Diákcsúcs HÍROLVASÓ

Diákcsúcs

2019.10.05, 14:53 Kajak-kenu

Szeptember utolsó hétvégéjén Fadd-Domboriban találkoztak a legjobb utánpótláskorú kajak-kenusok. Ezúttal nem az egyesületüket, hanem az iskolájukat képviselték a fiatalok, akiknek a diákolimpián való jó szereplés a felvételijükben is többletpontokat jelent.

Elolvasom
Diákolimpikonok HÍROLVASÓ

Diákolimpikonok

2018.10.01, 15:05 Kajak-kenu

Szeptember utolsó két napja zárta a 2018-as kajak-kenus életet Fadd-Domboriban, ugyanis ezen a hétvégén rendezték meg az idei utolsó versenyt a pályán. Az Országos Diákolimpiára közel 2000 nevezés érkezett, és a fiatalok ezúttal nem az egyesületüket, hanem az iskolájukat képviselték.

Elolvasom
Meghúzták a magukét HÍROLVASÓ

Meghúzták a magukét

2017.12.14, 10:47 Kajak-kenu

Paksi kajak-kenus fölény jellemezte a Tolna Megyei Diáksport Tanács szekszárdi díjátadóját, amelyet az idei esztendőben diákolimpiákon érmet szerzett versenyzőknek szerveztek.

Elolvasom
Éremeső a viharban HÍROLVASÓ

Éremeső a viharban

2017.06.27, 19:51 Kajak-kenu

Június utolsó hétvégéjén ismét a velencei-tavi Sukoróra látogattak a kajak-kenusok, akik az országos diákolimpián mutathatták meg magukat, tehették próbára sebességüket, kitartásukat.

Elolvasom
Velencei hangoló HÍROLVASÓ

Velencei hangoló

2017.06.05, 10:50 Kajak-kenu

A sukorói pályán megrendezett régiós diákolimpiával vette kezdetét a kajak-kenusoknak a június, ahonnan négy győzelemmel tértek haza az ASE fiataljai. Hétvégén már nemzetközi szereplés lesz a tét!

Elolvasom
Megyei elismerés ismerős arcoknak HÍROLVASÓ

Megyei elismerés ismerős arcoknak

2015.12.17, 13:57 Kajak-kenu

Két ASE-s kajak-kenust, Hodován Dávidot és Horányi Benjámint is köszöntötték a szekszárdi Garay János Gimnázium dísztermében, ahová a 2014-2015-ös tanévben országos diákolimpiákon dobogós helyezést elért fiatalok kaptak meghívást.

Elolvasom
Diákolimpia rekordrészvétellel HÍROLVASÓ

Diákolimpia rekordrészvétellel

2015.06.02, 16:04 Kajak-kenu

Május utolsó hétvégéjén került sor az országos diákolimpiára, ahol a paksi iskolák kajak-kenusai is szépen helyt álltak. A sukorói verseny három napja alatt rekordszámú sportoló ragadott lapátot és képviselte iskoláját.

Elolvasom
Diákolimpia Sukorón HÍROLVASÓ

Diákolimpia Sukorón

2014.06.03, 20:01 Kajak-kenu

Május-június fordulóján rendezték az Országos Diákolimpiát, Főiskolai és Egyetemi Bajnoskágot a Velencei tavon. A hagyományosan izgalmas regattáknak otthont adó sukorói versenypályán ezúttal is több ASE-s kajak-kenust szólítottak a dobogóhoz.

Elolvasom
Képgaléria a Diákolimpiáról HÍROLVASÓ

Képgaléria a Diákolimpiáról

2013.07.22, 16:21 Kajak-kenu

Elolvasom
Országos Diákolimpia Sukorón HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia Sukorón

2013.06.03, 11:11 Kajak-kenu

Elolvasom
Eredmények az Országos Diákolimpiáról HÍROLVASÓ
Országos Diákolimpia HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia

2010.07.02, 08:50 Kajak-kenu

 A Szabó Ferenc Emlékverseny eredményei.

Elolvasom
Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ... HÍROLVASÓ

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, ...

2009.06.30, 05:43 Kajak-kenu

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Ifjúsági K-4, C-4 Válogató, Főiskolai és Egyetemi BajnokságSukoró2009. 06. 26-28. péntek-vasárnapC-4 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 9. Ledneczky Zoltán-Till József-Kiss Gábor-Balogh ZsoltK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 1. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 9. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 500 m 9. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 500 m 6. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Árki DávidK-1 női, serdülő VI. kcs. 500 m 5. Fenyvesi RékaC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 6. Blatt KristófK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 9. Weisz ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Molnár Balázs-Pinczés AlexanderC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Ledneczky Zoltán-Till JózsefPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 7. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánMK-2 női, gyermek II. kcs. 2000 m 5. Ágoston Veszta-Fritz AnettMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiPC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 3. Fritz Marcell-Huszák Donát 9. Török Aurél-Kővágó AttilaTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 6. Kasi Mátyás-Kovács Ákos-Róka Bence-Cseh OlivérMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m csapat 8. Horányi Péter-Lukács Bara-Vucsák NorbertMK-1 női, gyermek II. kcs. 2000 m csapat 3. Ágoston Veszta-Pupp Noémi-Fritz AnettEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző     

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia

2009.06.02, 11:15 Kajak-kenu

Duna Régió DiákolimpiaSukoró2009. 05. 30-31. szombat-vasárnapK-1 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 4. Fejes IstvánK-1 ffi, ifjúsági VII. kcs. 1000 m 2. Somorácz TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 4. Kovács BálintC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 4. Blatt Kristóf, 5. Péri DávidK-1 női, serdülő VI: kcs. 1000m 2. Kiszli Vanda, 3. Fenyvesi RékaK-2 ffi, ifjúsági VIII. kcs. 1000 m 1. Fejes István-Somorácz TamásK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 5. Árki Dávid-Széperdei RenátóK-2 női, serdülő VI. kcs. 1000 m 1. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-1 ffi, ifjúsági 2000 m csapat  1. Fejes István-Széperdei Renátó-Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  6. Lukács Bence-Árki Dávid-Németh FerencK-1 női, serdülő 2000 m csapat  3. Németh Judit-Fenyvesi Réka-Kiszli VandaC-1 ffi, serdülő 2000 m csapat  2. Csipszer Balázs-Péri Dávid-Blatt KristófMK-1 ffi, kölyök III. kcs.2000 m csapat  4. Széperdei Bence-Kovács János-Benedeczky Máté, 5. Lukács Barna-Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 női, gyermek II. kcs. 200 m csapat  1. Fritz Anett-Pupp Noémi-Ágoston VesztaC-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 5. Till József-Ledneczky ZoltánK-2 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 3. Vucsák Norbert-Horányi PéterMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000m 2. Pinczés Alexander, 4. Molnár Balázs,PC-2 ffi, kölyök III. kcs. 2000 m 2. Huszák Donát-Fritz Marcell, 5. Szendi Csaba-Hanol DávidMK-1 női, gyermek I. kcs. 2000 m 1. Pupp NoémiMK-2 női, gyermek I. kcs. 2000 m 6. Koch Dominika-Hanol FanniPC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 2. Fritz Krisztián-Brackó ZsomborMC-1 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Koleszár ZoltánTC-4 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 1. Kovács Ákos-Róka Bence-Kasi Mátyás-Cseh Olivér, 3. Hrivik Áron-Kiss Krisztián-Hrivik Máté-Farkasinszki PéterEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző 

Elolvasom
Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékverseny. I. EORV vál. HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékverseny. I. EORV vál.

2006.06.18, 02:47 Kajak-kenu

Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékverseny. I. EORV vál. Sukoró 2006. 06. 16-18. péntek-vasárnap C-1 férfi, serdülő VI. kcs. 1000 m V. Sohonyai Zoltán K-1 női, ifi VII. kcs. 1000 m IX. Járfás Tímea C-2 férfi, ifi VII-VIII. kcs. 1000 m V. Rohn Tamás - Molnár Mihály C-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m IV. Sohonyai Zoltán - Dejcző Bálint C-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m VI. Sáfrány Gyula - Csipszer Bertalan K-4 ffi, ifi VII-VIII. kcs. 1000 m IV. Bor Dániel - Cziczer Viktor - Pinczés János - Bor Alexander K-1 ffi, ifi VII. kcs. 500 m VIII. Pinczés János C-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m I. Dejcző Balázs C-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m II. Dejcző Bálint K-4 ffi, ifi VII-VIII. kcs. 500 m III. Bor Alexander - Pinczés János - Bor Dánie - Cziczer Viktor C-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m IV. Dejcző Bálint - Sohonyai Zoltán C-2 ffi, serdülő V. kcs. 500 m VI. Csipszer Bertalan - Sáfrány Gyula C-2 ffi, ifi VII-VIII. kcs. 500 m VIII. Molnár Mihály - Rohn Tamás K-1 fiú, kölyök IV. kcs. 4000 m IX. Somorácz Tamás C-1 fiú, kölyök IV. kcs. 4000 m IX. Rohn Richárd MK-1 fiú, kölyök III. kcs. 4000 m III. Széperdei Renátó MK-1 leány, kölyök III. kcs. 4000 m VIII. Fenyvesi Judit - XII. Németh Judit MK-2 fiú, gyermek II. kcs. 2000 m X. Árki Dávid - Németh Ferenc MC-1 fiú, gyermek I-II. kcs. 2000 m X. Csipszer Balázs MK-1 fiú, gyermek I. kcs. 2000 m XII. Pinczés Alexander Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András

Elolvasom
Országos Diákolimpia I. EORV válogató HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia I. EORV válogató

2004.06.20, 02:12 Kajak-kenu

Országos Diákolimpia I. EORV válogató2004. június 18-20. - Velencei tóC-1 fiú kölyök IV. 1000 mDejczo Bálint V. helyK-2 férfi serdülo V. 1000 mPintér Márk (Verocei Kajak-Kenu Egyesület)-Pinczés János IV. helyK-2 noi serdülo V. 1000 mJárfás Tímea-Pupp Edina VI. helyC-1 fiú kölyök IV. 500 mSohonyai Zoltán V. helyC-1 férfi serdülo VI. 500 mDejczo Balázs I. helyC-2 fiú kölyök IV. 500mSohonyai Zoltán-Dejczo Bálint II. helyK-2 férfi serdülo V. 500 mPinczés János-Pintér Márk III. helyC-2 férfi serdülo VI. 500 mDejczo Balázs-Dobrosi Dániel András (Lágymányosi Sportegyesület) III. helyC-2 férfi ifi VIII. 500 mNagy Tamás (Vác)-Lichosyt Róbert I. helyK-2 leány kölyök III. 2000 mPrantner Anikó-Pinczés Sztella V. helyMK-1 fiú gyermek II. 2000 mSomorácz Tamás V. helyPC-2 fiú kölyök III. 2000 m

Elolvasom
Duna Csoport - Diákolimpia HÍROLVASÓ

Duna Csoport - Diákolimpia

2004.05.30, 01:36 Kajak-kenu

Duna Csoport - Diákolimpia 2004. május 29-30. Velencei tó C-1 férfi ifi 1000 m Lichosyt Róbert IV. hely C-1 férfi ifi 500 m Lichosyt Róbert IV. hely K-1 férfi serdülo V. 1000 m Pinczés János VI. hely C-1 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs II. hely K-1 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea V. hely K-1 férfi serdülo V. 500 m Pinczés János V. hely C-1 fiú kölyök IV. 1000 m Dejczo Bálint II. hely C-1 fiú kölyök IV. 500 m Sohonyai Zoltán III. hely K-2 férfi serdülo V. 1000 m Cziczer Viktor - Bor Alexander III. hely C-2 férfi serdülo VI. 500 m Dejczo Balázs - Dankházi Kornél III. hely K-2 noi serdülo V. 1000 m Járfás Tímea - Pupp Edina VI. hely C-2 fiú kölyök IV. 500 m Dejczo Bálint - Sohonyai Zoltán I. hely K-2 fiú kölyök IV. 1000 m Reich Roland - Csányi Tibor V. hely K-2 fiú könyök III. 2000 m Szlanyinka Róbert - Fejes István VI. hely PC-2 fiú kölyök III. 200 m Csipszer Bertalan - Sáfrány Gyula I. hely Tóth Eduárd - Csipszer Balázs IV. hely K-2 leány kölyök III. 2000 m Pranter Anikó - Pinczés Sztella II. hely MK-1 leány kölyök III. 200 m Blazsek Zsófia VII. hely   MK-1 fiú gyermek II. 2000 m Somorácz Tamás IV. hely  

Elolvasom
Országos Diákolimpia - Velence-Sukoró HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia - Velence-Sukoró

2005.06.17, 13:16 Kajak-kenu

Országos DiákolimpiaVelence-Sukoró2005. 06.17-19. C-2 férfi serdülo V. kcs. 1000 mIII. Sohonyai Zoltán - Dejczo Bálint K-4 leány kölyök III-IV. kcs. 1000 mIII. Magyar Nikolett-Blazsek Zsófia-Pinczés Sztella-Prantner AnikóC-2 férfi serdülo V. kcs. 500 mI. Sohonyai Zoltán-Dejczo BálintC-1 férfi ifi VII. kcs. 500 mII. Dejczo Balázs K-4 férfi serdülo V-VI. kcs. 500 mIII. Bor Alexander-Pinczés János-Cziczer Viktor-Bor DánielK-4 férfi serdülo V-VI. kcs. 1000 mIV. Bor Alexander-Pinczés János-Cziczer Viktor-Bor DánielK-2 férfi serdülo V-VII. kcs. 500 mVI. Pinczés János-Pintér MárkMK-1 fiú kölyök III. kcs. 4000 mIV. Somorácz TamásMK-2 fiú II. kcs. 2000 mVI. Széperdei Renátó-Sárközi MárkMK-1leány gyermek I. kcs. 3x400 m váltóIV. Németh Judit-Bor Andrea-Fenyvesi Réka

Elolvasom
DUNA RÉGIÓ DIÁKOLIMPIA - SUKORÓ HÍROLVASÓ

DUNA RÉGIÓ DIÁKOLIMPIA - SUKORÓ

2005.05.28, 13:13 Kajak-kenu

DUNA RÉGIÓ DIÁKOLIMPIA2005.05.28-29. - SUKORÓ C-1 ifi VII. évfolyam500 m II. Dejczo Balázs1000 m III. Dejczo BalázsK-1 férfi serdülo VI. évfolyam1000 m VI. Pinczés JánosK-1 noi serdülo VI. évfolyam500 m V. Járfás Tímea1000 m III. Járfás TímeaK-1 férfi serdülo V. évfolyam500 m VI. Bor Dániel1000 m V. Bor Dániel C-1 férfi serdülo V. évfolyam500 m VI. Dejczo Bálint1000 m V. Dejczo Bálint1000 m VI. Sohonyai ZoltánC-2 férfi serdülo V. évfolyam1000 m IV. Dejczo Bálint - Sohonyai Zoltán  K-2 noi kölyök IV. évfolyam1000 m II. Pinczés Sztella - Prantner Anikó1000 m I. Pinczés Sztella - Prantner AnikóMK-1 férfi kölyök III. évfolyam 4000 m V. Somorácz TamásMK-2 férfi kölyök II. évfolyam2000 m III. Széperdei Renátó - Sárközi Márk

Elolvasom
Versenynaptár 2005. HÍROLVASÓ

Versenynaptár 2005.

2005.01.01, 13:12 Kajak-kenu

Versenynaptár 2005. Hazai és külföldi rendezésu versenyek idopont verseny megnevezése helyszín rendezo nevezés zárlat FEBRUÁR   február 5. Fizikai Felméro BajnokságGyorGYVSE-MKKSZ GYVSE jan. 31. ÁPRILIS   április 23-24. Hungarodeo, Vadvízi Verseny Miskolc VTE-Gazdi Raft   helyszínen április 30. Hídépíto Kupa - Öböl kör bajnokság, I.Sárkányhajó Vál. U-öböl Épitok - KSI SE KSI SE ápr. 22. 16.00 MÁJUS május 7-8. Felnott és Ifjúsági Tájékoztató, Ifjúsági Olimpiai Vál.;   II-III. Sárkányhajó Válogató Szolnok MKKSZ MKKSZ ápr. 29. 16.00 május 7. Évadnyitó verseny - Vasutas Kupa Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ ápr. 20. 16.00 május 13-15. Országos Maraton Bajnokság Gyor GYVSE-MKKSZ MKKSZ máj. 6. 16.00 május 21. Népszerusíto verseny  Lágymos Lágymos     május 21. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr Dunaferr máj. 13. 16.00 május 21-22. Pécsi tó kupa Orfü PKKC PKKC máj. 13. 16.00 május 28-29. Alois Dallmayr International Marathon RaceTolna Tolnatext MKKSZ   május 28-29. Budapest-Régió Diákolimpia U-öböl BKKSZ BKKSZ máj. 20. 16.00 május 28-29.Duna-Régió DiákolimpiaSukoró MKKSZ MKKSZ máj. 20. 16.00 május 28. Lillafüred Kupa Hámori tó BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ máj. 11. május 28. Tiszafüred Kupa Tiszafüred Tiszafüred Tiszafüred máj. 20 JÚNIUS június 3-5. I. Felnott és Ifi Válogató, Tisza-Régió Diákolimpia Szeged MKKSZ MKKSZ máj. 27. 16.00 június 11. Eszkimó-Indián Játékok   MKKSZ MKKSZ máj. 3. 16.00 június 17-19. Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékv. -I. EORV vál. Sukoró MKKSZ MKKSZ jún. 10. 16.00 június 24-26. II. Felnott és Ifi Válogató, Felnott OB , Régiós Vál. Viad Szeged MKKSZ MKKSZ jún. 17. 16.00 június 25. Simon Fiala emlékverseny  Békésszent. BSZHSE Fabó I. jún. 17. 16.00 június 25. Nyékládháza Kupa (csak 2000 méter) Nyékládháza BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ jún. 8 június 25-26. Maraton VK Dinant       JÚLIUS július 2-3. U23 Válogató, Masters, Szabadidos és Egyetemi OB Szolnok MKKSZ MKKSZ jún. 24. 16.00 július 2. Takarékszövetkezet Kupa Tata THAC THAC jún. 24. 16.00 július 4-8. Fiatalok Olimpiai Fesztiválja Lignano       július 9-10. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Vidék Bajnokság. Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Ifi maraton EB válogató Tolna MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 14-17. IFI, U23 EURÓPA-BAJNOKSÁG Plovdiv       július 16-17. Sárkányhajó Játékok Duisburg       július 16-17. Korös Kupa Szarvas Szarvas Szarvas júl. 8. 16.00 július 16. Csorba-tavi Lazítás Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ helyszínen július 23-24. MARATON EURÓPA-BAJNOKSÁG Tyn       július 23-24. Viharsarok Kupa Gyomaendrod Korös Kajak Korös Kajak júl. 15. július 28-31. FELNOTT EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan       július 29-31. Gyermek, Kölyök, Serdülo OB  Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 22. 16.00 AUGUSZTUS aug. 5-7.  IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG Szeged MKKSZ - ICF     aug. 6.  MAKKE-Folyambajnokságot UKSC telep MAKKE MAKKE helyszínen aug. 11-12.  Junior és Ifjúsági OB    Szolnok MKKSZ MKKSZ aug. 5. 16.00 aug. 13-14.  I .Európai Kajak-Kenu Európai Masters Viadal 2005 Szeged MKKSZ   kiírás szerint aug. 24-28. FELNOTT VILÁGBAJNOKSÁG Zágráb       aug. 26. Népszerusíto verseny Tiszafüred Tiszafüred   helyszínen aug. 27. Tokaj város Nagydíja, Borsod Megye Bajnoksága Tokaj BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 13. 16.00 aug. 28. BÉM-Kupa Népszerusíto verseny Tapolca DKSC   helyszínen SZEPTEMBER szept. 3. Országos Túrabajnokság Dunakiliti MKKSZ-MTSz MKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3. Népszerusíto verseny Csepel BKKSZ BKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3-4. id. Csaba András Emlékverseny Orfü PKKC PKKC aug. 26. 16.00 szept. 3-4. Felnott és Ifjúsági Maraton VB. Válogató Gyor MKKSZ MKKSZ szept.2. 16.00 szept. 10. Miskolc Város Bajnoksága Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 24. 16.00 szept. 10-11. Dunai István Emlékverseny - Keretfeltölto - II.EORV vál. Sukoró VVSI SZK-SE MKKSZ szept. 9. 16.00 szept. 17-18. EORV Racice       szept. 17. Zsaró - Kopasz Túra, Népszerusíto Verseny Tokaj     helyszínen szept. 24. Évadzáró Maraton verseny Tolna TMKKSZ Tolnatext szept.16. OKTÓBER október 1. Ritter Károly emlékverseny Dunaújváros Dunaferr Dunaferr szept. 23. október 1. Héra Tutajos-Kupa Népszerusíto Verseny Neszmély Révalmás Révalmás szept. 23. október 8. Évadzáró Maraton verseny Budapest BKKSZ MKKSZ szept. 30. október 15-16. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Perth      

Elolvasom
Országos Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Országos Diákolimpia - Sukoró

2007.06.02, 13:02 Kajak-kenu

Országos Diákolimpia - SukoróC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 6. Molnár MihályC-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 3. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 6. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-2 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 2. Rohn Richárd-Erdős Szilárd ( )C-1 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 5. Dejcző BálintC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 5. Rohn RichárdC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Csipszer Bertalan-Sárfány GyulaK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi RékaMK-2 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 3. Pinczés Alexander-Molnár BalázsEdzők:Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna-Régió Diákolimpia - Sukoró

2007.06.02, 12:46 Kajak-kenu

Duna-Régió Diákolimpia - SukoróC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 5. Molnár MihályC-1 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 5. Sohonyai ZoltánC-1 ffi, serdülő V. kcs. 1000 m 3. Rohn Richárd, 9. Tóth TamásC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 1000 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 1000 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 1000 m 6. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 1000 m 8. Fenyvesi Réka, 9. Kiszli VandaC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 1000 m 3. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaC-1 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 5. Rohn TamásC-1 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 6. Sáfrány Gyula, 7. Csipszer BertalanC-1 ffi, serdülő V. kcs. 500 m 3. Rohn RichárdC-2 ffi, ifi VIII. kcs. 500 m 2. Molnár Mihály-Rohn TamásC-2 ffi, ifi VII. kcs. 500 m 2. Dejcző Bálint-Sohonyai ZoltánK-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 8. Fejes István-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. kcs. 500 m 2. Csipszer Bertalan-Sáfrány GyulaK-2 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Kerti Dávid-Sárközi MárkK-1 ffi, kölyök IV. kcs. 4000 m 7. Széperdei RenátóK-1 női, kölyök IV. kcs. 4000 m 6. Fenyvesi Réka, 8. Kiszli Vanda, 11. Németh JuditK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 7. Csipszer BalázsMK-1 ffi, kölyök III. kcs. 4000 m 17. Németh Ferenc, 18. Lukács BencePC-2 ffi, gyermek I-II. kcs. 2000 m 5. Till József-Ledneczky Zoltán, 8. Huszák Donát-Koleszár Zoltán, 11. Khin Olivér-Balogh Zsolt, 12. Pukli Bálit-Kiss DánielMK-1 ffi, gyermek I. kcs. 2000 m 9. Molnár BalázsTC-4 ffi, gyermek 2000 m 3. Fritz Marcell-Balogh Márk-Krámer Péter-Brackó ZsomborEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dániel

Elolvasom
Duna Régió iskolák közötti Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna Régió iskolák közötti Diákolimpia - Sukoró

2008.06.01, 02:44 Kajak-kenu

Duna Régió iskolák közötti Diákolimpia - SukoróK-1 ffi, serdülő V. 500 m 1. Kerti Dávid (Bezerédj Általános Iskola)K-1 ffi, serdülő VI. 500 m 2. Túri Márton (Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium)K-1 női, serdülő VI. 500 m 3. Túri Zsuzsa (Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium)Edző: Meczker András

Elolvasom
Duna Régió Diákolimpia - Sukoró HÍROLVASÓ

Duna Régió Diákolimpia - Sukoró

2008.05.31, 02:43 Kajak-kenu

Duna Régió Diákolimpia - SukoróK-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 1000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 4. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 1000 m 2. Széperdei RenátóC-1 ffi, serdülő VI. 1000 m 3. Rohn RichárdK-1 női, serdülő V. 1000 m 3. Fenyvesi Réka; 4. Kiszli VandaK-2 női, serdülő V. 1000 m 2. Fenyvesi Réka-Kiszli VandaK-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 6. Széperdei Renátó-Somorácz TamásC-2 ffi, serdülő VI. 1000 m 1. Rohn Richárd-Erdős Szilárd (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)C-2 ffi, serdülő V. 1000 m 4. Kovács Bálint-Feczer MátéK-2 ffi, kölyök IV. 1000 m 5. Lukács Bence-Árki DávidK-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 6. Fejes IstvánC-1 ffi, ifjúsági VII. 4000 m 2. Csipszer BertalanK-1 ffi, serdülő VI. 4000 m 3. Somorácz TamásK-1 ffi, serdülő V. 4000 m 3. Széperdei RenátóK-1 női, serdülő V. 4000m 3. Kiszli Vanda; 4. Fenyvesi RékaK-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Árki DávidC-1 ffi, kölyök IV. 4000 m 5. Péri Dávid; 6. Blatt KristófMK-1 női, kölyök III. 4000 m 5. Csipszer BettinaTC-4 ffi, gyermek I-II. 2000 m 2. Róka Bence-Fritz Krisztián-Török Aurél-Brackó ZsomborPc-2 ffi, kölyök III. 2000 m 6. Pukli Bálint-Lednezcky ZoltánMK-1 női, gyermek I. 2000 m 2. Pupp Noémi; 6. Fritz AnettMK-1 női gyermek II. 2000 m 4. Vajda EszterPC-2 ffi, gyermek I-II. 2000 m 3. Huszák Donát-Koleszár Zoltán5. Kővágó Attila-Sima Tamás; 6. Tibay Álmos-Fritz MarcellMK-1 ffi, kölyök III. 3x200 m váltó 3. Pinczés Alexander-Molnár Balázs-Weisz Zoltán Edzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Feil Imre, Gutai Dánielás

Elolvasom
Versenynaptár 2004. HÍROLVASÓ

Versenynaptár 2004.

2004.01.01, 02:11 Kajak-kenu

Versenynaptár 2004. Hazai és külföldi rendezésu versenyek idopont verseny megnevezése helyszín rendezo nevezés zárlat FEBRUÁR             február 7. Fizikai Felméro Bajnokság Gyor GYVSE-MKKSZ GYVSE febr. 2. ÁPRILIS             április 17. Évadnyitó 2, 5, 10, 20, 28km Tolna TMKKSZ-Tolnatext helyszínen   április 24. Hídépíto Kupa - Öböl kör bajnokság U-öböl Épitok - KSI SE KSI SE ápr. 17. 16.00 MÁJUS           május 1-2. I. felnott válogató (EB, Olimpia), Ifi tájékoztató Szolnok MKKSZ MKKSZ ápr. 23. 16.00 május 8. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr Dunaferr ápr. 30. május 8. Évadnyitó verseny - Vasutas Kupa Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ ápr. 30. május 14-16. Maraton Magyar Bajnokság Gyor MKKSZ MKKSZ máj. 7. 16.00 május 22. Gyori Sárkányhajó Fesztivál Gyor Rába Sárkányhajó C. Rába SC.   május 22. Iskolák, diáksportkörök Versenye Lágymányos Lágymányos Lágym. máj. 14. május 21-23. FELNOTT EB - PÓTKVALIFIKÁCIÓ Poznan       május 29. Lillafüred Kupa Hámori tó BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ máj. 21. május 29-30. I. Maraton VK Franciao.       május 29-30. Budapest Diákolimpia Budapest BKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 május 29-30. Duna csop. Diákolimpia Sukoró MKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 május 29-30. Tisza csop. Diákolimpia Szolnok MKKSZ MKKSZ máj. 21. 16.00 JÚNIUS           június 4-6. Szeged MKKSZ MKKSZ máj. 28. 16.00 június 11-13. II. felnott olimpiai válogató - Felnott OB Szeged MKKSZ MKKSZ jún. 4. 16.00 június 19. Tiszafüred Kupa Tiszafüred Tiszafüred Tiszafüred jún. 11. június 18-20. Országos Diákolimpia - Szabó F. emlékv. -I. EORV vál. Sukoró MKKSZ MKKSZ jún. 11. 16.00 június 19-20. II. Maraton VK Crestuma       június 26-27. II. ifi EB válogató, U23 EB válogató, Régiós Vál. Viadal Szolnok MKKSZ MKKSZ jún. 18. 16.00 június 26. Nyékládháza Kupa Nyékládháza BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ jún. 18. június 26-27. Simon Fiala emlékverseny  Békésszent. BSZHSE Fabó I. jún. 18. JÚLIUS           július 2-4. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ MKKSZ júl. 25. 16.00 július 2-4. Vidék Bajnokság. Velence MKKSZ MKKSZ júl. 25. 16.00 július 10-11. Ifi maraton VB válogató Tokaj MKKSZ MKKSZ júl. 2. 16.00 július 17-18. Korös Kupa Szarvas Szarvas Szarvas júl. 9. július 23-25. IFI, U23 EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan       július 31-aug.1. Serdülo, Junior OB  Szolnok MKKSZ MKKSZ júl. 23. 16.00 július 31-aug.1. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Bergen       AUGUSZTUS           aug. 5-8.  Gyemek, Kölyök, Ifjúsági és Masters OB Velence MKKSZ MKKSZ júl. 30. 16.00 aug. 14-15.  Viharsarok Kupa Gyomaendrod Korös Kajak Korös Kajak aug. 6. aug. 20. Népszerusíto verseny Tiszafüred Tiszafüred helyszínen   aug. 21. Borsod megye Bajnoksága Tokaj BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 13. aug. 22. BÉM-Kupa Népszerusíto verseny Tapolca DKSC helyszínen   aug. 23-28. OLIMPIAI JÁTÉKOK Athén       SZEPTEMBER           szept. 4-5. id. Csaba András Emlékverseny Orfü Pécsi KKC Pécsi KKC   szept. 11. 500 és 2000 méteres verseny Tolna Tolna Tolna szept. 3. szept. 11. Népszerusíto verseny Lágymányos BKKSZ BKKSZ szept. 3. szept. 11. Miskolc város Bajnoksága Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ szept. 3. szept. 18-19. Dunai István emlékverseny - Keretfeltölto - II.EORV vál. Velence VVSI SZK-VVSI SE MKKSZ szept.10. 16.00 szept. 25-26. EORV Szeged       OKTÓBER           október 2. Ritter Károly emlékverseny Dunaújváros Dunaferr Dunaferr szept. 24. október 9. Évadzáró Maraton verseny Budapest BKKSZ MKKSZ okt. 1. október 10. Évadzáró 2, 5, 10km Tolna TMKKSZ-Tolnatext helyszínen  

Elolvasom
2003. évi versenynaptár HÍROLVASÓ

2003. évi versenynaptár

2003.01.01, 02:03 Kajak-kenu

2003. évi versenynaptár    időpontverseny megnevezésehelyszínrendezőFEBRUÁR     február 8.Fizikai Felmérő BajnokságGyőrGYVSE-MKKSZÁPRILIS     április 12.vizi felmérő versenyDunavarsányMKKSZáprilis 19.Rövid pályás Sprint KupaBudapestNeranó Kft.április 26.Évadnyitó maratonTolnaTMKKSZ-TolnatextMÁJUS   május 2-4.II. World CupMechelen május 3.Hídépítő KupaU-öbölÉpitők-KSI SEmájus 3-4.Felnőtt tájékoztatóSzolnokMKKSZmájus 10.Évadnyitó versenyMiskolcBAZ. KKSZmájus 17-18.Maraton Magyar BajnokságGyőrMKKSZmájus 23-25.III. World CupSzegedMKKSZmájus 31.Lillafüred KupaHámori tóBAZ. KKSZJÚNIUS   máj.31-június 1.Dunaferr Kupa  június 7-8.Budapest DiákolimpiaBudapestBKKSZjúnius 7-8.Duna csop. DiákolimpiaSukoróMKKSZjúnius 7-8.Tisza csop. Diákolimpia, Ifi tájékoztatóSzolnokMKKSZjúnius 20-22.IV. World CupDuisburg június 20-22.Országos DiákolimpiaSukoróMKKSZjúnius 21-22.I. Maraton VilágkupaBergen június 21.Csorba-tavi lazításMiskolcBAZ. KKSZjúnius 21.Masters FolyambajnokságBudapestMAKKEjúnius 28-29.Simon Fiala emlékversenyBékésszent.BSZHSEJÚLIUS   július 4-6.V. World CupZágráb július 4-6.Budapest BajnokságBudapestBKKSZjúlius 4-6.I. ifjúsági VB válogatóSzolnokMKKSZjúlius 11-13.I. Felnőtt VB válogató, Vidék BajnokságSzolnokMKKSZjúlius 12.Nyéki KupaNyékládházaNyékládházajúlius 12-13.Maraton Európa-bajnokságGdansk július 19-20.Kőrös KupaSzarvasSzarvasjúlius 25-27.Gyerm, Kölyök, Serd, Junior OBSukoróMKKSZAUGUSZTUS   aug. 1-3. II. Felnőtt és Ifi VB válogató, Feln, Ifi, Masters OBSzegedMKKSZaug. 8.SzétlövésSzolnokMKKSZaug. 9.Ifi Maraton VB válogatóGyőrMKKSZaug. 15-17.Elő OlimpiaAthén aug. 16-17.II. Maraton VilágkupaTyn aug. 22.Népszerűsítő versenyTiszafüredTiszafüredaug. 23.Borsod megye BajnokságaTokajBAZ. KKSZaug. 24.BÉM-Kupa Népszerűsítő versenyTapolcaDKSCaug. 29-31.Ifjúsági Gyorsasági VilágbajnokságKomatsu SZEPTEMBER   szept. 6.Miskolc város BajnokságaMiskolcBAZ. KKSZszept. 11-14.Felnőtt Gyorsasági VilágbajnokságGainesville szept. 20.Ritter Károly emklékversenyDunaújvárosDunaferrszept. 20-21.EORVLengyel.o. szept. 27-28.Maraton VilágbajnokságValladolid szept. 27-28.Dunai István emlékversenyVelenceVVSI SZK-VVSI SEOKTÓBER   október 4.Évadzáró Maraton versenyBudapestBKKSZoktóber 11.Évadzáró Maraton versenyTolnaTMKKSZ-Tolnatext  

Elolvasom