 Kajak-kenu

Végetért a hétvégén megrendezésre került Dunaferr Kupa. Az Atomerőmű SE versenyzői a következő helyezéseket érték el a dunaújvárosi versenyen.  Verseny: Dunaferr KupaVerseny helye: DunaújvárosVerseny ideje: 2009. 09. 19. szombat

Elolvasom
Dunaferr Kupa Dunaújváros HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa Dunaújváros

2006.06.10, 02:48 Kajak-kenu

Dunaferr Kupa Dunaújváros 2006. 06. 10. szombat K-1 férfi, ifi VII. kcs. 1000 m I. Pinczés János, II. Bor Alexander K-1 fiú, serdülő V. kcs. 1000 m VII. Fejes István C-1 serdülő V. kcs. 1000 m I. Sáfrány Gyula, II. Csipszer Bertalan K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 1000 m IV. Somorácz Tamás C-1 serdülő VI. kcs. 1000 m III. Dejcző Bálint, IV. Sohonyai Zoltán K-1 fiú, serdülő VI. kcs. 1000 m I. Bor Dániel MK-1 fiú, gyermek I. kcs. 2000 m VI. Pinczés Alexander MK-2 fiú, gyermek I-II. kcs. 2000 m II. Németh Ferenc-Árki Dávid MK-1 fiú I-III. kcs. 2000 m I. Széperdei Renátó, VII. Sárközi Márk MK-1 leány, kölyök III. kcs. 2000 m II. Fenyvesi Réka, VI. Németh Judit IX. Kiszli Vanda MC-1 I-II. kcs. 2000 m IV. Csipszer Balázs K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 4000 m V. Somorácz Tamás C-1 fiú, kölyök III-IV. kcs. 4000 m IV. Rohn Richárd K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 500 m VIII. Somorácz Tamás C-1 ifi VII-VIII. kcs. 500 m VI. Molnár Mihály, VII. Rohn Tamás K-1 férfi, ifi VII. kcs. 500 m I. Pinczés János, II. Bor Alexander K-1 női, ifi VII-VIII. kcs. 500 m IV. Járfás Tímea Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros

2008.10.11, 02:23 Kajak-kenu

2008.10.11.     Ritter Károly Emlékverseny - DunaújvárosK-1 fiú, serdülő V-VI. évf. 2000 m2. Somorácz Tamás 3. Széperdei RenátóK-1 lány, serdülő V-VI. évf. 2000 m1. Fenyvesi Réka 2. Kiszli VandaC-1 serdülő V-VI. évf. 2000 m 1. Rohn RichárdK-1 fiú, kölyök III-IV. évf. 2000 m 3. Árki DávidMK-1 fiú, kölyök III. évf. 2000 m 1. Weisz ZoltánC-1 felnőtt 2000 m 3. Molnár Mihály 6. Dejcző BálintC-1 fiú, kölyök IV. évf. 2000 m 3. Blatt KristófMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Pinczés Alexander 2. Molnár BalázsMC-1 gyermek I-II. évf. 2000 m 4. Huszák DonátTC-4 gyermek I-II. évf. 2000 m4. Kovács Ákos-Domokos József- Glósz Gergő-Cseh OlivérMK-1 fiú, gyermek I-II. évf. 2000 m3. Horányi Péter 4. Vucsák Norbert 5. Kerti Tamás 6. Hőnyi PéterMK-1 lány, gyermek I-II. évf. 2000 m1. Ágoston Veszta 2. Lukács Petra 4. Koch DominikaPC-2 gyermek I-II. évf. 2000 m5. Brackó Zsombor-Fricz KrisztiánC-1 felnőtt 500 m 3. Dejcző Bálint 4. Molnár MihályK-1 fiú, ifi 500 m 1. Fejes István 2. Somorácz TamásK-1 lány, ifi 500 m 2. Fenyvesi Réka 5. Kiszli VandaK-1 fiú, serdülő 500 m 1. Széperdei RenátóEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Ritter Károly Emlékverseny - Dunaújváros

2005.10.01, 13:26 Kajak-kenu

Ritter Károly EmlékversenyDunaújváros2005.10.01. szombatK-1 serdülo fiú VI. kcs. 4000 mI. Pinczés JánosIII. Cziczer ViktorVI. Bor AlexanderK-1 serdülo fiú V. kcs. 4000mII. Bor Dániel K-1 serdülo lány VI. kcs. 4000 m I. Járfás Tímea K-2 kölyök lány IV. kcs. 4000 mI. Pinczés Sztella-Prantner AnikóMK-1 gyermek lány II. kcs. 4000 mII. Fenyvesi RékaMK-2 gyermek fiú II. kcs. 4000 mII. Széperdei Renátó-Sárközi Márk

Elolvasom
Versenynaptár 2005. HÍROLVASÓ

Versenynaptár 2005.

2005.01.01, 13:12 Kajak-kenu

Versenynaptár 2005. Hazai és külföldi rendezésu versenyek idopont verseny megnevezése helyszín rendezo nevezés zárlat FEBRUÁR   február 5. Fizikai Felméro BajnokságGyorGYVSE-MKKSZ GYVSE jan. 31. ÁPRILIS   április 23-24. Hungarodeo, Vadvízi Verseny Miskolc VTE-Gazdi Raft   helyszínen április 30. Hídépíto Kupa - Öböl kör bajnokság, I.Sárkányhajó Vál. U-öböl Épitok - KSI SE KSI SE ápr. 22. 16.00 MÁJUS május 7-8. Felnott és Ifjúsági Tájékoztató, Ifjúsági Olimpiai Vál.;   II-III. Sárkányhajó Válogató Szolnok MKKSZ MKKSZ ápr. 29. 16.00 május 7. Évadnyitó verseny - Vasutas Kupa Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ ápr. 20. 16.00 május 13-15. Országos Maraton Bajnokság Gyor GYVSE-MKKSZ MKKSZ máj. 6. 16.00 május 21. Népszerusíto verseny  Lágymos Lágymos     május 21. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr Dunaferr máj. 13. 16.00 május 21-22. Pécsi tó kupa Orfü PKKC PKKC máj. 13. 16.00 május 28-29. Alois Dallmayr International Marathon RaceTolna Tolnatext MKKSZ   május 28-29. Budapest-Régió Diákolimpia U-öböl BKKSZ BKKSZ máj. 20. 16.00 május 28-29.Duna-Régió DiákolimpiaSukoró MKKSZ MKKSZ máj. 20. 16.00 május 28. Lillafüred Kupa Hámori tó BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ máj. 11. május 28. Tiszafüred Kupa Tiszafüred Tiszafüred Tiszafüred máj. 20 JÚNIUS június 3-5. I. Felnott és Ifi Válogató, Tisza-Régió Diákolimpia Szeged MKKSZ MKKSZ máj. 27. 16.00 június 11. Eszkimó-Indián Játékok   MKKSZ MKKSZ máj. 3. 16.00 június 17-19. Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékv. -I. EORV vál. Sukoró MKKSZ MKKSZ jún. 10. 16.00 június 24-26. II. Felnott és Ifi Válogató, Felnott OB , Régiós Vál. Viad Szeged MKKSZ MKKSZ jún. 17. 16.00 június 25. Simon Fiala emlékverseny  Békésszent. BSZHSE Fabó I. jún. 17. 16.00 június 25. Nyékládháza Kupa (csak 2000 méter) Nyékládháza BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ jún. 8 június 25-26. Maraton VK Dinant       JÚLIUS július 2-3. U23 Válogató, Masters, Szabadidos és Egyetemi OB Szolnok MKKSZ MKKSZ jún. 24. 16.00 július 2. Takarékszövetkezet Kupa Tata THAC THAC jún. 24. 16.00 július 4-8. Fiatalok Olimpiai Fesztiválja Lignano       július 9-10. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Vidék Bajnokság. Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Ifi maraton EB válogató Tolna MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 14-17. IFI, U23 EURÓPA-BAJNOKSÁG Plovdiv       július 16-17. Sárkányhajó Játékok Duisburg       július 16-17. Korös Kupa Szarvas Szarvas Szarvas júl. 8. 16.00 július 16. Csorba-tavi Lazítás Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ helyszínen július 23-24. MARATON EURÓPA-BAJNOKSÁG Tyn       július 23-24. Viharsarok Kupa Gyomaendrod Korös Kajak Korös Kajak júl. 15. július 28-31. FELNOTT EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan       július 29-31. Gyermek, Kölyök, Serdülo OB  Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 22. 16.00 AUGUSZTUS aug. 5-7.  IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG Szeged MKKSZ - ICF     aug. 6.  MAKKE-Folyambajnokságot UKSC telep MAKKE MAKKE helyszínen aug. 11-12.  Junior és Ifjúsági OB    Szolnok MKKSZ MKKSZ aug. 5. 16.00 aug. 13-14.  I .Európai Kajak-Kenu Európai Masters Viadal 2005 Szeged MKKSZ   kiírás szerint aug. 24-28. FELNOTT VILÁGBAJNOKSÁG Zágráb       aug. 26. Népszerusíto verseny Tiszafüred Tiszafüred   helyszínen aug. 27. Tokaj város Nagydíja, Borsod Megye Bajnoksága Tokaj BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 13. 16.00 aug. 28. BÉM-Kupa Népszerusíto verseny Tapolca DKSC   helyszínen SZEPTEMBER szept. 3. Országos Túrabajnokság Dunakiliti MKKSZ-MTSz MKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3. Népszerusíto verseny Csepel BKKSZ BKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3-4. id. Csaba András Emlékverseny Orfü PKKC PKKC aug. 26. 16.00 szept. 3-4. Felnott és Ifjúsági Maraton VB. Válogató Gyor MKKSZ MKKSZ szept.2. 16.00 szept. 10. Miskolc Város Bajnoksága Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 24. 16.00 szept. 10-11. Dunai István Emlékverseny - Keretfeltölto - II.EORV vál. Sukoró VVSI SZK-SE MKKSZ szept. 9. 16.00 szept. 17-18. EORV Racice       szept. 17. Zsaró - Kopasz Túra, Népszerusíto Verseny Tokaj     helyszínen szept. 24. Évadzáró Maraton verseny Tolna TMKKSZ Tolnatext szept.16. OKTÓBER október 1. Ritter Károly emlékverseny Dunaújváros Dunaferr Dunaferr szept. 23. október 1. Héra Tutajos-Kupa Népszerusíto Verseny Neszmély Révalmás Révalmás szept. 23. október 8. Évadzáró Maraton verseny Budapest BKKSZ MKKSZ szept. 30. október 15-16. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Perth      

Elolvasom
Dunaferr Kupa - Dunaújváros HÍROLVASÓ

Dunaferr Kupa - Dunaújváros

2008.05.24, 02:42 Kajak-kenu

Dunaferr Kupa - DunaújvárosK-1 felnőtt 500 m 3. Fejes IstvánK-1 serdülő fiú V. 500 m 1. Széperdei RenátóK-1 serdülő fiú IV. 500 m 1. Somorácz TamásK-1 serdülő lány V. 500 m 1. Fenyvesi Réka, 2. Kiszli Vanda, 4. Németh JuditC-1 kölyök III. 500 m 4. Blatt KristófK-1 kölyök fiú 500 m 4. Árki DávidK-1 serdülő fiú 4x500 m 3. Széperdei Renátó - Túri Márton - Somorácz Tamás – Fejes IstvánK-1 lány 4x500 m 1. Fenyvesi Réka – Kiszli Vanda – Túri Zsuzsa – Németh JuditK-1 kölyök fiú 4x300 m 2. Németh Ferenc - Árki Dávid - Kerti Dávid - Lukács BenceMC-1 gyermek I. 500 m 1. Koleszár ZoltánMC-1 gyermek II. 500 m 4.Huszák DonátMK-1 lány I-II. 500 m 3. Pupp Noémi, 4. Vajda EszterPC-2 fiú I-II. 500 m 2. Huszák Donát – Koleszár Zoltán, 3. Braczkó Zsolt – Balogh Zsolt. 4. Sima Tamás – Kővágó AttilaMK-1 fiú I. 500 m 4. Kerti TamásMK-1 lány I. 500 m 3. Cseh BiankaMK-1 fiú II. 500 m 2. Molnár Balázs, 3. Pinczés AlexanderMK-1 lány III. 500 m 3. Csipszer BettinaC-1 fiú III: 500 m 6. Till JózsefMK-2 fiú I-II. 500 m 1. Molnár Balázs – Pinczés AlexanderPC-2 kölyök III. 500 m 2. Kiss Dániel – Fritz Marcell, 3.Ledneczki Zoltán – Pukli BálintMK-1 lány II. 500 m 6. Lukács PetraMK-1 fiú II. 500 m 1. Horányi Péter, 3. Lukács BarnaTC-4 fiú I. 500 m 1.Török Aurél – Fritz Krisztián – Glósz Gergely – Lénárt Dániel, 3. Balogh Márk – Róka Bence – Domokos József – Kovács Ákos, 4. Cseh Olivér – Kiss Krisztián – Sima Tamás – Kővágó AttilaCsapatversenyben II. helyezést ért el az Atomerőmű SE csapata.Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Versenynaptár 2004. HÍROLVASÓ

Versenynaptár 2004.

2004.01.01, 02:11 Kajak-kenu

Versenynaptár 2004. Hazai és külföldi rendezésu versenyek idopont verseny megnevezése helyszín rendezo nevezés zárlat FEBRUÁR             február 7. Fizikai Felméro Bajnokság Gyor GYVSE-MKKSZ GYVSE febr. 2. ÁPRILIS             április 17. Évadnyitó 2, 5, 10, 20, 28km Tolna TMKKSZ-Tolnatext helyszínen   április 24. Hídépíto Kupa - Öböl kör bajnokság U-öböl Épitok - KSI SE KSI SE ápr. 17. 16.00 MÁJUS           május 1-2. I. felnott válogató (EB, Olimpia), Ifi tájékoztató Szolnok MKKSZ MKKSZ ápr. 23. 16.00 május 8. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr Dunaferr ápr. 30. május 8. Évadnyitó verseny - Vasutas Kupa Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ ápr. 30. május 14-16. Maraton Magyar Bajnokság Gyor MKKSZ MKKSZ máj. 7. 16.00 május 22. Gyori Sárkányhajó Fesztivál Gyor Rába Sárkányhajó C. Rába SC.   május 22. Iskolák, diáksportkörök Versenye Lágymányos Lágymányos Lágym. máj. 14. május 21-23. FELNOTT EB - PÓTKVALIFIKÁCIÓ Poznan       május 29. Lillafüred Kupa Hámori tó BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ máj. 21. május 29-30. I. Maraton VK Franciao.       május 29-30. Budapest Diákolimpia Budapest BKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 május 29-30. Duna csop. Diákolimpia Sukoró MKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 május 29-30. Tisza csop. Diákolimpia Szolnok MKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 JÚNIUS           június 4-6. Szeged MKKSZ MKKSZ máj. 28. 16.00 június 11-13. II. felnott olimpiai válogató - Felnott OB Szeged MKKSZ MKKSZ jún. 4. 16.00 június 19. Tiszafüred Kupa Tiszafüred Tiszafüred Tiszafüred jún. 11. június 18-20. Országos Diákolimpia - Szabó F. emlékv. -I. EORV vál. Sukoró MKKSZ MKKSZ jún. 11. 16.00 június 19-20. II. Maraton VK Crestuma       június 26-27. II. ifi EB válogató, U23 EB válogató, Régiós Vál. Viadal Szolnok MKKSZ MKKSZ jún. 18. 16.00 június 26. Nyékládháza Kupa Nyékládháza BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ jún. 18. június 26-27. Simon Fiala emlékverseny  Békésszent. BSZHSE Fabó I. jún. 18. JÚLIUS           július 2-4. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ MKKSZ júl. 25. 16.00 július 2-4. Vidék Bajnokság. Velence MKKSZ MKKSZ júl. 25. 16.00 július 10-11. Ifi maraton VB válogató Tokaj MKKSZ MKKSZ júl. 2. 16.00 július 17-18. Korös Kupa Szarvas Szarvas Szarvas júl. 9. július 23-25. IFI, U23 EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan       július 31-aug.1. Serdülo, Junior OB  Szolnok MKKSZ MKKSZ júl. 23. 16.00 július 31-aug.1. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Bergen       AUGUSZTUS           aug. 5-8.  Gyemek, Kölyök, Ifjúsági és Masters OB Velence MKKSZ MKKSZ júl. 30. 16.00 aug. 14-15.  Viharsarok Kupa Gyomaendrod Korös Kajak Korös Kajak aug. 6. aug. 20. Népszerusíto verseny Tiszafüred Tiszafüred helyszínen   aug. 21. Borsod megye Bajnoksága Tokaj BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 13. aug. 22. BÉM-Kupa Népszerusíto verseny Tapolca DKSC helyszínen   aug. 23-28. OLIMPIAI JÁTÉKOK Athén       SZEPTEMBER           szept. 4-5. id. Csaba András Emlékverseny Orfü Pécsi KKC Pécsi KKC   szept. 11. 500 és 2000 méteres verseny Tolna Tolna Tolna szept. 3. szept. 11. Népszerusíto verseny Lágymányos BKKSZ BKKSZ szept. 3. szept. 11. Miskolc város Bajnoksága Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ szept. 3. szept. 18-19. Dunai István emlékverseny - Keretfeltölto - II.EORV vál. Velence VVSI SZK-VVSI SE MKKSZ szept.10. 16.00 szept. 25-26. EORV Szeged       OKTÓBER           október 2. Ritter Károly emlékverseny Dunaújváros Dunaferr Dunaferr szept. 24. október 9. Évadzáró Maraton verseny Budapest BKKSZ MKKSZ okt. 1. október 10. Évadzáró 2, 5, 10km Tolna TMKKSZ-Tolnatext helyszínen  

Elolvasom
2003. évi versenynaptár HÍROLVASÓ

2003. évi versenynaptár

2003.01.01, 02:03 Kajak-kenu

2003. évi versenynaptár    időpontverseny megnevezésehelyszínrendezőFEBRUÁR     február 8.Fizikai Felmérő BajnokságGyőrGYVSE-MKKSZÁPRILIS     április 12.vizi felmérő versenyDunavarsányMKKSZáprilis 19.Rövid pályás Sprint KupaBudapestNeranó Kft.április 26.Évadnyitó maratonTolnaTMKKSZ-TolnatextMÁJUS   május 2-4.II. World CupMechelen május 3.Hídépítő KupaU-öbölÉpitők-KSI SEmájus 3-4.Felnőtt tájékoztatóSzolnokMKKSZmájus 10.Évadnyitó versenyMiskolcBAZ. KKSZmájus 17-18.Maraton Magyar BajnokságGyőrMKKSZmájus 23-25.III. World CupSzegedMKKSZmájus 31.Lillafüred KupaHámori tóBAZ. KKSZJÚNIUS   máj.31-június 1.Dunaferr Kupa  június 7-8.Budapest DiákolimpiaBudapestBKKSZjúnius 7-8.Duna csop. DiákolimpiaSukoróMKKSZjúnius 7-8.Tisza csop. Diákolimpia, Ifi tájékoztatóSzolnokMKKSZjúnius 20-22.IV. World CupDuisburg június 20-22.Országos DiákolimpiaSukoróMKKSZjúnius 21-22.I. Maraton VilágkupaBergen június 21.Csorba-tavi lazításMiskolcBAZ. KKSZjúnius 21.Masters FolyambajnokságBudapestMAKKEjúnius 28-29.Simon Fiala emlékversenyBékésszent.BSZHSEJÚLIUS   július 4-6.V. World CupZágráb július 4-6.Budapest BajnokságBudapestBKKSZjúlius 4-6.I. ifjúsági VB válogatóSzolnokMKKSZjúlius 11-13.I. Felnőtt VB válogató, Vidék BajnokságSzolnokMKKSZjúlius 12.Nyéki KupaNyékládházaNyékládházajúlius 12-13.Maraton Európa-bajnokságGdansk július 19-20.Kőrös KupaSzarvasSzarvasjúlius 25-27.Gyerm, Kölyök, Serd, Junior OBSukoróMKKSZAUGUSZTUS   aug. 1-3. II. Felnőtt és Ifi VB válogató, Feln, Ifi, Masters OBSzegedMKKSZaug. 8.SzétlövésSzolnokMKKSZaug. 9.Ifi Maraton VB válogatóGyőrMKKSZaug. 15-17.Elő OlimpiaAthén aug. 16-17.II. Maraton VilágkupaTyn aug. 22.Népszerűsítő versenyTiszafüredTiszafüredaug. 23.Borsod megye BajnokságaTokajBAZ. KKSZaug. 24.BÉM-Kupa Népszerűsítő versenyTapolcaDKSCaug. 29-31.Ifjúsági Gyorsasági VilágbajnokságKomatsu SZEPTEMBER   szept. 6.Miskolc város BajnokságaMiskolcBAZ. KKSZszept. 11-14.Felnőtt Gyorsasági VilágbajnokságGainesville szept. 20.Ritter Károly emklékversenyDunaújvárosDunaferrszept. 20-21.EORVLengyel.o. szept. 27-28.Maraton VilágbajnokságValladolid szept. 27-28.Dunai István emlékversenyVelenceVVSI SZK-VVSI SEOKTÓBER   október 4.Évadzáró Maraton versenyBudapestBKKSZoktóber 11.Évadzáró Maraton versenyTolnaTMKKSZ-Tolnatext  

Elolvasom
Válogatottak HÍROLVASÓ

Válogatottak

2008.09.29, 13:34 Kajak-kenu

FELNŐTT BOROS GERGELY SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1984.02.28. MIÓTA SPORTOL: 1994, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Világbajnokság K4-200m, 1. hely, 2007 Európa-bajnokság K-4 200m, 1. hely, 2004 U-23-as Európa-bajnokság, 1.hely, 2007 Világkupa K2-500m, 1. hely, 2014 Többszörös magyar bajnok SOMORÁCZ TAMÁS SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1992.04.11. MIÓTA SPORTOL: 2000, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Riói Olimpia K4-1000m 11. hely, 2016 Világbajnokság K2-500m, 3. hely, 2015 Európa-bajnokság K4-500m, 1. hely, 2016 U23-as Európa-bajnokság K2-200m, 4. hely, 2013 Ifjúsági Európa-bajnokság, K2-200m, 6. hely, 2010 Ötszörös magyar bajnok JUNIOR KISZLI VANDA SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1993.12.27. MIÓTA SPORTOL: 2004, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság NK1 U23, 1. hely, 2014, 2015, 2016 Maraton világbajnokság NK1 2. hely, 2016 Maraton Európa-bajnokság NK1 U23, 1. hely, 2015 Magyar Bajnokság NK1, 1. hely, 2015 FRITZ ANETT SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Kalocsa, 1997.09.01. MIÓTA SPORTOL: 2006, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság NK2, 1. hely, 2015 Maraton Európa-bajnokság NK2, 3. hely, 2015 Magyar Bajnokság NK-2 500m, 1. hely, 2013 Olimpiai Reménységek Versenye NK-2 500 m, 2. hely, 2013 KOLESZÁR ZOLTÁN SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1997.09.30. MIÓTA SPORTOL: 2005, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton világbajnokság C-2, 1. hely, 2015 Maraton világbajnokság Maraton világbajnokság C-1, 2. hely, 2015 Maraton Európa-bajnokság C-2, 1. hely, 2014 U23 Európa-bajnokság C-2 1000m 5. hely, 2016 Ifjúsági Olimpia C-1, 5. hely, 2014 Magyar bajnok HORÁNYI BENJÁMIN SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Bonyhád, 1997.06.30. MIÓTA SPORTOL: 2009, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Európa-bajnokság K-1 200m, 8. hely, 2015 Magyar Bajnokság K-1 200m, 1. hely, 2015 Magyar Bajnokság K2-200m, 3. hely, 2015 IFJÚSÁGI PUPP NOÉMI SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Dunaújváros, 1998.07.28. MIÓTA SPORTOL: 2006, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Világbajnokság NK-4 500m, 1. hely, 2016 Maraton világbajnokság, NK1 1. hely, 2016 Európa-bajnokság NK-1 500m, 1. hely, 2015 Európa-bajnokság NK-1 1000m, 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 500 m 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 1000 m 1. hely, 2013, 2015 Többszörös magyar bajnok KOVÁCS ÁKOS SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 1998.01.30. MIÓTA SPORTOL: 2007, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Magyar Bajnokság, 3. hely, 2014 SERDÜLŐ HODOVÁN DÁVID SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Kecskemét, 2001.04.10. MIÓTA SPORTOL: 2008, kenu LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton Magyar Bajnokság C-1, 1. hely, 2013, 2014, 2015, 2016 Magyar Bajnokság C-1, 1. hely, 2013, 2014, 2015, 2016 VAJDA BENCE SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: Szekszárd, 2001.01.31. MIÓTA SPORTOL: 2007, kajak LEGJOBB EREDMÉNYEI: Maraton Magyar Bajnokság K-1, 3. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye K-1, 6. hely, 2016 Magyar Bajnokság MK-1, 1. hely, 2013 Magyar Bajnokság K1-4000m; K1-3*200m, 2x2. hely, 2015 Magyar Bajnokság K1-1000m, 3. hely, 2015, 2016   Európa-bajnokság NK-1 500m, 1. hely, 2015 Európa-bajnokság NK-1 1000m, 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 500 m 1. hely, 2015 Olimpiai Reménységek Versenye, NK-1 1000 m 1. hely, 2013, 2015 Többszörös magyar bajnok Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Elolvasom